Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...581582583584585586587...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#46337
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Já Ti napíšu až dorazím ke kompu. Takhle z telefonu to vypadá, že už leju. Právě razím domu k mé milující ženě, která se mnou nemluví, protože jsem jí vyčetl, že nemá žádný ambice, že je účetní a umře jako účetní ...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46338
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Asi některým neudělám radost, ale nezačal jsem kalit. I na toto je dobré mít plán a trvat na zásadovosti. Ona ta Oban whisky se docela špatně shání a než jí člověk sežene, tak má dost času uvědomit si, že to za to nestojí.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46339
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Včelař napsal:
Ona ta Oban whisky se docela špatně shání a než jí člověk sežene, tak má dost času uvědomit si, že to za to nestojí.

Udelal jsem si pri jedne hodne slabe chvili stejnou zkusenost s Grey Goose . Proste kdyz uz do toho prastit tak neco slusnyho... jenze ono to nekoupis v kazdy vecerce, Makro daleko a nez jsem se k necemu dokopal tak se konecne sebral zdravej rozum (vsivak linej a pomalej ) a zacal konecne delat svoji praci.

Gratuluju ke zvladnuti! Drz se!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46340
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Já se dokonce stavil na hranicích v Travel free shopu, ale měli tam všelico jen ne Oban - tíhnu k němu, protože se mi to městečko na břehu Atlantiku strašně líbilo a v té palírně jsem byl.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46341
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Tak to se mi moc nelíbí takové myšlenky vespolek, je teprv prosinec, do jara daleko, tak snad to ustojite....
Jani, krásně si to zabila: k vcelam pridej králíky, to mě rozesmálo, nevim proč.
A pak jak popisujes, ze si účetní a Vcelar v dalším příspěvku, ze vyčetl ženě, že je jenom účetní....
Takže když už nic, tak já jsem se dneska zasmála, upřímně....díky :-D :-D
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46342
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Já to nemyslel nijak zle s tou účetní. Je to myšleno jen ke vztahu k té ženě s kterou tak nějak přežívám. Měl jsem možnost do toho prásknout, vsadit střechu nad hlavou a jít si za svým snem. Moje účetní (žena) s tím nesouhlasila... Můj argument byl, že já si jdu a půjdu za svým snem, zatím-co ona je účetní, bude účetní a umře jako účetní a celou dobu bude jenom brblat jak jí práce sere...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/12/2017 20:48 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46343
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Tak dík, no Ale mne ta práce fakt i baví.. většinou. Hlavně, že jsme všichni střízlivý. Vodka se sežene lehce kdykoli, nejsem vybíravá. Ale prostě nechci, jen asi budu muset chvíli "bojovat",místo ignorovat, než znovu najdu svoji příjemnou cestu životem. Ale taky jsem se teda pobavila
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46346
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
...tvl.. nic neříkám,ale drzim palec a snad aji svicku zapálim.Aby to s tím obanem ani ničím jiným neklaplo..
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46347
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Ono jedno je dělat na sebe a dělat na druhé. Ona dělá ve firmě, která podle mě spěje ke krachu. Ona účtuje úplné marnosti a nesmysly.K tomu ona by si přála chlapa, kterej přijde od někud, kde dostane i řekněme dobře zaplaceno, nebude si stěžovat a hned se začne věnovat své milé(myšleno jí), mazlit se, tulit se, lísat se, zahrnovat komplimenty a ve volném čase navštěvovat vernisáže, galerie a podobný píčovinky... Zatímco já přijdu domu, pracovní úspěchy shrnu dvěma slovy, a jdu makat buď kolem baráku, nebo ke včelám, nebo teď ke svíčkám. Tam nechám veškerou svou energii a na nějaké tulení, mazlení, nebo nedejbože něco víc nemám ani náladu, ani čas. To je pak těžký. Já jí i navrhoval ať se sebere a jde, ale ona nechce. A přitom mě by bylo tak krásně, kdybych byl sám.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/12/2017 21:20 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46348
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 5 měsíce  
Včelař - nemůžu si pomoct, ale Já tu práci dělám, neb mne teda docela baví již nějakých pětadvacet let - umím "optimalizovat" daně a tak, baví mne pro klienty vykejvávat s úřadama, myslím že to docela umím. Dělám jen na sebe a je to velmi výnosné. Velmi. Ale třeba všechny účetní okolo buď fakt fest chlastají, nebo jsou na antidepresivách - ono vše má svou daň. Já to uřídila už před lety, minimalizovala jsem klientelu tak, abych si vydělala a nezešílela u toho,měla volno kdy chci (teď třeba kvůli mamce). Mám výhodu - nejsem moc na peníze, pro mne představují jen prostředek k příjemnému životu, nemusím je nijak hromadit - taky jsem dík tomuhle přístupu furt na nule
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...581582583584585586587...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter