Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...580581582583584585586...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#46326
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni. Po době jsem zas nakoukla. Mám teď náročné období, starám se o mamku po operaci a je to pro mne dost psychicky nesnesitelné, tak jsem i tak přemýšlela, že ten panák, nebo láhev... tak si jdu počíst, abych se probrala a opět zjistila, že tudy cesta nevede. A koukám, že to zde docela usnulo, což je škoda. Mi to zde pomohlo a asi budu muset pročítat zpětně, abych se ujistila, že opravdu láhev vodky mé momentální problémy neřeší - i když by ulevila No nic, držme si palce. Mé střízlivé už asi dlouhé docela období (nějak to nepočítám, ale to už bude přes rok), nehodlám zničit, i když teda chuť je velká (dosud jsem ji neměla). Hezký advent a pište - pomáhá to, fakt
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46328
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
JanaK napsal:
Mám teď náročné období, starám se o mamku po operaci a je to pro mne dost psychicky nesnesitelné, tak jsem i tak přemýšlela, že ten panák, nebo láhev...

Mam to podobne. Po cca 3/4 roce abstinovani se objevily rodinne problemy ktere v podstate trvaji dodnes (a jeste trvat budou). Prijit to o pul/ctvrt roku driv tak jsem to neustal. Je to hodne narocne. Zatim to zvladam proto ze si uvedomuju ze jsou tady lide kteri nutne potrebuji moji pomoc a jako ozrale hovado bych jim byl k nicemu. K alkoholu citim smes odporu a lhostejnosti, napit me se nejak nelaka... doufam ze to tak vydrzi. V kazdem pripade Ti moc a moc drzim palce at to zvladnes!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46329
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Zajímavé. I mě poslední dobou přepadají myšlenky na souboj s Démonem...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46330
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Gennosuke - držím ti palce a plně chápu. Mne alkohol dosud nijak nelákal, ani nevzbuzoval odpor -nic mi prostě neříkal. Proto mne tak vyděsilo to, že najednou jsem ho začala vnímat - nikoli jako hrozbu, ale jako možnou úlevu. Odolala jsem, ale nechci bojovat a odolávat, chci zpět tu lhostejnost vůči té zatracené chemikálii. Nicméně mamka je v lázních a já se vrátím do starých kolejí
Včelař: já ti asi rozumím možná. Střízlivý život je prostě NUDA. Ano, skvělý, ale nudný. Žena, dítě, včely..paráda, ale nuda. Chybí ten adrenalin, po pár panákách až lahvích, že? V mém případě - zjistila jsem, že bez chlastu je krásně. Zhubla jsem, nakoupila nový hadry, začla cvičit, srovnala vztahy .. ale pořád jakoby něco chybělo - nevím. Něco, co by mne nakoplo vejš Zkusila jsem jogu všech variant - dobrý, ale furt to není ono, pak krav-maga -to je úžasný, ale neutáhnu to fyzicky... sex, jo, fajn .. ale furt to není ono. Taky plavání atd..ale to vše nelze provozovat denně, abych nějak nahradila adrenalin z vodky, kterou konzumovat denně není problém. Takže jsem se pak prostě smířila s tím, že nadále se prostě budu nudit. Je to už dýl než rok a pořád mi "něco" chybí. No a co, jsou horší věci
Takže - pokud chceš, běž a nalej se a zkus souboj s démonem. Ale podle mne to máš v hlavě velmi dobře srovnaný a víš, že tudy cesta nevede. Najdi si třebas milenku, přidej ke včelám chov králíků nebo začni psát knihu, dej se k myslivcům (to mne třebas baví - střelba - i když jen na střelnici).. nebo se prostě smiř s tím, že zbytek života prožiješ v NUDĚ. Jo a než se definitivně vožereš, mohl by být nějaký med? já ho kupuju většinou zde v Brně na stánkách od "včelařů" ale nějak jim nevěřím moc. Můj mail je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tak až se probereš na kompostu, ozvi se
Přeji všem krásný střízlivý nudný advent
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46331
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Já ale necítím nudu. Já se prostě cítím vyhořelej. Začalo mě najednou pár věcí srát a jediný co mi schází ten fuck-odf efekt. Ja netoužím po nějakým spestřování života. Mě by právě vyhovovalo se na pár dní vypnout a mít všechno a všechny u řiti
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46332
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
OK, tak to máš lepší, než jsem myslela. Fuck-off efekt mám denně, umlátím to kupodivu blbým hraním her na FB - stupidní cukrlata. Totál vypnu mozek. K tomu jako kulisu TV. Ale mám výhodu, žiju sama, takže si kvečeru dělám co chci - vobčas i chodím běhat Pár dní je problém - ale hele, když jsi chlastal, tak jsi byl taky "pár dní" mimo, ne? Tak se sbal a někam si zajeď sám ... na pár dní
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46333
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Když já kdybych někam vyjel, tak bych přemejšlel, popř sedal na lep nějaké té - jak mi radíš. Já to dneska uuž i promejšlel. Cestou z práce bych koupil produkt Oban Distillery, zalezl si někam a upíjel. Pak bych načal tu druhou flašku ( jednu bych nakupoval) a tou bych se vypnul...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46334
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
A ještě - vyhořelej,jo? Pokud jsem tak nějak naznala z tvých příspěvků zde - žiješ pokud se nemýlím v Rakousku, v domě s milující (naprosto absorbující cokoli) ženou a dcerou, pěstuješ včelstvo a za rohem máš les. Kde teda vyhořuješ, proč? Já jsem účetní a daňař v česku - celej život, ale poslední dobou se chci buď zabít, nebo odejít do lesů Vyhoření - nevíš, o co jde. Je to o tom, že mne nebaví a nenávidím svoji práci, kterou fakt umím a dosud jsem ji měla ráda. Každé ranní spuštění komplu a zjištění, co nám zas posraně zkomplikoval nejmenovaný psychopat...unavuje mne už tím kličkovat. Ale peníze potřebuju ...kéž bych mohla takhle vyhořet u včelstev
Tak vlastně - z čeho máš ten pocit vyhoření? není to jen ta Nuda?
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46335
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ty seš fakt blbej kdybys nebyl tak mladej a daleko Ser na to, tvl ...
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46336
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Okamžitě ihned než koupíš tu flašku mi napiš na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nebudu tu zveřejňovat telefon, ale pokud chceš, pokecáme
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...580581582583584585586...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter