Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...599600601602603604605...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48491
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Jasně, že za své chlastání si může každý sám.
Ale je úžasný, že když z toho propadliště lezeš, můžeš se opřít o druhý.
Pořád mi to tu pomáhá. I když někdy i vědomě vynechávám, protože se pořád opakuju, zjišťuju, že sem píšu aspoň v duchu.
Cítím se všema, co sem píšou a snažej se pochopit a pomáhat jeden druhýmu veliký spříznění.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48492
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Sochaři!
Myslím, že si tu každý najde to své, netřeba schazovat a demotivovat. Vždyť jsme na jedné lodi, jde o to se nepotopit. Měj se hezky
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48493
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Sorry Šantalko, ale zrovna Tobě nic moc jinýho než plácání se po ramenou a utěšování sebe sama nezbývá co? Začínali jsme tu přibližně ve stejnou dobu. Máš pocit, že jsi se dostala někam výrazněji dál za ty skoro tři roky? Možná to pramení jen z mého nedostatečného přehledu o tom co se tady děje, ale pokaždý, když sem nahlídnu, tak mám pocit, že Ty jsi na tom čím dál tím stejně jen pokaždé o trochu trapněji vyzní ty Tvoje velkohubá prohlášení o tom jak jsi v pohodě, jak si vždycky něco dalšího vezmeš. Bum a řeší se tu jak jsi se picla... Neber to nijak zle, ale zrovna Ty mi přijdeš jako typický rochnič v tom alkobahně. Každopádně good luck do příště!
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48494
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Dík Včelaři Čekala jsem to. Neviděla bych to tak pateticky. Sama vím, já jsem se dostala a kde jsou změny. Zase neprecenuj svoji schopnost vidět pod pokličku všem alkoholikům. Urážet se nebudu, v něčem máš pravdu. Nelituju sebe, nerochnim. Je to pro.me terapie jakási.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48495
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Včelaři, dnes mi právě dorazily USMĚVY SMUTNYCH MUŽŮ. Doctu Moniku Plocovou-take zajimava-a pustim se do Formanka. Můžeme si za vse jen my sami. Me potopila právě samota. Den v pohodě, vecer šly děti spát a bylo vymalovano. Ted už vim, ze jestli skoncim sama, poridim si psa
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 28/03/2018 20:53 Provedl: Lendulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48496
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantalko, hlavním vzhůru, nádech, výdech. Ukloznout může každý, důležité je znovu vstát a uvedomit si důvod svého pádu
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48497
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Víš, Včelaři, i kdyby to nakrásně byla pravda, nikdo by neměl snižovat její usilí ( ať už trvá jakkoli dlouho ). Příběhy alkoholiků jsou rozmanité. Někomu pomohla PL, někdo dokázal přestat sám. Individuální je i doba. Někdo, i přes x hospitalizací nepřestal pít. To samé se "samoabstinenty". Pokus - prohra, pokus - prohra - pořád dokola. Jen, když čtu příběhy, či sleduji dokumenty známých osobností...jak dlouho, i roky jim trvalo než došli k bodu, kdy se "zasekli" a přestali chlastat. Začali se sebou něco dělat - doopravdy, ne jen na oko. Opravdu netřeba někoho "shazovat" a nastavovat zrcadlo. Už jen z důvodu toho, že každý z nás je "originál". Každý hledá tu svou vlastní cestu. Někomu to prozření trvá hodně dlouho, pravda, ale určitě není o to míň člověk.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48503
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Já tu do Vás hoky nechci šít. Jen se Vám snažím nastínit věci už z drobet jinýho úhlu. Sám si vzpomínám jak jsem tu psával, že když se na to svoje abstinování dívám s odstupem, tak mi ty začátky přišly strašně dětinský. Dneska to vidím zase malinko jinak, než jsem to viděl po roce. Ono je asi zákonité, že ten kdo abstinuje drobet déle, tak už tu pro něj toho moc není. Já už sem taky zabloudím spíš omylem. Pryč jsou doby, kdy jsem měl nutkání všem pomáhat. Pomoct si musí každý sám. Protože ten, komu to zabralo, tomu ti alkáči asi nerozumějí, nebo nechtějí rozumnět. Motná je v tom i něco víc než jen touha po nepití. Abyste si nemysleli, že jsem nepřející. Já mám fakt radost, když se lidem daří. Tak Vám přeju, aby se dařilo i Vám.

Lenko, na mě zabraly právě ty úsměvy a pak "až opadá listí z dubu" na youtube. Nevím kam jsi to dotáhla Ty ve svý alkokariéře, ale já se tam přesně viděl. A tenkrát ze začátku jsem na to byl takový vnímavější a tu symboliku jsem viděl všude
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48505
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..proč,tvl,se tady nemůže jako kdokoli s kýmkoli treba plácat po rameni,a ještě k tomu alkoholici,neví kudy kam,bojí se,snaží se o střízlivost..a že se tu někdo stává modlou? úplná blbost..Samozřejmě,že jsme většina z nás ublížili všem až nadoraz,páchali zlo,to si každý teď nese sám a jak se dívá ve skutečnosti na sebe do zrcadla,to žadné forum nijak neovlivní,alkoholikova cesta buď k životu nebo záhubě je jen na něm,a většinou musí klesnout hodně dolů,aby se sebral.Ale jsou výjimky,zrovna teď mám pocit,že je jich tu dost,a taky pocit že i pár z nich zde nachází hodně odpovědí a síly jít dál,hledají,čtou zkušenosti druhých..Anonymní,arogantní,nevěrohodné výkřiky-děláte to blbě,já vím jak na to-fakt jak pěst na oko
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48506
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Je to tak, Zdenku. Taky nemám tušení v čem přesně je problém.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...599600601602603604605...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter