Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...539540541542543544545...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#44242
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Doplním,
do budoucna , v případě, že byste někdo chtěl vymazat i kompletně všechny svoje příspěvky zde, tak to je nereálné a to zvláště v případě velkého počtu daných příspěvků.
Důvodem toho je, že by došlo k narušení kontextu ve vláknech.-reakce na daný příspěvek,citace daného příspěvku a pod.

Stopka admin
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44323
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Chcel by som ,aby si mi prosím zrušila môj nick

Tak to ti vydržalo zhruba tak ako odhodlanie abstinovať, čo? :-p A vôbec, myslíš že tu dáš pár prihlúplych komentárov a všetci budeme kamoši? Nemáš ani trochu nutkanie sa niekomu ospravedlniť?
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44328
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Tvoje komentáre sú perly ducha.A kamarát s tebou nebudem nikdy- nemám rád arogantnych nadľudí...ako si ty.Je to tvôj web???si majiteľ?...tak klídek.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44329
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ž.čím inteligentnym si prispel na fórum ty?len ironické šplechy ,ó aky si mudry pane.howk
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44330
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
V liečebny bol chlápek,teda cca 35 ročný.Na menovke na komunite mal nápis Michal -pán inžinier.Narcis.A vytvoril si Top 10 ľudí,ktory sa mu páčia z komunity..ostatný boli pre neho odpad.Čo dodať?asi niet čo....Podĺa mňa Žilinčan si nič moc...mimo top 10 suchár.Som mnou je aspoň show- nuda nehrozí....tak ma nekomentuj,ani ja teba nebudem.si mi šumafuk
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44331
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Môj sľúbený referát: pri nástupe na kliniku drogovych závislostí po vstupnom pohovore v príjimacej kancelárii a podpise ste de facto pacient bez nároku na bežné aktivity.Vstup je na A odd.tam vás zanalyzuju,v akom ste stave.Väčšina je pod vplyvom ešte,takže šup do postielky a triezvieť....ak hladina alkokolu bude v krvi 0..dostanete diazepam- spasenie od utrpenia.Tym vas dopuju cca 1 tyždeň,len spite a idete na komunitu,ak sa dá.Potom nastáva fáza začlenenia sa do režimu,postupne.cca po 2 týždňoch idete na vyšší level B.Začína fáza plnej zamestnanosti...od rána do večera stále niečo - aktivity.Vo fáze B dostanete mobil a všetko prakticky.Ste zodpovedny sám za svoje činy.Ak nastane problem..> smer A odd.Fáza B je kritická..veľa pacientov podpíše reverz,nezvládnu to psychicky alebo túžba piť /fetovat/ je abnormálne silná.Prechod do fázy C je už iná káva.Boli ste mazáci?muži myslim na vojne.Tak nie čo obdobne...Je to prakticky priprava na civil,bez kontroly sestier,to zvládne málokto.Niektorí recidivuju hned v den prepustenia,iny po mesiaci ,dvoch..po roku.Malé percento dokáž trvalo abstinovať,hlavne tì čo sa doliečujú ,majú podporu rodiny,no je to komplexná záležitosť.Preto je to smrteľná choroba,kto chce mi rozumie.NIEEE pijani,to je 100 a 1 závislý alkoholik verzus pijan. Requiem: jedno viem isto!už sa tam nikdy nechcem vrátiť.Všetko dobré vám želám...triezvy život stojí zato. P.S.idem si skonsolidovať život.Mám ho rozbity na cimpr campr...tak zatiaľ priatelia
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44334
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Alkohol vyprchal, absťák přešel a jak je to všechno dobře sesumírované, napsané, jiný Zdenda... jenže chlast je zákeřná svině, já nevím jestli to dáš dál takto sám, ani fórum moc nepomůže - nezastaví tě to pivo hodit do košíku... doléčování doma, kluby... jestli zas selžeš tak zpět do léčebny, jako fakt ti držím pěsti a jak dnes bylo?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44336
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
"Tvoje komentáre sú perly ducha."A kamarát s tebou nebudem nikdy- nemám rád arogantnych nadľudí...ako si ty.Je to tvôj web???si majiteľ?...tak klídek.
Zdenek,

irónia až sarkazmus ľudí spravidla núti premýšľať; o sebe - o svete - o živote...

"Už si veľký - nauč sa TO!!!"


Vzťahovačnosť je okrasa alkoholika. Nauč sa ju prekonávať!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44340
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Perte....do liečebne ma už nikto nedostane Mám predstavu čo ďalej,víziu.NO!!!!boh ma chráň len kvapku alkoholu požiť,tak jsu v hajzlu...slušne řečeno.Aj tak ťa obdivujem,že to dávaš.Tie psycho stavy musia byť hrôza,keď mozog baží po droge.Dnes niekam vypadnem,nebudem doma.Volala mi kamoška z liečebne..drží sa holka.V septembri ma svadbu.tak moc jej fandím,boli sme v "lágri" spolu 3 mesiace.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44341
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja - rešpektujme sa.Mám sa veľa od teba čo učiť.Ďík za ústretovosť.Z
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...539540541542543544545...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter