Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...546547548549550551552...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#44884
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Ja keď som chcel spraviť poistku, tak som tej slečne povedal, že som alkoholik, že riešiť životné poistenie je zbytočné. Na tom sme sa s ňou zhodli. Vraj by si vyžiadali zdr. záznam a zamietli by mi to. Takisto poistenie proti chorobám. Že zbytočne budem platiť, pretože mi nemôže zaručiť vyplatenie, vzhľadom na to, že všetko by mohli zvaliť na to, že to mám z pitia. Pri úrazovom vraj nezisťujú zdr. stav, tak sme to spísali. Ale zamietli to aj bez zisťovania. Zrejme je v nejakej databáze bánk a poisťovní moja zamietnutá žiadosť spred tých 2 rokov, kde zhodnotili, že som rizikový klient.
Tak sme spísali sťažnosť, že prečo je to zamietnuté bez akéhokoľvek zdôvodnenia. A teraz čakám.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 08/06/2017 20:06 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44886
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Mám dotaz: máte někdo zkušenosti s Neurolem na abstinenční příznaky?
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44887
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Ja mam skusenost
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44888
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Katarina - mám na panickou poruchu půl Cipralexu kolem 18hod večer, k obtížím Neurol 0,25 zkusila jsem to jednou a spala další půl den dneska tedy se cítím po léku na prd a teď nevím, Cipralex už nefunguje nebo po 4 dnech bez pití absťák? Tak mě zajímají zkušenosti, vzít si ho se mi moc nechce, ale pokud pomůže...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44889
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Ja som bral neurol keď som mal absťak. Ale spal som po ňom. Ja som to tak chcel. Chcel som ho prespať. Bolo to na ukľudnenie aj som si trochu pospal. Ináč by som vôbec nespal.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44890
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Pistacie, na ake potiaze? ja som neurol mala na ukludnenie,ale vtedy som ho nebrala zvladla som to bez neho a aj bez alkoholu ale neskor prisiel ten moj posledny tah a trval dva tyzdne velmi som sa bala abstakov tak ked som si myslela ze uz mozem tak som si ho dala.brala som ho asi tyzden, presne ako pises ja som z neho spala,ale halucinacie prisli aj tak ale nebolo to take hrozne a som rada ze som to prezila bez vacsej ujmy
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44891
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Obtíže - stavy úzkosti venku na otevřeném prostoru, pocit na omdlení,prekolapsove stavy, potíže v MHD takový super stavy, mám to po přepadení s pistolí... Už je to sice dlouho, ale nikdo mě nevaroval, že se to může z post traumatického zazitku rozvinout...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44892
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Čauteee já bohužel mám zkušenosti...ono je jedno zda se.jedná o neurol, xanax, rivotril apod... plus minus jsou to všechno benzodiazepany působí tlumivě tzn. uklidní, lépe se po nich spí, snižují úzkost, napětí, třes apod... krátkofobé užívání je ok, časem se zvyšuje tolerance a člivěk potřebuje víc a víc až může vzniknout závislost... krátkodobě poměrně neškodné léky na přežití absťáku vhodné...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44893
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
souhlasím s Michalem. Na krátkodobé zvládnutí akutních problémů - absťák - jsou benzodiazepiny včetně Neurolu dobře použitelné a jak píše Krtek, výhodou je i jejich tlumivý účinek, kdy se absťák podaří přežít ve spánku či polospánku. Je tedy nejlepší si ho vzít, když víš, že můžeš být doma a ležet - vzít si volno z práce? Cipralex užíváš jak dlouho? Pokud máš pocit, že nefunguje, jak by měl, užíváš půlku, možno ho tedy navýšit na celou tabletu nebo se poradit s doktorem a přejít na něco jiného.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44894
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj Prudence, užívám skoro měsíc, ale pořád jsme "netrefili" s lékařkou dávku, poslední týden si odkrajuji na tři čtvrtě, když ho vezmu celý je to peklo: sucho v ústech přežiju, spíš takový pocit na epilepsii, ale je to prý jen vedlejší účinek a na jeho překrytí mám mít Neurol, vím že je silně návykový a vzhledem k minulosti se Neurolu braním jak se dá... Dneska mě to celkem zaskočilo, lékařka říkala, že mám zkusit po kousíčku ať vidím co to udělá, mám ho mít jen po dobu nezbytně nutnou než zabere Cipralex...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...546547548549550551552...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter