Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...571572573574575576577...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45777
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Nejak mi to zrusilo takze mas pravdu Krtek cakala som viac ale nic sa nedeje takze beriem kazdy den uplne ze super a snazim sa ho prezit na maximum. a ja si vazim na tom najviac ten spanok:)
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45779
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Katarino. Čekala jsi, že přestaneš pít a budeš superženou? Ne - stala jsi se jen normální. Výhodu, ale tenhle stav má, že jsme schopní dlouhodobějšího plánování a tím se posouváme dál. Můžem pak v sobě probudit to co jsme dávno chtěli dělat. Už to není jen plánování mezi vožráním a vystřízlivěním a nějakým přečkáním doby do dalšího vožrání.
Takže je jen na Tobě do čeho se pustíš. Ono to samo nepřijde.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45780
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Mam to podobne? Nevim. Pit jsem prestal loni v dubnu. Prvni tri mesice byly uzasny, bylo to jako se probudit z dlouhyho spanku, svetu se zacaly vracet barvy a do zivota radost ale cely to bylo stale ve stinu hrozby chlastu. Utekl pul rok a ja jsem zacal citit ze se zivot zacal davat dohromady – zacal jsem resit resty, pracovat na sobe tak jako driv ale ta hrozba chlastu porad stala za mnou a kazdy den jsem se bal ze selzu a zase se rozpiju. Utekl rok a leti dalsi mesice a ja mam najednou obcas ... ja nevim, jak to napsat ... jako bych zacal zpomalovat a sbirat dech po silene dlouhym behu. Jako by skoncilo neco hrozne narocnyho a tezkyho ale zaroven napinavyho a svym zvrhlym zpusobem hezkyho. Ta hrozba chlastu uz je jen takova tusena, schovana nekde na obzoru a porad cihajici ale kontrolu a rizeni mam v rukou definitivne ja. Minuly tyden jsem musel na firemni vecirek a kolegyne me poprosila jestli bych ji pripravil piti. Ten okamzik nez jsem vzal do ruky lahev s ginem jsem mel hroznej strach. Vlastne ani nevim co jsem cekal. Zacal jsem nalevat do sklenicky, do nosu me prastila ta silna aromaticka vune a nic. Proste nic. Zadny nutkani se napit, zadny myslenky na to jaky by to bylo dat si jednu sklenku... jen smes lhostejnosti a pocit nechutnosti z toho ze jsem driv neco takovyho miloval vic nez sebe. Kdyz jsem tady na foru zacinal tak mi nekdo (myslim ze Pavel) napsal ze alkoholik je za „vyleceneho“ “ (ty uvozovky pisu schvalne, vim ze jsem nemocny a postizeny do konce zivota) povazovan po dvou letech totalni abstinence. Mozna ze jsem se proste jen uzdravil a presne jak pise Vcelar – stal jsem se „normalnim“. A mozek, blb jeden , si s tim po vsech tech hruzach nevi rady protoze ta normalnost je vlastne obycejna a nudna.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45781
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Gennosuke napsal:
..... Proste nic. Zadny nutkani se napit, zadny myslenky na to jaky by to bylo dat si jednu sklenku... jen smes lhostejnosti a pocit nechutnosti .....

To je ono!! To je ta chvíle, kdy se droga stane "EMOČNĚ NEUTRÁLNÍ" už si vzpomínám i na tu terapeutickou přednášku v léčebně...
K tomu se má člověk dopracovat, ale já sám bych si na toto netroufnul - nalévat někomu alkohol - pořád cítím strach
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45782
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Gennosuke, píšeš:..."Ta hrozba chlastu uz je jen takova tusena, schovana nekde na obzoru a porad cihajici ale kontrolu a rizeni mam v rukou definitivne ja."
..., a práve preto už ako prvý na svete dokážeš v binárnom svete diagnostikovať aj podľa internetovej správy.
[Viď →môj prípad, pred únikom, od Tvojej diagnózy, do triezvej ilegality.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45783
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
tak potom je to ok vsetko som normalna.))
presne ako pise Gennosuke ta vona udrie do nosa a nic. Teraz zijem zivot normalnej zeny a matky a je to velmi fajn.Kazdodenne starosti a radosti,ziadne spekulovanie teraz si este jeden dam a dost aby som zajtra mohla soferovat a isla do prace, ziadne kombinacie proste iba normalny zivot. Niekedy mam taky pocit ze zijem niekde inde a to co bolo predtym sa nikdy nestalo.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45784
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
katarina napsal:
tak potom je to ok vsetko som normalna.))
...Teraz zijem zivot normalnej zeny a matky a je to velmi fajn.
...mam taky pocit ze zijem niekde inde a to co bolo predtym sa nikdy nestalo.

Katka,
to, čo teraz považuješ za samozrejmosť, býval, v "inom" svete a čase, výkon hodný "Titanov".

Dnes si jedna z nich/nás!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45785
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
JA dakujem:) len niekedy mam taky pocit,ze som ako robot bez emocii a vsetko robim naplanovane,ale zasa to ma svoje vyhody, moje deti maju konecne normalnu matku:) a krasne detstvo
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45787
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Katarino, hlavně se nezapomeň pochválit i za ty normální věci. Prosvětlí to Tvůj život. Já se občas zastavím a řeknu jak je ten život prima jednoduchej... Dyť to je na tom to nejlepší. Nebo stojíš o ty problémy co jsou na chatu vedle? Asi ne co? A přitom jsme to úplně stejně dělali, stejně prožívali a stejným způsobem řešili. Ono to zas pro nás není tak úplně samozřejmé žít takovej hezkej, klidnej pohodovej život bez nějakých velkých dramat...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45788
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
ved to ze to vobec nie je jednoduche zit len tak pohodovo a jednoducho. To co sa pise na chate tak sa mi vratili spomienky a dakujem neprosim. robila som presne to iste a hlavne ta sebalutost.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...571572573574575576577...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter