Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...603604605606607608609...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48537
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantalko, piš piš a povzbuzuj! Mooooc mi to pomáhá. Jsem tu proto, že jsem se nechtěla dostat na dno. Nevím, ale pro mě je snadnější vyplavat ty tři metry, než se odrážet že dna a pak mít před sebou ještě třeba pětkrát tolik - nejak mi to i zní logicky.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48538
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Sochař napsal:
Šantalko
Nenech se odradit, vytrvej. A vytrvej v psaní, býváš živou vodou v této alkobažině.

Každý to má jinak, tu cestu přece.


Joooo, souhlasím. Tolik elánu, energie a dobré nálady
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48540
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Vy jste tady fakt neskutečná banda plaček. Člověk Vám napíše objektivní fakta, který tady vypozoruje a jste z toho úplně namaděru. Vkládáte těm co Vám nejsou po vůli do huby co niky nevyslovili a utvrzujete se jak ten někdo, kdo si dovolil Vám tady narušit to prostředí ve kterém jste na sebe tak hodní.... A vede to někam?

Ja - oprav si to v poznámkách. Naměřili mi tenkrát 143, nebo 145. Asi tě to hodně drásá, protože od tý doby co jsem se tu představoval, tak jse to nevytahoval, ale ty nesčetněkrát. Možná mi moje inteligence zabránila v tom, abych se nejen fyzicky, tak i mentálně odrovnal jako se to povedlo tobě. Btw. Neměj péči. Jsem si jistej, že já jsem v lese častěji než ty se odplazíš od kompu. Ale nechodím tam chodit hledat větve na kterých by se šlo háknout, ale chodím tam, neb tam mám včely.

Reminiscence. Když píšu, že jsem začal makat na sobě, tak jsem to tu několkrát psal co jsem dělal. Když tvrdím, že je třeba i makat, tak tím mám na mysli i pracovat. Sedět u kompu a řešit coby, kdyby to pomůže možná v prvních chvílích abstinence, než se člověk dá do kupy a aby mohl jít makat. Makat - pracovat. Už jsem to tu zmiňoval, že Lorenz Diefenbachů měl neskutečnou pravdu, když řekl, že Arbeit macht frei. Mě práce osvobodila od neustálých myšlenek na chlast. Motal se celý můj život kolem chlastu, když jsem chlastal a motaly se všechny moje myšlenky kolem chlastu i když jsem přestal. Práce vyplnila spoustu místa a času, kdy jsem mohl začít žehlit svoje průsery a vytvářet hodnoty za který jsem se mohl právem poplácat po rameni resp. pochválit se.

Sochaři, když tu zmíním že jsem byl na dně, tak to není, abych si tu třeba s Tebou poměřoval pindíka a machroval, že jsem byl hlouběji. Píšu to, protože je to jednak pravda a jednak to může dát motivaci těm, kteří si řeknou, že ten blbec byl na tom mnohem hůř než já a dostal se z toho.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48541
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Včelař napsal:


Sochaři, když tu zmíním že jsem byl na dně, tak to není, abych si tu třeba s Tebou poměřoval pindíka a machroval, že jsem byl hlouběji. .


Máš - li ho malého nezoufej,
strč ho do úlu a zabouchej

Možná se to nehodí, ale ač nejsem UBB, tak prostě taky někdy jen slyším - čtu, co se mi hodí.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48542
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Čo by si rád?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48543
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtku nic, jen kontrola O každého odmlčivšího se máme strach, to víš. Je to podobné, jako když v reálu někdo přestane brát telefony. To většinou značí průšvih. Hezký den
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48544
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
..má pravdu
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48545
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Som OK. Ale na idnes.cz som našiel teraz toto:"Brožová se zamilovala do krtka". A teraz neviem. Mám byť rád alebo sa mám báť?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48546
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
Som OK. Ale na idnes.cz som našiel teraz toto: "Brožová se zamilovala do krtka". A teraz neviem. Mám byť rád alebo sa mám báť?
..."si krtko s malým k......?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48548
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Srandičky bokom. To sú vážne veci.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...603604605606607608609...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter