Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...600601602603604605606...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48507
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..jakej problém?
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48508
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
...proč se tu abstinující "nemohou" navzájem držet, bez toho aby to někomu vadilo. Hned je to bráno jako "poplácávání". Bez ohledu na to, kolikrát selže...
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48509
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Tu podporu Vám přece nikdo nevyčítá. Jen je drobet úsměvný čist stále a pořád dokola od stejných lidí jak jsou spokojení, že nepijou střídavě s nářky na to, že pijou... Psal jsem, že i mě fórum neuvěřitelně pomohlo. Ale to bych se už zase opakoval...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48510
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelaři, děkuji za info. Juknu na to. Nevím, asi neumím posoudit sama sebe. Párkrát jsem se vrátila nad ránem, párkrát jsem něco zrusila, protože jsem byla unavená, jednou jsem musela v noci synovi volat záchranku-nemohla jsem ho odvézt, páč jsem byla na Šlupky, jednou jsem se dostala v noci dokonce i na sál, ač jsem měla dost pod kůží. Spíš nemam klapku. Nechodim na sklenicku, ale na flašku. Pivo, vino, pivo plus panaky, bylo mi to fuk. Hlavně, že něco bylo. Často už jsem měla ty protivné opice, výčitky a vracení se do minulosti. Druhy den jsem vstala -okno. Vis, já mám hodně špatnou pamet-meningoencefalitida a páteř, no a po chlastu to nebylo jen okno, ale výkladní skříň. K tomu, abych měla dost jsem potřebovala vic a víc. Třeba i dvakrát týdne. Někdy něco jemného třeba i do třetice. Špatná nálada, únava, výčitky vůči svému počínání... Přišlo mi to sobecké. Moc si přeji, aby mel děti na co vzpomínat hlavně v dobrem. Taky jsem parkrat videla holky na baru striskany jak psici a kdyz jsem videla jejich chovani, zdesila jsem se, ze jsem to samy, mozna horsi. Nekdy jsem potaji nasavala doma, aby nikdo nic nepoznal. Jestli popěti nal, nevim... Zatím to resim sama, ale už jsem objednána do centra závislosti. Ty jsi vse řešil jak?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48511
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..beru to tak,že extro verto Šantal má ještě pořád práci,chlapa,kolo,kamaradky,rodinu,dobrou náladu a to všechno docela i možná taky díky tomuto foru.To je krasný,no ni?
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48512
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ano, obvyklá euforie ( součást abstinence ). Nic nového. Někdo prostě potřebuje i roky, aby přestal pít. Někomu se to nepodaří vůbec, ale vždycky, alespoň u mě, ocením to, že člověk začal nějakým způsobem bojovat. I kdyby se mu to 50x nepodařilo a měl recidivu, pořád může nad chlastem vyhrát.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48513
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..kurnik,kdo nezná včelaruv pribeh ten jako by nebyl....
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48514
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Zdendo ja ten příběh nenašla
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 28/03/2018 21:39 Provedl: Lendulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48515
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Já chlastal tak, že jsem sám sebe nenáviděl. Nevěděl jsem kudy kam, tak vylitá hlava vymyslela, že se upiju. Nakoupil jsem plnej kufr(auta) zajel do lesa a tam chlastal a chlastal. Každý ráno, když jsem se probudil, tak jsem byl vyloženě nasranej, že jsem nechcípl. Tak jsem chlastal dál. Trvalo to asi deset dní a pak mi chlast došel. Pak mi hlavou proběhla myšlenka, že když to s chlastem nejde, tak to zkusím bez něj. Od tý doby jsem byl odhodlanej nepít. Pak jsem se ještě jednou ujistil (tah na týden) , že fakt pít nechci a od tý doby nepiju. Začal jsem čist všechno o problematice alkoholismu, koukal jsem na všechno co se alkoholu týče, přečetl komplet fórum a hlavně jsem začal makat. Kromě jednoho klopýtnutí před posledníma Vánocema držím. Ale i to klopýtnutí mi spoustu dalo. Základem bylo to, že se mi v hlavě " něco " přehodilo a od tý doby nemám problém nepít. Ale stále se snažím na tom pracovat a ten způsob mého nynějšího žití si docela hýčkám. A baví mě to. Všechny ty průsery v rodině, v práci, všechnu tu ostudu, to lhaní to si rád odpustím... Napsal jsem tu 700 příspěvů. Ty obsahují můj příběh.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48516
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Já dnes otázka:ty jo, musím vymyslet, co budu pit na bůček. On:tak nealko pivo.
Já:to moc pokoušet nechci, nevím, jak by to na me působilo.
On: tak matovy čaj
Ja:no jasně, přijdu na bar, zobnu skvarkovou pomazanku a půjdu si vařit teplý čaj. Budiž, ale co v létě? Myslim, cim studenym zapit mastnotu?
On:tak třeba kafe anebo jinej čaj
Ja: studenyyyyyy pitiiiiii
On:aha, no jo studený, tak asi to nealko pivo ne?

Hahaha! Ssssekerou milý Lojzo,..
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...600601602603604605606...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter