Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...556557558559560561562...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45257
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Žilinčan napsal:
..."Nečvachtajte sa v takých predstavách."
Ani do tej krčmy som nemusel chodiť, ale verím si a... ..."Čiže - ani predstavy."

..."alebo sa čvachtajte!"

Čvachtajúce predstavy, vízie a imaginácie...

(...o čom?)
[O vízii podvodu na sebe samom...]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3122
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45263
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Tak loni tohle dobou moje tělo oslavilo půl roku abstinence efektním zánětem v lokti. Letos slaví rok a půl abstinence ještě efektnějším zánětem oka...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45264
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Tož všechno nejlepší, oslavenče.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45265
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Já si Včelaři myslím že tvoji zanícenost tady obdivuje spousta lidí :o)
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45266
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Obdiv je prd platnej. Radši bych byl, kdyby se objevilo pár následovníků, kteří by pochopili, že ta abstinence je vyloženě dar, kterýho je třeba si vážit.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45267
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Včelaři, mě si můžeš odškrtnout, mě si dodal svýma prispevkama hodně síly...))
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45268
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Kleris, děkuji za kompliment. Budeš se divit, ale hrdosti se mi v životě moc nedostávalo. Díky chlastu leda tak sobecké nabubřelosti - tý jo, ale k hrdosti na sebe samotného to bylo na štýru. Vrchol byl dva roky zpátky, kdy, ne hrdost, ale nenávist a opovržení nad sebou samým dosáhla takovýho vrcholu, že jsem to chtěl skoncovat. To byly nejhroznější stavy, jaké jsem, kdy poznal. Skončilo to tím zmiňováním přespáním na hnojišti... Pak trvalo ještě půl roku, než jsem se ještě dvěma incidenty utvrdil v tom, že to fakt už nechci. Od té doby voalá- daří se. Jsem přesvědčenej, že za úspěchem je něco vyššího a taky tím, že nechuť chlastat v hlavě na hlavu porazila touhu po chlastu. Tebou zmiňovaná hrdost, ač bych to tak nenazával vychází z uvědomění, že ono to nechlastání zase není jen tak, ale jak říkám má na tom svůj podíl i něco vyššího, ale hlavně věci kterých jsem během toho roku a půl dosáhl mi dávají víru v to, že tak dhluboko jako jsem s chlastem padnul už nebudu muset padnout. Nechci tady nějak machrovat, spíš bych chtěl ukázat jaký rozdíl dokáže ten chlast v životě napáchat. Opravdu bych si přál, aby se mi podařilo někoho strhnout na svou stranu, aby nás bylo víc. Tímto zdravím všechny abstinující a odhodláním přeji těm, co se o to pokoušejí. Ještě zopakuji to na co jsem přišel. Když člověk opravdu chce, tak dokáže úplně všechno. Když toho nedosáhne, znamená to, že nechtěl dost. Zdraví včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45269
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 2 měsíce  
Včelaři,
také Ti přeji vše k narozeninám a zároveň Ti gratuluji k dlouhodobé abstinenci, je moc fajn číst, že někteří na tom byly obdobně jako třeba já a dokázali svůj boj vyhrát/vyhrávají ... také už jsem udělal tolik velkých kiksů za poslední půl rok, že už jich bylo až moc a konečně se cítím být připravený ten svůj boj zvládnout a doufám, že za nějaký čas budu moci napsat podobný příspěvek jako ty a přidat se na vaši stranu/stranu těch, kteří abstinují a motivují ostatní.Vše nej a dobrou noc
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45444
Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 7 rok, 1 měsíc  
Než se to podělalo, tak chlast byl můj největší koníček a relax a velmi se mi po něm stýská. Kdybych mohl, šel bych do hospody a nalil do sebe pár kousků zrzavejch a k tomu pár paňáců. Jenže ta cena za to je moc velká. Neumím žít a nevím, co mám dál dělat. Stýská se mi po tom skvělém relaxu a pohodové atmosféře. Chlast krásně zastavil mé pochody v mozku a hodil mě do pohody a uvolnění. Bylo mi dobře, aspoň dlouho to tak (až na drobné excesy) fungovalo, než začaly konflikty, vyhazování z hospod pro opilost atd. Ale na druhou stranu jsem rád, že jsem střízlivý. Pak přibývaly problémy a kdybych pil dál, asi bych dopadl hodně špatně.. Na druhou stranu někdy bych rád něco podobně silného, co by mě dalo hezké pocity jako chlast a nebylo to destruktivní. Určitě nemyslím drogy a léky.. Už roky to hledám a nenacházím. Krásné uvolnění a nic na zeměkouli neřešit, žádné hovadiny, kde seženu prachy na nájem a tak. Prostě jen žít, to bylo hrozně fajn. Co Váš názor?
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45445
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 7 rok, 1 měsíc  
Morfee, někdo takhle žije. Díky duchovním naukám atd. se dostane do fáze blaha, nezávislosti na hmotném i nehmotné. I stavy podobné opilosti lze navodit. Prý. Já to bohužel taky neovládám a ráda bych. Je to dlouhá cesta a snažím se na ní různě posunovat
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...556557558559560561562...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter