Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...40414243444546...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#41538
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Taky ho Proklínám:-(
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41540
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Mirka, píšeš:
"Taky ho Proklínám"
..."a pomáha TO?" (preklínanie)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3122
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41541
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Docela to pomáhá:-)
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41628
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Může se z člověka stát alkoholik už za půl roku? Skoro denně se se svým přítelem opíjím a najednou nedokážu přestat. Začala jsem proto, aby v tom pití nebyl sám a taky abych pochopila, proč pije. Teď ale déle než dva dny pít nezvládám. Je to závislost?
Dita Smrková
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41629
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
To je asi individuálne, ja si myslím že skôr nie. Stačí prekonať tých pár dní, ďalších niekoľko týždňov sa alkoholu vyhýbať, potom zopár mesiacov si dávať pozor a nepohybovať sa v rizikovom prostredí s rizikovými ľuďmi, a snáď budeš v poriadku.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41630
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
je to individualne ale vlastna skusenost ze moze
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41631
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Začala jsem proto, aby v tom pití nebyl sám a taky abych pochopila, proč pije.

To sú snáď najdebilnejšie dôvody, prečo niekto začal piť, aké som počul. Prepáč.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41632
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Dita Smrková napsal:
Začala jsem proto, aby v tom pití nebyl sám a taky abych pochopila, proč pije. Teď ale déle než dva dny pít nezvládám. Je to závislost?

Az se pritel rozhodne skakat z okna... napred hezky prizemi, pak prvni patro, pak druhe... aby zjistil kdy si polame hnaty nebo kdy se zabije tak budes skakat s nim aby jsi vedela jake to je?

Pokud nezvladas PIT dele nez dva dny tak si muzes gratulovat - Tvoje telo ma na rozdil od Tebe rozum a soucasny stav se mu nelibi coz Ti dava najevo.

Pokud je to tak ze nezvladas NEPIT dele nez dva dny tak mas veliky problem... jen Ti jeste asi nedochazi jak moc veliky.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41633
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
ci si alkoholik alebo nie, to sice moze byt predmet diskusie, ale nie je to velmi dolezite. podstatne je, ze ak sa pravidelne opijas a nevies prestat, uz o sebe nemozes povedat, ze si standardny konzument a to indikuje nejaky, vacsi alebo mensi, problem, ktory by trebalo riesit, a to cim skor. ked sa musis napit alkoholu kazdy druhy den (nestaci vlastna vola na prelomenie zvyku), rovno sa objednaj k psychologovi.

ak pijes "len" pol roka, da sa predpokladat, ze popijanie ti este v zivote ziadne skutocne problemy nesposobuje, ze si "to vies zariadit". mozno mas pocit, ze "len trochu" sa ozrat kazdy vecer vydrzis aj dlhodobo, ale to su len libanky, ktore sa tiez raz skoncia. a potom to bude dost na prd, az z toho budes mat problemy v praci, alebo rano nafukas zbytkac za volantom.

tie dovody su sice debilne, ale odsudzovat ta nemozem, ja som z prakticky rovnakych dovodov kedysi zacal fajcit (vsetci kamarati fajcia, co na tom je take super?). niektorym ludom proste nestaci povedat, ze lavicka je cerstvo natreta, niektori si musia aj tak sahnut
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#41639
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 9 měsíce  
Dita..si závislá.je to droga...potreba sa napiť.Som v 4 štádiu....dám si hlt a mám ťah..2-3 týždne.No žijem.Proč?dna kvalitná...metabolizmus ok..no psychoška má červenou fiXkou....čiaru..na moje játra/pečeň...ach jo.Mám dve možnosti.1.upiť sa 2.totálna abstinencia....apropo existuje 3.mať rád sám seba..ja sa nenávidím
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...40414243444546...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter