Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...601602603604605606607...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48517
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelaři, promin. Jsem na mobilu, max na tabletu a teprve nedávno jsem zjistila, ze jsou tu i jiná fóra. Taky jsem dnes zjistila, ze mužů rozkliknout i dotyčnou osobu a tam je zase vic info. Tak ja se k těm 700 příspěvkům určité taky dostanu, neboj. A porad, celou dobu abstinence sam, bez léčebny nebo terapií? Poslední otázka, zbytek si dohledám
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48518
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelaři, já tvůj příběh četla. Než jsem se odvážila sem vůbec napsat, vše jsem měla prostudováno. Jsi jeden z lidí, kteří mi otevřeli oči. Proto teď moc nechápu Tvůj postoj. Vím, jak jsi jednou dobu byl proti "řízkovi". Rozumím tomu, že teď už jsi jinde, než my, začínající. Každopádně, nezapomínat na to, jaké ty začátky byly. Nemyslím si totiž, že by tu někdo vyloženě fňukal. Co jsem četla, tak se většina "mlátí" do hlavy, co svým chlastáním způsobili. Jak si a druhým život totálně pos.... Jediný možný "problém" je v tom, že někomu opravdu trvá i roky než s tím chlastem nadobro sekne...a i po letech, kdy to má v hlavě srovnáno, může ujet. Nic není zaručeno.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48519
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Z toho lesa jsem vyrazil dobitej jak pes a taky drobet prašivej do Budějc, že se chci léčit. Primářka mi slíbila, že mě vezmou na akutní příjem, ale ztroskotalo to, že jsem neměl vyřízenou českou zdravotní pojišťovnu, protože jsem dělal v Rakousku a ani za dva roky jsem nebyl schopnej si vyřídit průkazku pendlera. Taky mi řekli, že přijdu o řidičák. S hrozbou exekucí kvůli nezaplacenýmu zdravotnímu pojištění jsem o řidičák nechtěl přijít, tak jsem to vzdal a začal se s tím prát sám. Mám názor, že pokud člověku drobet něco v hlavě zbyde, tak se obejde i bez léčebny. Byly tu desítky lidí, kteří byli několikrát v léčebně, ale prd platný. Základ je v tom, jestli člověk bytostně chce nepít. Pak to jde samo. Osobně mám názor, že léčebny jsou hlavně o tom, aby člověka zabrzdily, když ještě něco má, co může vyměnit za chlast a pokud možno nasměřovat k tomu, aby začal chtít nepít. Málo-kdy to vyjde. Bohužel. Já měl štěstí, že jsem měl tenkrát fakt na kahánku a věděl jsem, že jestli pokud nepřestanu, že je konec.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48520
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
A naposledy jsi pil Vcelari ted v prosinci pred Vanocema?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48521
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..na léčebny a detoxy nedám dopustit,sám bych zlomil tak leda kulový..takže poněkolikate klobouk dolů a "good luck"
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48522
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Lemonko, možná mám jen štěstí, že to tu vždycky otevřu a vždycky narazím na ty lidi co si tu slibují 365 dní bez chlastu, suchej únor apod. a při mojem dalším bloudění zas na ně trefím a tam píšou, že to zase nedali. On je taky rozdíl mezi mírou zlé zkušenosti, kterou lidi při svý alko-kariéře dosáhnou. Pak to je čím hůř - tím líp. Ono ode dna se dorazíš snáž než když jsi někde uprostřed toho sloupce chlastu v kterým plaveš... Já pak při takovým tom čtení cítím až beznaděj a dá se říct, že mě to i sere jak jsou lidé nepoučitelní. A vyvolává to ve mě nějakou tu mrzutost. No a ti začínající jsou docela náchylní na nějakej ten střízlivější náhled s odstupem. Já se stejně čílil jako Vy se čílite, když to co tu teď píšu tu psal Dee.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/03/2018 22:20 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48523
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Tady s Tebou naprosto souhlasím. Pracuji v Rakousku už 7 let. S pojišťovnami je to kříž. Nejen, že jsem si tu musela vyřídit trvalý pobyt ( v dnešní době lze mít dva trvalé pobyty ), ale i zdravotní pojištění. V Česku požadovali, ať si zdr.pojištění platím, to samé v Rakousku ( automaticky při podpisu smlouvy ). Stejně, když jsem měla úraz - hradila jsem tady, v Rakousku, plnou částku, jako bych pojištění neměla. Takže děsná pálka, protože jsem v tý době neměla odpracováno 3/4 roku. To už je ale vedlejší. S chlastem máš taky pravdu. Jen bych to, já osobně, nechala na člověku. I po pár letech pokusů může člověk dojít ke střízlivosti. Nejsem vyjímka.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48524
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Jo Michale. 8. prosince ve mě vyhrál asi pocit zvědavosti, nebo já nevím co to bylo, že jsem si koupil flašku whisky. 36 hodin spal. Naštěstí jsem se vzbudil s vědomím, že už nesmím pokračovat. V tom vidím klíč k úspěchu.

Jinak rada pro ostatní. Když už pijete, tak nepijte dva dny v kuse. Dejte si aspoň den pauzu. Jednou jsem četl, nebo slyšel nějakej citát od nějakýho umělce a ten říkal, že největší blbost v jeho životě bylo, že pil každý den. A s tím se nedá než souhlasit. To je pak už cesta do pekel.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48525
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelaři, děkuji ti. Ty jo, smekam, fakt! Také neznamená, ze si nevazim těch, kteří našly pomoc v léčebnách, to ani omylem. Vazim si všech, co se zasekli, dokázali se nad sebou zamyslet a říct si STOP. Ovšem bez pomoci je to v tvem pripade, zda se mi, zvláštní krutarna. Ja jsem na sebe krutá, ale tohle je zvláštní, nové. A chlast všude, chute někdy velké. Třeba to bude horší, třeba lepší. Plocovou mam z knihovny, ale Formanka jsem si koupila, toho chci mít porad na očích. A taky ty svoje vzpomínky si zacinam psát. Tehdy to bylo fajn, ale pak chlast a ten mi byl milejsi, děti taky fajn, ale ten chlast a změny nálad, nemocnice a vlast, navrat-chlast, nákup peciva-sup do regálů s chlastem a brala jsem, co bylo v akci. Moje nejlepší kamarádka a chlast. Zemřela, praskla ji aorta. Děti před den OK, vecer-chlast. Ted.. Za každý týden bez chlastu dávám neco do kasičky, a každou pajdu za ciga taky. Uz tam něco je, a to jsem nikdy neusetrila ani korunu, ba naopak, a příští rok chci za ty kacky k moři, s detma a BEZ CHLASTU
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48526
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Chtěla jsem jen povzbudit a trochu rozveselit. Pokud to působí velkohubě a litostivě apod., míjí se to účinkem. To nechci, takže... Mějte se a držím palce.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...601602603604605606607...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter