Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...558559560561562563564...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45457
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Pro Morfiho,
píšeš,cituji: Stýská se mi po tom skvělém relaxu a pohodové atmosféře.
Taky jsem to měla při mých pokusech, když jsem pila ,ale ještě mi něco alkohol dával a já se pokoušela xxkrát přestat, nebo to ovládat, ale pak jsem se časem dopila do stavu , kdy se mi stýskalo po pohodové atmosféře bez pití.Ty depky a ten fyz.třes abych se napila a najednou už mi nic více alkohol nedával, pouze napít se abych fungovala,tak nějak dle možností. Už pouze bral.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/07/2017 12:11 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45458
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Přiblblost, malátnost, špatná artikulace, nevhodné reakce, blbé připomínky. Opakování se, vymýšlení si, překrucování, slibování, nevěry. Okna, kocoviny, hádky. Třes. Nevolnost. Výčitky. Asi tak.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45459
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Já se taky propil do stavu, kdy jsem toužil po klidu v mysli, aby zmizelo bažení atd. Určitě chlast kromě dávání také hodně bral. S tím souhlasím. Něco za něco.. Proto také nechci chlastat, fetovat atd.. Ale stejně se mi někdy zasteskne
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45462
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Mě taky a taky pak podlehnu. A ta chvilka opojení pomine a pak...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45463
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Šantal napsal:
Mě taky a taky "pak podlehnu. A ta chvilka opojení pomine a pak"...
...a potom: "repete/opáčko" alebo "kvalitný kolotoč"... "hijé/ó!!!... valím/idem!!!" ("Kam?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45465
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Mě taky a taky "pak podlehnu. A ta chvilka opojení pomine a pak"...

Já myslim, že je potřeba mít kolem sebe lidi, kteří nepijou a mají podobný problém. Nebo aspoň psychiatra/psychologa, který rozumí. Sám alkoholik nemá většinou šanci.. Já podléhal když jsem záviděl ostatním, že můžou, tak jsem zapoměl, že já nemůžu.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45466
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Dik za ten typ s xboxem. Zapařil jsem PC hru a pomohlo to.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45467
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Všichni, co tu s nostalgií vzpomínáte na to jak bylo s alkoholem fajn a jak se Vám po tom stýská - jste předem ztracení a chlastat budete znova. Teprve až se propijete tak, že budete s hrůzou vzpomínat na to, čeho všeho jste byli schopní, jakej to byl běs a co všechno jste s chlastem posrali..., teprve pak máte nějakou šanci. Až se ho budete bát. Tohle vlákno je úplně zbytečný.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45468
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Já jsem střízlivej pár let Včelaři.. Jak dlouho jsi střízlivý ty, rozumbrado?

Moje zkušenost je opačná. Ze strachu jsem vydržel abstinovat pár měsíců než jsem se rozpil. Až když už mi to bylo jedno jsem se těch prvních pár měsíců nenapil.. Pořád v depce plakat nad zmařeným životem je jen lež. Dobře vím, proč jsem pil, dělalo mi to hodně dlouho dobře, byl to únik. Jinak bych to nedělal. Zcela sobecky jsem se tím ukájel.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/07/2017 22:05 Provedl: Morfeus.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45469
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Nebudem si tu poměřovat ocásky, kdo jak dlouho nepije. Protože pro každého z nás může dnešní den abstinence být dnem posledním. Ale, když Tě to zajímá, tak k tomu páru roků my zbývá dva páry měsíců.

Chtěl jsem jen poznamenat, že tahle nostalgie po chlastání je nebezpečná a tím, že na dobu chlastání s nostalgií vzpomínáš jsi mnohem více ohrožený tím, že se zas napiješ, než ten, kdo přijal fakt, že si svoje vypil, že to za to nestálo a že chce žít jinak. Většina lidí tady si myslím je ve stádiu tzv. na půli cesty. Sranda to sice ještě je, ale problémy se začínají kupit. Tam, kde už sranda není skoro žádná a kde člověk pije jen, aby utekl před realitou, která je hodně tmavá a před následky svého pití utíká zase jen díky droze zapomnění - alkoholu, tam se moc místních ještě nepodívalo. A právě ti, kteří jsou teď tak nějak na tom rozhraní mezi tou švandou a tím peklem, ty je třeba motivovat a ukázat jim kam ta cesta vede. A je jedno jestli jim ukážem jak to vypadá v pekle, nebo na druhý straně. V pekle jsem byl a směřuji na druhou stranu. A věř, že od toho abych se znova napil mě drží hlavně vzpomínky na to mé pití... Takže logicky si vyvozuji, že kdybych vzpomínal na to, jak to bylo fajn, tak bych určitě neabstinoval. Proč taky. Každý chceme dělato věci tak, aby nám bylo fajn. Takže já vzpomínám jak mi bylo - abych abstinoval dál. Ty vzpomínáš jak Ti bylo - a...?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...558559560561562563564...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter