Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...949596979899100...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#29687
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Je to olidech. Koukám, moje jméno vzaté do huby několikrát a opětovné navážení do Liby a několikrát skloňované slovo inteligence, ten kdo ho používá si o sobě moc myslí a já nehodlám na nic reagovat, život mně naučil- poučil a občas taky něco plácnu, ale nemyslím to zle

Jsem už doma a u sousedů byla záchranka, psala jsem o tom alkoholička s dítětem a je to něco jiného to vidět na vlastní oči, slyšet dětský pláč, a číst zde ty příběhy...úplně mně při tom mrazí.

Tohle vlákno jsem četla asi měsíc na pokračování a co je se zakladatelkou annou? Držíš se?

Pěkný den
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29689
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Vždy je smutné vidět rodiny alkoholiků, zažívám to často, jsou to fakt hrozné osudy.Nejhůř trpí děti.Chlast je past.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29719
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Koukám že se tu toho moc nezměnilo jak to jde holky?já se jen hlásím že jsem ok,brzo to bude pět měsíců,už to ani nepočítám .chodím se i bavit,samozřejmě chuť je,ale je to jen chuť a ta jde v klidu zahnat,i když je velká
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29720
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Jak to utíká, co?Je to dobře, že se držíš.I ta chuť časem odezní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29721
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
anna píše:
...ale je to jen chuť a ta jde v klidu zahnat,i když je velká

...zažeň ju(libido/chuť) do voliéry, klietky, koterca alebo prepravky - boxu a vyexpeduj za hranice ľudstva; a nahraď ju úľavou.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29722
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Ano ano chuť je,nehodlám sedět doma na zadku,chodím i tam kde se pije,nechci se schovávat.ano zanadávám si pak mě to přejde a je klid
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29726
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Anna, super, ze sa drzis a ze sa chodis aj bavit. Ja som chodila od zaciatku na akcie a ta chut bola spociataku velka, ale stale sa zmensovala. Asi tak po roku som a pristihla, ze aj ked vsetci naokolo mna pili, tak u mna chut napit sa uz absolutne ziadna...Takze Anna, len pekne pokracuj a aj ta chut sa nakoniec vzda
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29735
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Kiro děkuji ti za ta slova.ono asi hlavní je,že se bez alkoholu ještě neumím bavit,proto mám na něj chuť.ale taky věřím tomu,že to chce čas a naučím se bavit i bez toho,zatím mě to štve ale to je tak jediné,nehodlám se napít jen proto,abych se bavila
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29736
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Všimla jsi si někde na akci jak se lidé baí, když pijí?Chvilku je sranda, pak je to trapas, a jen oni si myslí, že je náramně veselo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29742
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Líbo všimla,to také odradí.a hlavně když mám chuť,vzpomenu si na vše a okamžitě přejde
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...949596979899100...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter