Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...551552553554555556557...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45032
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Morfeus,

a "už vieš, čo vlastne teda od života chceš alebo sa stále "iba" hľadáš?"

Alebo "len" hľadáš ten "správny fet" alias "úlet/trip"?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45039
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Já kromě pár pokusů s THC (10 pokusů?) jen chlastal. Co hledám? Jak kdy. Když mám hlad hledám stravu, když je mi zima hledám teplo, při žízni vodu, při neklidu klid, při nudě zábavu, při únavě postel nebo kávu, při nadrženosti sex.. Samozřejmě se snažím připravit. Abych to nehledal na posl. chvíli.Makám, vydělávám a rak.Zkus se zeptat lišky v lese, jak si představuje svou kariéru za 5 let . A co hledáš ty?
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45040
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Morfeus napsal:
Já kromě pár pokusů s THC (10 pokusů?) jen chlastal. Co hledám? Jak kdy. Když mám hlad hledám stravu, když je mi zima hledám teplo, při žízni vodu, při neklidu klid, při nudě zábavu, při únavě postel nebo kávu, při nadrženosti sex.. Samozřejmě se snažím připravit. Abych to nehledal na posl. chvíli.Makám, vydělávám a rak.Zkus se zeptat lišky v lese, jak si představuje svou kariéru za 5 let . "A co hledáš ty?"
..."už iba pokoj, harmóniu a vyrovnanosť"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45043
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Tuhle mi kartářka budoucnost věštila
má šance ke klidu opět se ztenčila
pokoj prý naleznu až dole pod drnem
tam ovšem namoutě příliš se nehrnem

Záviš
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45050
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Otázka pre Ja, ako dlhooooročného abstinenta. Včera som bol na klube. A jeden pán dal jednému(nepije rok) otázku, kde sa vidí o 5 rokov. No a po nejakej debate nakoniec odpovedal aj on sám, že o tých 5 rokov sa vidí určite ako abstinent. No a teraz tá otázka. Máte to už v tých hlavách, vy dlhoročný abstinenti, tak nastavené,že môžete so 100% istotou povedať, že o 5 rokov budete abstinovať, bez nejakého zakopnutia? Zaujíma ma proste váš spôsob rozmýšľania po rokoch abstinovania. Či by si aj ty teraz vedel s určitosťou povedať, že o 5 rokov budeš triezvy.
A poprosím odpoveď normálnou, ľudskou rečou. Bez nejakých, metafór, inotajov, prekladov z/do češtiny, slovenčiny. Tak, aby tomu pochopil aj blbec ako ja. A nemusel pol dňa lúštiť význam slov. Vďaka.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 17/06/2017 13:16 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45052
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Krtek,

s istotou viem, že o päť rokov budeme obaja starší o (5×365) dní + 1(deň priestupného roku 2020) = 1.826 dní alebo dvadsaťštvoriek.

Buď budem žiť alebo nie. V tomto máme všetci jasno a upratané.

Triezvosť je to jediné, o čo sa budem snažiť aj usilovať.

"Nie som jasnovidec ani štátny veštec z Tibetu, a preto sa aj ja/Ja sám rád nechám príjemne prekvapit!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45053
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
No veď o to ide. Ten pán chodí na AA. A on tvrdil, že určite bude abstinovať. No a k tomu vznikla taká menšia debata, ktorú som bohužiaľ načal ja, že ja by som si nikdy nedovolil s istotou tvrdiť, že o tých 5 rokov budem abstinovať. Teda bez zakopnutia. No a aj poniektorý iný tvrdili v podstate to isté, že nevedia čo bude, ale spravia čo bude možné, aby boli abstinentmi aj o tých spomínaných 5 rokov.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45054
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Čiže povedal by si na AA-klube pri takej otázke, že o 5 rokov budeš abstinent resp. ako by si vo svojej situácii, po 11 rokoch abstinovania, ty tomu pánovi odpovedal?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45056
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
Krtek,

budúcnosť
si varím už dnes - v *TU a TERAZ*.

"Čo si navarím - toho sa najem!"

Formujem si vlastný model, ktorý viem a chcem žiť - som jedinečný a najlepší krajčír. Ak si ušijem na seba búdu - bude "iba" moja.

Triezvy môžeš byť s lapsusmi alebo bez.

Kvalitnejší je však:

"život bez pádov a prešľapov - taký chcem! Mám ho vo svojej moci! = viem totiž, presne, čo chcem!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45058
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 10 měsíce  
To bola božská odpoveď. Si ako politici. Povedať veľa a vlastne nič. To nevieš napísať jednoduchou, ľudskou rečou? Takto by si na AA neodpovedal.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...551552553554555556557...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter