Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...582583584585586587588...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#46349
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
I já se držím hesla, že jestli se máme mít líp, tak je třeba peníze točit a ne syslit. Za dva roky jsem navýšil produkci medu ze 300kg na 1400. Příští rok, to mám rozjetý na dvě a půl tuny a když se zadaří, tak i víc. K tomu jsem velmi prozíravě nakoupil věci k výrobě svíček, abych diverzifikoval toky příjmů a i ty svíčky by mi dokázaly vydělat tolik, že bych celý Rakousko mohl poslat k šípku. Jediná komodita, které se mi nedostává je čas. Práce v A mi umožnuje neustále investovat. Takže si jí chci ještě rok, možná dva udržet. Sice jsem měl plán čtyři roky do čtyřícítky, ale to už asi nedám. Tím, že mi teď padly plány na velký boom - tím ve mě nějak bouchly saze, shořely a já jsem tak nějak prázdný. Dneska jsem měl do detajlu rozplánováno jak začnu kalit. Mělo to vadu, že nevím, kdy by to přestalo a toho se bojím. Vím, že kdybych začal chlastat, tak s pivem bych se už nezatěžoval - z důvodu plynulého toku odpadového hospodářství- , když bych se pustil do whisky, tak flaška je málo a druhá mě přenese do druhého dne, kdy by začaly problémy, které bych řešil další flaškou a tak by se to přelévalo až bych začal mít strach z vystřízlivění.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/12/2017 21:55 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46350
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Je to tu divný, psala jsem dál, ale asi to bylo moc dlouhý nebo co, odeslala se jen část. Ještě k tvé paní Včelaři - buď je hodně mladá, nebo moc kouká na americký filmy. To, co píšeš, přeci od chlapa nemůže logicky čekat nikdo? Ale zas s tebou asi hodně zažila, tak nevím, no. Nemůžu to moc posoudit, já jsem celý život taková vztahově neschopná Hýčkám si svého "externistu" - žijem si každý po svém a spolu jsme, když chceme. Nesnesla bych už společný život s někým - miluju svoji samotu, ale nejsem osamělá, to je rozdíl . Život máme jen jeden - zbavil ses pití, zbav se i všeho dalšího, co ti vadí. Ano, je to hnusný, budeš za hajzlíka, .. no a co?? NIKDO za tebe žít nebude.. Pokud si myslíš, že by ti bylo krásně samotnýmu (a mně fakt je), tak to prostě udělej i za cenu, že někomu ublížíš. Jo, hnusná rada, ale já se naučila bejt sobec.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46351
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Kdybych poslechl Tvých rad, vyhladil bych ženy a muslimy. A upozorňuji hnidopichy, že nejsem buzerant.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46352
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Jinak taky říkám, že jsem rád sám. Jen se nerad cítím osamocen.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/12/2017 22:16 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46353
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Včelař - tak jasně se samotou a osaměním, ale moc nechápu ten plán s včelstvem - to musíš mít snad pole plný úlů - jako mega pole? Hele, fakt mi nechceš napsat na ten mail? Já to tu nechci zaplevelit blbinama, který alkoholiky asi nezajímají. Ještě furt to tu je pro ně.. a já už sem asi psát nebudu. Jediná reakce je JA... a to mne jen ujistí, jak i při abstinenci může odejít spousta mozkových buněk.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46354
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Já Ti psal, ale Ty jsi neodpověděla.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46355
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
kam? na mail? nevidím to.. tak Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ..zavináč tam je, blbá anglická klávesnice
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46356
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
A jo, sakra ... to mi nenapadlo Jsem trpaslík s červenou čepičkou na Fb. Pro ostatní - ne, nepiji a nehráblo mi - jen troška chybka v komunikaci se Včelařem..
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46357
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahoj vespolek,
nepisu sem casto, spis to tu sleduju jako ctenar. Nejsem uplne cistej, ale jakz takz to zvladam. Obcas, kdyz mam cukani, tak sem zajdu, abych uvedomil a pripomenul, ze tudy cesta nevede.
Ale z dnesnich prispevku me mrazi. Jo, zasmal jsem se taky. Ale zamrazilo me, kdyz jsem si uvedomil, jak tlak okoli a stres lehce vrati bazeni a planovani, jak se zase nalejt. A to jsem mel pocit, ze vcelar k tomu ma fakt daleko. Aspon se mi zdalo.
A ta rada bud sobec. O tom jsem se taky neco napremejslel. Ale na to sem asi moc svazanej konvencema nebo jsem moc zodpovednej nebo srab.
Tak hlavne nepolevte, nestoji to za to.
pomalej
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46358
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ano, jsme tak nějak svázaní a tlačení okolím. Ale naučila jsem se, že se nenechám - proč taky To, co já prožila a překonala, o tom to "okolí" nemá ani páru. Já mám svůj život a nikdo jiný mi ho nebude řídit, ani ten ďáblík v duši, který mi ty flašky momentálně nabízí Ale Včelař mne fakt vyděsil - tak srovnanej člověk a hele .. znova na kompost??
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...582583584585586587588...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter