Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...605606607608609610611...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#48650
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Dobre rano. U mna dobre. Konecne som bola dvakrat s novou znamou aj pol dna(cez obed) vonku (restauracia a kaviaren na plazi) porozpravat. Prvy krat odkedy som tu s niekym cudzim.
Zapojila sa do par skupin aktivne. Tak snad dalsi krok.
Vsade uz v podstate s tym zapisana ze nijake vymysly nepripadaju v uvahu. A je skvelo ako je teraz.
Dva krat za tyzden jazykovy kurz poldnovy s ludmi fajn(vsetci sme asi inroverti) a dvakrat joga taka aktivnejsia aj na vyformovanie (doma sa neprinutim na unavnejsie veci sama pri cviceni aka som pohodlna)na mori v oboch skupinach je normalne ze ani alkohol ani kavu ani nic pre mna nebezpecne neriesia. Tak spolocensky zivot dohanat zacinam.
A postupne snad aj dalsie zaradujem. Keby viacej casu clovek mal. Pracu nahanam ako vladzem.Aj ked casu je ho rozhodne viac ked neriesim tie nenormalne vykyvy nalad a energie. Snazim sa necitat viac ako 5 hodin za 24 hodin. Ale to nedavam. Jasne ze som nevyspata. (Mam postahovane knizky) zobudim sa o jednej poviem si len ze hodinku si pocitam takze ked ratam este dost hodin na dospatie jasne ze nedodrzim a takisto vecer poviem si ze do pol dvanastej ked budem len citat este do rana dost hodin na spatie tiez ani raz nevyslo. Kedy vsetko stihate?
Pozdravujem, aby sa Vam dalej darilo ako pisete vsetkym.
Prajem pekne jarne dni triezve a spokojne a vesele.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48653
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Stopka. A ten náš Slovenský Zdeno sa už po zabanovaní nepokúšal tu písať? Ja len preto, že by ma zaujímalo ako na tom je. Dúfam, že OK.Že ho niečo osvietilo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48656
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Krtek napsal:
Dúfam, že OK.Že ho niečo osvietilo.

Zrovna nedavno kdyz jsem tady cetl neco starsiho jsem si na nej vzpomel. Jak asi skoncil . Moc bych mu pral aby to zvladnul ale ten jeho volny pad... . Kde je mu asi konec. A Angie nebo Katce. Nebo Ladovi - ale ten se obcas aspon prihlasi tak snad bojuje dal.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48660
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Ahoj Fenix,

Blahopřeju

Já mám obdobné myšlenky jako Ty a jdu na to taky obdobně a daří se.

Pokud Ti vyhovují AA, zkus se přihlásit k odběru :

www.triezvypriestor.net

Zas další alternativa
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48663
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Bože, mně je zle. Je tu někdo?
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48664
Re: Co dělat dále? Před 6 rok  
Ahoj, co se děje? Absťák?
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48665
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Nene, jen jsem se před chvílí dozvěděla, že můj kamarád havaroval s autem. Ruku do ohně bych dala za to, že měl upito. Sám byl svědkem toho, jak jsme před lety ztratili své přátelé, taktéž při autonehodě.

Je mi opravdu špatně, z toho všeho.

...díky moc za reakci, pomohlo...
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48666
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
... a nemůžu nic dělat. Jsem cca 480 km daleko Modlím se, no. Nic jiného nezbývá...
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48667
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
Ahojky. Někdo se tu někde ptal, jak jsou na tom kdysi přispívající - tak já OK. Svépomocí, ignorací nepiju už ani nevím jak dlouho - roky? Ani mne to nezajímá, alkohol přestal být součástí mého života, stejně jako tohle forum, ale celkem lze dohledat moje příspěvky zde. A proč sem najednou píšu? Jo, občas si tu počtu jen abych se ujistila, že moje cesta je OK, ač si to tu nikdo nemyslí - za ty roky se jen mění jména, styl je stejný. Myslím, že jen Šantal je tu tak dlouho - nebojte se o ni, ona je tvrdá holka a poradí si. No.. vy tu 24/7 hledáte podporu, ale to je VE VÄS, pro start dobrý, ale vaše problémky fakt neřeší JA z JIPKy - a vy mu tu furt věříte. Včelař vám třeba prostě jen popsal pravdu, jak to je. Léčitel se do vás trefuje, stejně jako Richard Abraham a vono to bolí, že? Jistě, možná jsou to trolové - ale maj pravdu - tedy za mne.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48668
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok  
A jsem zapomněla - jasně že vám všem držím palce, ale cesta je fakt Vaše, kudykoli. Přečtěte si třebas Kiru .. to je můj guru A v podstatě i Včelař a Sochař a i tehdy Ladis - tvrdé, bezohledné a pravdivé. Tam všude se můžete dostat - jen vás tu teď třebas Včelař chtěl svým způsobem varovat a povzbudit. No, nevyšlo to a ani já se se sem asi nevrátím.. ztratilo to tu původní smysl podle mne.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...605606607608609610611...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter