Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...604605606607608609610...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48549
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
"Srandičky bokom." To sú vážne veci.
..."srandičky bokom sú "bokovky"?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48579
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Kukam nejak vela zleho akoby sa na kazdeho nalepilo zrazu. Ked citam. Ved ale tak snad sa tu este niekto drzi so mnou a nema len zle v hlave ako sem niekto chodi zasievat! Zufalci a zlomyselnici! Nevidim nikdy dobre od slnka na telefon vonku ale ved je sobota vesela a zajtra nedela. Po poste spokojna. Asi tu vela veriacich nie je ale su toto velmi pekne sviatky. Tak len aby sa nam Vam darilo prajem. A nikto sa tu nedal otravit hlupakom sebestrednym sa modlim este okrem za deti a zdravie. Peknu sobotu!
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48580
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 1 měsíc  
Sflower, tak já, podle mnohých a zřejmě i podle Tebe, na některé kamenem. Očekával bych od někoho jako jsi Ty že po mě hodíš zpátky minimálně chlebem. No a kurv. on mi přiletí zase šutr a ještě větší :o)))
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/03/2018 18:00 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48639
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Tak ako sa zadarilo? Alebo nezadarilo? Záleží na uhle pohľadu.
Mne sa nezadarilo vypiť. Stále som triezvy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48640
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Ahojte Krtek podobne stále triezva. My sme strávili tieto sviatky dovolenkou a myslím si ze prospela všetkým. Pekný večer
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48641
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Ahojte, také hlásím střízlivé Velikonoce Ani žádné bažení neproběhlo, tak jsem ráda
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48642
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Matovy čaj a šťáva a je mi bajecne
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48643
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Střízlivý Velikonoce, no jasně.
A jednou jsem se vzbudil nějak v neklidu a brzo a pečlivě na to myslel, na ty minulý noce, kdy se člověk vzbudil vyklepanej jak dement, na ty děsuplný kocoviny, hlavoboly a břichotlaky a mozkosvěráky a všechno to svíravý špatno. Byl to úděs.
Nějak se mi to překlopilo.
Ta doba, kdy jsem spíš nostalgicky vzpomínal na všechnu tu švandu je pryč.
Zaplaťpánbů.
Ale fakt.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48644
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Ahoj,

také hlásím střízlivost

Podle všech definic jsem normální alkoholik. Když jsem před 7 týdny začal abstinovat, tak jsem si to nechtěl moc přiznat a řekl jsem si, že to zkusím bez alkoholu do konce půstu - jako cíl jsem si dal Velikonoční pondělí.
Shrnutí mých zkušeností: Přestat pít pro mě bylo mnohem těžší, než jsem očekával, myšlenky na pití/nepití mi každý den zabírají nečekaně mnoho času a energie. Ale stojí to za to. Bez alkoholu se mi hodně projasnil pohled na můj život a na svět. Nepít je v některých ohledech mnoho jednodušší. Mám více energie, chuti do života, méně se bojím, jsem veselejší a sebevědomější. Stačí mi méně spánku a jsem aktivnější. Věci mám více pod kontrolou. Neriskuju řidičák. Projasnilo se mi myšlení, což se hodí nejen v práci. Mám příjemnější rána bez otupělé nebo bolavé hlavy. Přestal jsem si vymýšlet záminky pro chození na různé nákupy, chodit na tajné nákupy a přestal jsem úplně chodit do vietnamské večerky. Při venčení psa nechodím na jedno rychlé a panáka do hospody. Nemusím řešit schovávání láhví, tajné pití, alkoholické výpary v dechu a zbavování se prázdných lahví. Více si všímám negativních důsledků pití alkoholu u lidí ve svém okolí. Na oslavách jsem jediný, který si nepřipije alkoholem. Začal jsem chodit na AA, které mi kromě nepití přinášejí i další zajímavé podněty pro svůj další rozvoj. AA mě baví a těším se tam. Moje žena nechápe, proč tam chodím, vždyť "přece nejsem alkoholik", ale respektuje to a odvodila si úplně jiný důvod, proč tam chodím. Několikrát denně navštěvuju tyto stránky. Začínám si dělat pořádek v některých věcech, které jsem dlouhodobě zanedbával (to bude práce na hodně dlouho). Celkově je mi lépe a cítím se být lepším člověkem. Jedna část mého já si stále myslí, že nejsem alkoholik. Jedna část ví, že jsem. Vůbec nechápu, jak jsem mohl dříve tak chlastat - přijde mi to nereálný jako nějaký sen. Mrzí mě, kolik let života jsem ztratil svými závislostmi a o co jsem během toho přišel. Chtěl bych to všechno nějak dohnat a těžko se smiřuju s tím, že řada věcí je nenávratně zmařená. Divím se, co všechno mi i přes moje drogy prošlo a vyšlo, je to napůl zázrak. Na alkohol mám stále chutě ale zároveň z něho mám strach. V abstinenci chci pokračovat dále, minimálně do konce roku a ještě lépe napořád. Nevěřím sám sobě, že se už nikdy nenapiju. Těším se na svoji další abstinenci.
Fenix1
Senior Boarder
Příspěvky: 75
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 02/26
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48646
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
To jsi napsal perfektně.
Přestat pít je mj. nový, hluboký zážitek světa.
A je to skutečný Vzkříšení, Znovuzrození-a je třeba o něm neustále vědět a obnovovat ho.

"Těším se na svoji další abstinenci.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...604605606607608609610...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter