Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...602603604605606607608...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48527
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantalko, velkohubě teda vůbec nepůsobíš, to jen tak velkohubě a zarytě to kolega Včelař napsal z výšin své dvouleté báječné abstinence. Potom, co na rozdíl od tebe a teda i ode mne zapadl opravdu až hluboko (úplně?) na dno, jak často píše.
To tobě se přece nestalo.
Nenech se odradit, vytrvej. A vytrvej v psaní, býváš živou vodou v této alkobažině.

Každý to má jinak, tu cestu přece.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48528
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelár so svojím "údajným" IQ÷149 (?) a porovnávaním sa, zrejme dospel 8.12.2017 k tomu, že sa môže opäť "vrátiť do lesa" a pokračovať v "nedopitom" diele, hoci → aj veľkohubo; a zamaskovať sa za iných, ktorí sa sa dnes, rovnako ako on = stále ešte "len" hľadajú! Nepije iba od 8.12., t.j.: dnes 91. deň!!!...

Šantal/-ka, Ty si tu žiadaná i žiaduca, "animátorka"; → nedaj sa odradiť!... Konverziu "psyché" si zažila, tak ju teraz upevňuj, zakoreňuj a stabilizuj!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48529
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Mě by docela zajímalo, Včelaři, v čem spočívalo to tvé opakované "makání na sobě" po opuštění tohoto fóra. To "makání", kteří my zdejší na sobě neděláme a proto jsme horší. Bylo to celodenní opakování si, jaké jsem hovado, jak jsem všechny tyranizoval a jak si musím u nich všechno pracně získat zpět? To si tu myslím všichni uvědomují, jen nemají potřebu se s tím sebemrskat od rána do večera, třeba proto, aby neupadli do ještě větší deprese a nebo neztratili úplné zbytky sebehodnoty, která jim ještě zbyla. Jinak mám zkušenost, že nejradikálnější a nejvševědoucnější názory na abstinenci mají většinou ti, kterým se to podařilo bez léčebny anebo bez větších problémů na první pokus. Za to by ale měli spíš děkovat "někomu nahoře" než sobě. Vůlí se alkoholismus nezvládne, přesvědčováním sebe sama se nezvládne, je to o tom "přešmejknutí v mozku" a to mi přijde, že se stane tak nějak mimo vůli člověka. Má prostě štěstí. Hodně lidí chtělo opravdu strašně moc přestat a nikdy se jim to nepovedlo. A nebylo to tím, že by na sobě nepracovali, co vím.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48530
jsem alkoholik Před 6 rok, 1 měsíc  
Pravda, že Šantalka se ještě točí v kruhu:-( Sochař a Reminiscence to hezky napsali, nebyla na dně až takovém, proto jí to jde hůř, když máš všechny přátele včetně manžela, kteří žijí určitým životním stylem, tak je to těžké. Myslím, že se hodně snaží.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48531
Re: jsem alkoholik Před 6 rok, 1 měsíc  
Caute ja se divim,ze tu jeden dva lidi nadelaji tolik povyku myslim,ze je uplne jedno jakymi prostredky a jakou cestu si clovek vybere k abstinenci dulezity je vysledek a at mu to jde co nejlepe ja osobne jsem si vsechny vlakna a pribehy do podrobna neprocital-stacila mi odpoved kdy pil Vcelar naposledy- v prosinci to mi stacilo a nejakeho lecitelevtoho ani nectu stacilo mi par prispevku a uz to ignoruji ja jsem na pocatku abstinence(a taky jsem pil dost,mel dost prusvihu) -nenavstivil jsem ani AA,ani PL,ani antabus,ale neodsuzuji nic-kdyz to pomuze ted tady sedim koukam na TV a jelikoz nebydlim sam kousek ode me je bar-borovicka,fernet,jager,sipkova palenka,specialni piva...je mi to uplne jedno ja nevim ja se asi prochlastal do uvedomeni ale pointa byla -koho nechci ignoruji a je jedno jakou cestu clovek zvoli,kazdy je na tom jinak,ma jiny charakter kazdy je original tak kdo chce at pomaha,radi,ale urazky,osocovani apod komu to prospeje? Odpoved znate cau a mejte se fajn
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48532
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtku..?
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48533
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Stačí napsat něco, co vám nevoní a jste rozhozený jak hromádka sirek..Si nejste jistý v kramflecích, to nemůže být nikdo..Ale vaše sebedůvěra je na nule..Tak hodně štěstí
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48534
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Vcelar: Jsi zbytecne tvrdej. Souhlasim se spoustou toho co jsi napsal - muj utek z alko-pekla se dost podoba Tvymu a hodne toho co jsi tady popisoval jsem si sam prozil. Ale to co fungovalo pro Tebe nebo pro me nemusi a nebude fungovat pro spoustu ostatnich. Jsou i jiny cesty a ja se neodvazuju posuzovat jestli lepsi nebo horsi. Je jedina dulezita vec na ktere zalezi a to je vysledek.

Santal: Nebud nastvana a nezlob se. Ja sem chodim uz dva roky temer denne a vzdycky jsem Te moc rad cetl. A kdyz se podivam co jsem od Tebe cetl pred tema dvema roky a co ctu ted tak vidim uspech a vyrazny posun k lepsimu. A ano, mohlo by to byt lepsi, to asi oba vime ale taky by to mohlo byt mnohem, mnohem horsi. Tak klidne povzbuzuj a rozveseluj protoze zrovna od Tebe na tom neni nic velkohubyho ani litostivyho .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48535
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
léčitel1981 napsal:
Ale vaše sebedůvěra je na nule..

Mas dobry ze Tvoje evidentne neni. Tak at vydrzi a hlidej si to - jiste vis kam takova premira sebeduvery muze vest...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48536
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Gennosuke napsal:
léčitel1981 napsal:
Ale vaše sebedůvěra je na nule..

Mas dobry ze Tvoje evidentne neni. Tak at vydrzi a hlidej si to - jiste vis kam takova premira sebeduvery muze vest...


do velkých střevních potíží, třeba ????
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...602603604605606607608...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter