Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...549550551552553554555...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#44932
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja napsal:
Kto z Vás je PharmDr., PhDr., MUDr., koľkí ste prisahali Asklépiovi/Aesculapovi a aké máte špecializácie a atestácie, Vážení šarlatáni?

(Alebo dnes už bezdomovci/homeless radia bankárom a politikom?)

Viac info tu: vas-psycholog.webnode.sk/news/uzitocne-informacie/
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44933
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj, tak dneska to stálo za to, hned poránu srážka s nadřízenou, na to jsem slabá, v minulé práci jsem zažila šikanu (prokazanou) a tak jsem měkota, ale vybrecet jsem se šla až na záchod, celou dobu v práci jsem myslela na to, že panák by pomohl. Že jo, jak jinak.... Vyřízena jsem prisla domů dala jsem si obří zmrzlinovy pohár, prospala jsem se a teď umyvam okna.... V celém domě. A už je to docela dobrý, max půjdu ještě uklízet něco dalšího ale úplně jsem dopoledne cítila to hnusné: taaak a mám duvod se ožrat.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44936
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Pistácie, tak 0,25mg je opravdu nejnižší dávka, pokud by jsi brala ještě méně napč.půlku čili 0.125mg nemá to již téměř tádný účinek na člověka spíše psychický.... Allie super drž se, jdi dobrá, jen tu chuť tažeň jakkoliv držím palce
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44982
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Včera som tak na slniečku premýšľal čo sa vlastne stalo, že sa mi darí abstinovať. Nie som prvý, kto tu o tom premýšľa, ahoj Včelař. A ja ani akosi presne NEVIEM, človeče.

X-krát som po záťahu plný strachu prosil "bože môj nechaj ma žiť už budem dobrý", a po niekoľkých mesiacoch... som bol zase ateista a pokašľal to, poznáte to.

Určite pomáhajú alko mítingy na ktoré chodím, ale len tým to asi nebude...? Alebo dostávam aj nejakú inú pomoc o ktorej ani neviem? Pomáha že mám otvorené veci ktoré chcem dokončiť (príklad - trávnik pri dome), a že sa snažím menej sa stresovať, či už v práci alebo za volantom? (preto som predal auto) A možno ma alkohol jednoducho prestal baviť.

Pravdaže nikde sa nepíše že už nikdy nezlyhám, ale ide to akosi samo a želám vám to isté. V opačnom prípade si užite posledné leto života. (musel som na záver dať nejakú blbosť, to by som nebol ja)
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45004
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Tak som si spomenul na jednu vec, z ktorej som mal strach pri posledných absťákoch - ako som ležal že musím trochu pospať, keď sa zdalo že už už zaspím, tak sa mi samé od seba pootvorili ústa. Tá časť mozgu, ktorá drží hubu, bola nejaká poškodená. Tak som pravdaže našiel na nete že taká porucha existuje a bál sa že budem musieť nosiť nejakú šatku na hlave alebo čo. Ale všetko prešlo. A samozrejme o kŕčovitých zášklboch rúk a nôh pri zaspávaní ani nehovorím. No kto by o toto všetko stál? Nikto.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Poslední úprava: 14/06/2017 08:52 Provedl: Žilinčan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45005
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Je dobré si to připomínat, nikdy nezapomenout. Postupující čas to všechno otupuje, to zlé se vytrácí, převažují vzpomínky na to, že i s tím chlastem bylo dobře, je to nějakou dobu, pivko v neděli nebo panáček při oslavě neuškodí... a ono stačí malinké množství, které nás dřív nebo později opět roztočí ve spirále řítící se do děsu.

A jak jsme se změnili za tu dobu co nepijem? Já se zklidnil, žádné výkyvy nálad, propady nebo euforie, nejsem tak podrážděný, vznětlivý, akorát víc žvaním a píšu, raduju se z maličkostí, když jsem mohl tak jsem rád řídil auto, dělal si výlety, akorát ne moc delší trasy, bolela mně hlava z klimatizace... v alkoéře bylo řízení nutné zlo, hlídat si zbytkáč a byl jsem za volantem jiný horší člověk.

Je dobré si připomínat to zlé, ale ne se na silu o tom přesvědčovat, že to bylo fakt zlé, hledat vnitřní smír, ne bojovat... mně to trvalo léta, ale jsem tu teď celkem rád a dalo by se říci, že i trochu šťastnější než s flaškou vodky s kolou při ruce a umrtvovat své splíny skoro denně

Hola hou, jedu už dnes do dáli, povezem i ožralý
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45009
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Já jsem mèl nedávno několikadenní výkyv v přežírací oblasti.. Úplně jsem jel, jak kdybych chlastal.. Pořád jsem žral a žral jako zjednaný.. Euforie jako pes.. Stejné myšlenky, že si to zasloužím, že si musim užít a tak.. Bylo to z přepracovanosti, myslim. Občas to mám i jinde, co se zábavy týče..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45010
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Morfeus napsal:
Já jsem mèl nedávno několikadenní výkyv v přežírací oblasti.. Úplně jsem jel, jak kdybych chlastal.. Pořád "jsem žral a žral jako zjednaný.. Euforie" jako pes.. Stejné myšlenky, že si to zasloužím, že si musim užít a tak.. Bylo to z přepracovanosti, myslim. Občas to mám i jinde, co se zábavy týče..
...všetky závislosti vyvierajú zo spoločného základu a chemickej nerovnováhy v mozgu. Už len pripustiť si túto skutočnosť, môže pomôcť uvedomiť sa sám v sebe a prehodiť si (tú) imaginárnu výhybku v mysli.

Prajem všetkým mnoho zdaru!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45012
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja: A jakým způsobem tu chemickou nerovnováhu zkoriguješ?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45013
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 11 měsíce  
Michal napsal:
Ja: A jakým způsobem tu chemickou nerovnováhu zkoriguješ?
...medikamentózne = liekmi = chemicky. (endorfíny: S, D, O, a.i. je nutné uviesť do rovnováhy.)
Psychiku a emócie dnes už koučuje kde-kto... Školení terapeuti dokážu mnoho.
(S=serotonín; D=dopamín; O=oxytocín, ghrelín, leptín,... a ďalšie.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...549550551552553554555...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter