Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...93949596979899...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#29629
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Také jsem neměla pocit konfliktu, odlišný názor na věc je snad normální v životě. Rozhodně jsem tu nikdy nikoho nenazývala jmény zvířat, nehodnotila jejich inteligenci / či neinteligenci /
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29630
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
Alkohol je jeden.
O sile jeho zhubného/škodlivého účinku rozhoduje najmä koncentrácia, množstvo, rýchlosť pitia, fyzická kondícia ale tiež aj duševné rozpoloženie a mnoho iných - ďalších činiteľov. (Rôzne genetické anomálie a predispozície, rasa, pohlavie, hmotnosť, rozčúlenie, vyčerpanie, atp. ...)

Tohle bych podepsala, ovšem s jedním důležitým doplněním. Samozřejmě že alkohol je jen jeden, jenže Vy naprosto opomíjíte, že alkoholický nápoj nerovná se alkohol. V jednotlivých nápojích jsou i jiné látky, které účinek alkoholu doplňují a pozměňují. Je to podobný princip jako s účinkem vitamínu C z ovoce a z tabletek – taky je to chemicky ten samý vitamín C... Tím nechci říct, že souhlasím s tím, že tvrdé člověka změní na zlého lháře, to je hloupost. Ale naprosto souhlasím s tím, že tvrdý alkohol působí jinak než pivo.

Ja napsal:
Snaha prikrášliť sa a upraviť si skutočnosť podľa seba, byť videný inak - lepšie, je vlastná všetkým alkoholikom, aj tým "poctivým".
To je vlastnost společná všem lidem bez rozdílu, nikdo proti tomu není imunní, a to ani celoživotní abstinenti. Rozdíl mezi jednotlivci je spíš v míře úpravy skutečnosti; v oblastech, ve kterých se projevuje; a ve schopnosti uvědomit si existenci téhle svojí vlastní úpravy reality a ochotě korigovat ji.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29631
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
I v běžném životě konflikt mezi dvěma jedinci, je podán z každé strany odlišně...je to přirozený jev, každý to ze své "strany" vidí jinak, a co si budeme nalhávat, každý mám sklon k tomu vidět se jakoby v lepším světle.Než nám někdo , nebo něco , nemilosrdně nastaví zrcadlo.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29632
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Erika napsala:
Lozička alias ořitakávka Liby. Tu taky ber s rezervou. Ty inteligence moc nemá a každou chvíli jen rýpe a něco si dokazuje a prosazuje své.

Erika napsala:
Libo to není nic proti Vám.
Jen je o respektování druhých názoru.
Vaše souhlasy a urážení druhých o stupni inteligence to sem vůbec nepatří.


Eriko, taky nic proti Vám, já s tím, co jste v předchozích příspěvcích napsala, v podstatě souhlasím. Takže se tak trochu omlouvám za to, že jsem si Vás vybrala jako ilustraci toho, jak je pro kohokoliv strašně jednoduché dělat sám něco, co na druhých kritizuje. Vím, že to někdy dělám taky, on to opravdu dělá každý. (Ale přece si za příklad, který má ukázat tenhle způsob vnímání, takového nevyberu sebe, že jo. )
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29633
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Alas super podané a vysvětlené.
Vaše příspěvky jsou vždy užitečné,pro všechny.

Aneto. Nejsem pro konflikty a konfliktní nejsem,ale znevažovat ostatní příspěvky a laborovat o druhých jaký jsou osobnosti i po stránce inteligence. Sem podle mě nepatří. Určitě to se ani tu nepozná.
Posuzovatele by těmi testy inteligence nemuseli projít sami s nad pruměrnou inteligencí. Hodně pod bodem mrazu.
Také někteří to tu mají jako svého koníčka a posuzují jen druhé a utvrzují se o sobě samém a nadřazují se. To mi příjde zbytečný a stupidní.
Erika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29634
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
spíš bych řekla, že se ten koníček přerodil v závislost
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29635
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
v závislost na diskuzi jsem samozřejmě myslela
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29636
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Je to tak.
Některé příspěvky jsou přínosné a některé vůbec.
Já osobně jsem ráda za nové informace a diskuse je od toho. Ne prosazovat své.
Osobností je spousty i názoru. Taky vždy se nedá souhlasit se vším a plně.
Erika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29683
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Milá Eriko s Anetou a jaký smysl měly ty vaše příspěvky v této diskuzi??K tématu ani Ň!!Nechtěly byste si příště zakdákat radši někde v kurníku?
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29686
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
o svém problému jsem tady psala před lety, celkem dobře tady ta diskuze běžela, sešla se tady bezva parta lidí,kteří o sobě hodně napsali a hodně mi to dalo. Zvířecími jmény jsme se tu opravdu nenazývali . Je to prostě o lidech.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...93949596979899...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter