Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: To už není sranda:(
#3835
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Je to tak!Je tolik věcí kolem nás, co je radost na ně koukat, pohladí, potěší, já si vždycky ještě řeknu, jak je bezva, že nepiju, aspoň tu krásu vidím, opilá bych jí nevnímala.Někomu může udělat dobře jídlo, muzika, film, tisíc věcí.Takže úsměv a je to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3867
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Pepo super! Vykašli se na to úplně a uvidíš jak ti bude dobře. Ztratil jsi kvůli chlastu i holku.....to je bída, co? Stojí to za to? Sračka co ničí játra, bolí druhý den hlava, špatná nálada...... Život bez alkoholu je paráda....
Držím ti pěsti chlape! Já skončil z minuty na minutu. Prostě jsem se ráno probudil a řekl si - seru na to...všeho dočasu Richadre...tak jsem fakt skončil a je to rok a měsíc a je mi výborně.......jen ten detox byl strašný.....nikdy už to nechci zažít.
Richard Abraham, Hořovice
Richard Abraham

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3868
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Ríšo, vše zlý je k něčemu dobrý, bylo nám moc blbě, aspoň si to pamatujeme lépe.Už nám tak nebude, doufám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3989
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Hej drž se chlape!!!
mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4847
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 12 měsíce  
do teď to šlo, žádný problém 2 měsíce. Ale teď jsem byl s bráchou na oslavě, zase sem se napil a nedokážu přestat
Peepa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4848
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 12 měsíce  
do teď to šlo=ani kapku!
Pepa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4849
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 12 měsíce  
Stalo se,! nic se neděje,! začni znovu!Klídek, už víš, že to vydržíš, a bude dobře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4853
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 12 měsíce  
Pepo držím palce ! Půl roku už po léčebně abstinuji, dalo mi to hodně práce zjistit proč piju, kdy piju, jak to nahradit, nestýkat se s lidmi co pijí.... no prostě spousta věcí na kterých jsem zapracovala a je mi mooooc dobře tak jako už mnoho let ne. Není to ale zadarmo, musíme tomu něco obětovat a nebát se si nechat pomoci.
Dáda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5080
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 11 měsíce  
zjistit proč piju, kdy piju a jak to nahradit a nestýkat se s lidmi co pijí, to vážně v léčebně dokážou??
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7799
Re: To už není sranda:( Před 12 rok, 3 měsíce  
ahoj.napadla mne jedne příznačná věc.Nemůžu přestat ani kvůli(své ženy,přítele,dětí...Ttoto mne může trochu vzpamatovat.Jen přestat pít musím vždy především a hlavně kvůli sobě a vždycky jen pro sebe.Celý problém mého abnormálního,nenormálního či alkoholického pití.Celý problém je vždy ukrytý ve mně a tam ho musím později také vždy hledat.
Co jsem přestala pít já sama?Uvědomila jsem časem,že toto je opravdu první věc,kterou dělám jen sama pro sebe a za sebe.Toto bylo opravdu mé vůbec první důležité rozhodnutí,které jsem v životě učinila.Uvědomila jsem si vlastní zodpovědnost za svůj život a také za způsob svého života,který jsem vedla a který chci změnit.Změnu můžu provést jedině tím,že toužím opravdu přestat pít.Změnu můžu učinit jedině tehdy,když si přiznám celou svoji alkoholickou nemoc.Protože alkoholismus je v podstatě nemoc duše člověka,která,když se neléčí přejde v onemocnění celého těla.Bohužel touto nemocí trpí a často onemocní celé okolí(ti nejbližší)-at´už strachem,úzkostí,nepatřičnými výčitkami svědomí,pocitem marnosti a beznaděje.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter