Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...586587588589590591592...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#46432
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahojte,
taky přeji všem pohodové Vánoce
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46433
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Stopka napsal:
Ahojte,
taky přeji všem pohodové Vánoce

...a "komfort v duši, úplne všetkým bytostiam!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46434
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Dobrý den, píši jsem dnes poprvé, ale příspěvky čtu uz delší čas. Upřímně právě ted mám v sobě panáka vodky a 4 dcl vína a jsem sama ze sebe napsoto zhnusená. Nedovedla jsem si říct neee!!! S alkoholem jsem měla vždycky problém, ale zvádala jsem to. Až ted poslední dva měsíce je to jaksi horší, najednou jsem zjistila, že když si ráno dám panáka nebo víno je ten den na rozjezd takový lepší a dělá mi to dobře je mi líp. Když si nedám tak mi nechutná a oběd se mi vyloženě hnusí. Když si dám alkohol tak najednou mám chut jíst a jsem v pohodě. Prostě když se nenapiji tak nemám vůbec hlad a chut na jídlo. TAky nemám klapku, né že bych se opíjela do bezvědomí, ale když bych mohla tak nevím nevím. Žiji s matkou a sestrou a oni zatím nic neví, taky pijí alkohol, ale jsou v pohodě. Já když můžu tak jim upíjím a tak. Mám ted pocit, že nemyslím na nic jiného než na ten chlast. Zítra je štědrý den a mě to prostě nezajímá, jen myslím na to, jestli se budu moc napít a jak to zvládu jestli ne. Nechci to a přitom si nemůžu pomoct.
Brigita
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46435
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
..no nečte se to hezky..kolik ti je?Možná by bylo dobré se doma normálně přiznat,říct jak to cítíš a pak to všechno společně probrat.Jestli ted nic neví,zatím bod pro tebe ale tohle se nedá tajit,brzo zjistí že pijes.Nic jiného nedělej,jen to řekni,hlavu ti nikdo neutrhne.Pak napiš
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46436
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Přeji všem úžasným lidem tady pěkné a pohodové Vánoce.Abstinujici alkoholici jsou nejlepší lidi co znám... Zdravím také kolegy do zahraničí,přeji vše nej.. (hlavně aktéři nedávné přednášky z makrobiologie much..:-D)Preji si ať je tu víc písmenek,vážných ale i humorných,a všem abstinenci pevnou jako El Capitan:-)
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46441
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Tak všem přeju klid! Uch, když si vzpomenu, jak od rannýho mládí, spíš dětství, díky milým rodičům, byly všechny svátky, zvláště ty Vánoční mohutně zalejvaný a že mi to přišlo normální, že jedinej střízlivej je ten chudák kapr ve vaně! A přitom jsme si dělali jatka z mozku.
Ale teď to bude dobrý. Klid, přes všechny, nervy, pochybnosti u mě vychází z nepití, z nepřijetí alkoholu.
Je to dobrý, tak zdravím!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46442
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahoj, je mi 37. zase jsem to nezvádla, vždy si řeknu, že druhý den bude jiný, ale není. Prostě se ráno probudím třeba v pět a říkám si dám si panáka at ještě usnu, ale stejně jsem strašně unavená z toho věčného kolotoče. ( Vím, že je to špatně a stejně bych si nejradši vzala flašku, celou ji vypila a spala a spala.
Brigita
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46443
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Doporučuji Ti léčbu milá Brigito...čím dříve tím lépe..sama to nezvládneš a stejně tam skončíš..Hezké svátky
Petr Praha
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46444
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
Brigita napsal:
Ahoj, je mi 37. zase jsem to nezvádla, vždy si řeknu, že druhý den bude jiný, ale není. Prostě se ráno probudím třeba v pět a
"říkám si dám si panáka at ještě usnu, ale stejně jsem strašně unavená z toho věčného kolotoče. ( Vím, že je to špatně"
a stejně bych si nejradši vzala flašku, celou ji vypila a spala a spala.

...hovorí sa tomu *prokrastinácia/odkladanie riešenia problémov*.
..."rozhodnúť o sebe a za seba môžeš iba Ty sama."

..."verím, že si vyberieš správne a uzdravíš si dušu aj telo."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46470
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 4 měsíce  
ahoj Brigita

nemáš nejaké záľuby?
napríklad čítanie, príroda? skús si nejako rozdeliť deň, činnosti, aby si si nemusela hrknúť.
ja viem, ľahko sa to hovorí, ja mám tiež problém, najmä víkendy, cez týždeň pracovný sa to dá ako tak ustáť, aj keď, z práce keď prídem domov, rehoce sa na drese fľaša vínka. ktorú som BTW sama kúpila

bývaš s mamou a sestrou, mala by si mať teda podporu a brzdu. čudujem sa ako to dokážeš tajiť tak aby to nevideli. ??

držím ti palce, a rozumiem ti

Ala.
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...586587588589590591592...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter