Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#551
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Chtěla bych dopolnit poslední příspěvek : ,,když je mím přáním, aby se něco co se mi na tom druhým nelíbý změnilo, tak se dívám i na sebe a určitě něco také najdu. Začnu tedy měnit svoje zaběhnutý zvyklosti o kterých vím, že vztah nerozvíjejí nebo brzdí a tím se většinou mění i ten druhý.´´ Asi se mnou budete Radime souhlasit, že to platí v mezilidských vztazích obecně.
Zda váš společný vztah s přítelkyní má budoucnost nedokážu vůbec posoudit,jenom jsme s Ivlikou myslely na další možnosti, které byste mohl využít, než-li se rozhodnete.
Máme o Vás dál zájem, jak pokračujete v objednání pro pomoc v té první i prvotní záležitosti.
Napište opravdu Vás tu rádi uvidíme.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#552
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Radime,určitě máte ted se sebou hodně práce a jste trochu v nepohodě co bude dál.Napište jak se situace vyvíjí máme o váš problém zájem.Věřím vám ,že věci dotáhnete do konce.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#553
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Ahoj, mám poslední dny nějaký komunikační útlum. Zítra jdu do AT a ve čtvrtek do Laxusu, tak dám pak vědět. Hanka
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#554
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro Petra:

chtěla jsem Vás ještě Petře povzbudit, abyste nezahazoval možnost pomoci k úzdravě. Přeju Vám, aby se nastartoval Váš životní motor a mohl jste ovlivnit Vaše společenské i intelektuální změny a tak podpořit jejich další vývoj. Užívání marihuany a pití alkoholu ve věku dospívání těmto věcem brání. Už to táhnete nějaký čas a sám víte, že konzument marihuany vnímá vjemy skresleně nebo chybně v čase.
Máte velkou touhu po uplatnění Vašich neobyčejných schopností, nezahazujte ,,flintu do žita´´ a splňte si sen.
Můj syn dělá práci ve které se našel a baví ho, věci, které ale zaspal a o kterých se zmiňuji v úvodu stále ještě dohání. Nazpět si myslím, že by už nechtěl.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#555
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Ahoj Hani, ty jsi tu taková perlička, už se těšíme.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#556
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Květo, jak perlička? Já jsem perla
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#557
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
oukej Hani jsi PERLA,tak s tím koukej něco dělat a ozvy se.Piš piš.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#559
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Jak vůbec vypadá taková první návštěva AT poradny? Musí tam člověk dorazit zcela "čistý" (pochopitelně by asi nebylo dobré tam jít zcela na mol, to je jasné). Dělají se tam nějaké testy, nebo jen otázky, odběry krve na jaterní testy atd. atd.? Musí se tam v případě ambulantní léčby chodit 2x týdně pro Antabus a jiné léky (i když v mém případě je to spíše na tu hospitalizaci)?

Co se týče přítelkyně, tam je to asi takové, že mi v posledních několika dnech napsala nějaké sms, já jsem jí jednou zavolal, ale z rozhovoru bylo jasně cítit, že jí spíše zajímá jen moje "léčba", žádný cit, žádné naděje, žádná podpora. Já rozumím tomu, že naše poslední schůzka cca před měsícem vážně nebyla ideální - dohadování, následné moje opití se, hlavou jsem rozdrtil sklo na nočním stolku, jako plus beru to, že mi v tu sobotu v 11 večer zavolala lékaře (bez pomoci bych možná i zemřel), a já namísto poděkování jsem ji ještě druhý den v silné opilosti dost sprostě vynadal a fakticky ji tak vyhnal. Měl jsem toho opravdu dost, za své chování jsem se jí cca po týdnu omluvil, ale i teď, kdy v sobě nemám ani kapku alkoholu, Neurol jsem si dnes snad ani nebral, mám v hlavě "čisto", tak stejně toho tehdejšího konfliktu a celé té děsivé noci upřímně řečeno zase tak moc nelituji, ono by to totiž dříve či později přišlo tak jako tak. Na problémy v našem vztahu jsem upozorňoval mnohokráte, vyslyšen jsem nebyl nikdy. Psycholog mě může pomoci maximálně tak objasnit, proč se mnou partnerka dlouhou dobu nechtěla komunikovat. Píšete mi tu milé dámy, že cestou jak změnit druhé je začít u sebe. Moje zkušenost je trochu jiná - z nevyhovujícího vztahu udělat dobrý prostě nejde. V manželství mají být lidé spolu "v dobrém i ve zlém". Teď je zrovna to "zlé" období. Zatímco mě vůbec neznáte, tak mě vyslovujete podporu, zajímá vás, jak pokračuju, co se zrovna děje, proč se o můj současný stav moje partnerka jaksi vůbec nezajímá ?? Kdyby byla ona v takové situaci a měla vážné problémy, určitě bych jí bez váhání pomohl.....
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 03/03/2010 10:15 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#560
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Milý Radime,asi toho všeho má už vaše partneka plný zuby a zajímá jí vaše léčba jen z ohledu na vás a s nadějí že by se s léčbou mohlo něco změnit,je to můj názor nevím,ona váš stav zná,ale nemá sílu to už s vámi řešit a nechává to na vás,jak si s tím poradíte.Do AT jsem nechodila, Hanka chodí tak vám určitě napíše co a jak,ale myslím,že při příchodu se musíte podrobit alkatestu.Ještě píše o laxusu,který je v Pardubicích a píše že jí to hodně pomáhá,co to zkusit?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#561
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 2 měsíce  
Radime, do AT ambulance chodím od začátku letošního roku, 1x za měsíc a ze začátku jsem chodila 2x týdně ráno na alkatest. Teď už jenom 1x týdně. AT ambulance je alkoholikama přecpaná, takže se na každého dostane 1x za měsíc 0,5 hodiny, což mě přišlo málo. Rozhodně to nemusí být všude stejné!!! Kontaktovala jsem i Laxus, který je v HK i Pardubicích. www.laxus.cz/
Tam chodím 1x týdně na hodinu, chodím k psychoterapeutce a jsem spokojená. Nepřemýšlejte o tom, kdy a kam se máte objednat nebo to nevymyslíte. Já jsem si jednoho večera řekla dost, takhle to dál nejde, a "volala" jsem sos. V deset hodin večer jsem psala mail primářce na psychiatrii i na záchytku jsem psala, že mám problém s alkoholem, ať mě někdo pomůže, že hledám odbornou pomoc. No a pomohli
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter