Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...46474849505152...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#41720
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Ano Katko ta samota žene člověka k flašce,vždyť při ní to tak utíká a jsem veselá,horší potom....
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41721
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
ved to ze ta samota cas mi vtedy riadne utiekol dni isli rychlo zozaciatku to bolo fajn ale potom ked to prislo a ja hlupa som si myslela ze viroza a zly sen
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41743
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Lidičky je to hodně posilující psát si s vámi!
V mém případě je větší šance věřit disciplíně než vůli. Jsou lidé kteří o mě mluví jako o sebevědomém a cílevědomém, i workoholikem mě nazývají. Nejsem ani jedno, jen mě díky bohu dětství dalo jedno. Že musím byt dobrý/nejlepší a úspěšný, ideálně vydělávat hodně peněz. Mati je opravdový workoholik.
S úsměvem(úšklebkem) v raní kocovině machruji na kolegy jak jsem úžasný:( A říkal jsem si že až nebudu zvládat tak přestanu chlastat. A už tak tři roky pozoruji jak mi pomalu nový kolegové šlapou na krk. A pořád jsem si říkal to je ještě v pohodě, hold budu příště chlastat jen patek a sobotu ne v neděli. Výsledek je že asi už každý ví že v pondělí stojím za h... Dokonce už jsem několikrát v pondělí předstíral že jsem nemocný abych mohl jít domů. Nebyl jsem schopný ani stát rovně jak se mnou kocovina cloumala. A to doufám že by mi mohlo dávat sílu! Nejsem žádný namachrovaný sobec který nikomu nepomůže, ale od mládí rád soutěžím a snažím se byt dobrý v tom co dělám. Teď mam pocit že se jen vezu na uvadajících úspěších. Zatím mě ještě potřebují, ale jak dlouho to půjde udržet...

Už jsem tady zmínil že jsem v nácti zvládl jednu závislost. Perník, v tom jsem se bohužel taky snažil být nej-víc:( A dařilo se. Až jsem se dostal do stavu kost a kůže, a vůbec jsem nevypadal na vítěze. Zkoušel jsem přestat několikrát a nic. Potom jsem si naplánoval 5ti denní tah, zakončený průserem přímo před naším barákem. Policie-bohnice... tak jsem se DONUTIL dát se dohromady. Ne že by to bylo naposledy v životě co jsem měl ale už jsem si dával pozor abych zase vypadal a choval se jako člověk. A do půl roku jsem byl čistý. Výhoda u téhle substance je že vám ji nenabízí na každém rohu. S tím alkoholem je to těžší. Po tom co mi psal Včelař si říkám jestli nepotřebuji zase nějaký velký průšvih abych se odhodlal.

Někde jsem četl: "když chlastáte, chlastejte pořádně! Aby jste se na dno dostali co nejdříve, aby jste si uvědomili že musíte přestat"

Ps: v čem jsem byl vždy mezi nejhoršími v okolí byla gramatika:DDD Prosím o prominutí

PPs: Nezdávám to, ta 24h logika mi příjde dobrá. Jen jsem sepsal co mi lítá v hlavě.
Spike
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41745
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Na gramatyku sa tu vykašly. To je posledné, čo tu nyekoho trápy
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41749
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek napsal:
Na gramatyku sa tu vykašly. To je posledné, čo tu nyekoho trápy
"Netrápte Krtkov gramatikou!"
(..."to už radšej zastavte pitie!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41750
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Ahoj Tome napsaljsi:
Nejsem žádný namachrovaný sobec který nikomu nepomůže, ale od mládí rád soutěžím a snažím se byt dobrý v tom co dělám

Tak co kdyby jsi byl nejlepší abstinent?To je sakra těžký úkol,takže hodně síly do nověho cíle.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41758
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek, díky
Maris, nejlepší abtinent, nejlepší v čemkoli, tak pro to musím byt abstinent!
Dnes mám volno budeme připravovat vánoce, jsem zvědav kdy démon vykoukne.
Včera když jsem začali strojit stromek tak jsem byl dobrých 5minut úplně mino jak se mi točilo v hlavě "no to chce náladičku" Asi je to chyba ale máme na lince vino, byl to dárek od ob. partnera. Vím že by bylo bezpečnější ho vylít, ale to že jsem vylil všechen chlast doma už proběhlo několikrát. A nic s toho. Mám ho tam jako důkaz nynějšího vítězení

Když jsme u toho vylevání, dobrý film.
Až mě zamrazilo.
www.csfd.cz/film/299884-let/prehled/
Spike
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45865
Pomozte mi prosim uz som zufala!!! Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahojte vsetcia,
Ano som alkoholicka a uz neviem ako dalej. Mam iba 29rokov a pijem. Pijem vela a skoro kazdy druhy den. Potajomky. Neviem ani kedy to presne zacalo a neviem ani aky bol ten pravy dovod. Nezansam tie stavy po prechlastnej noci alebo po prechlastaych dni. Mam pocity uzkosti a hanbim sa za seba. Prosim poradte mi co mam robit aby som prestala pit. Nechcem to svinstvo do seba uz liat. Ale je to tazke. Neviem sa ovladnut. Co je najvacsi problem je to,ze zijem v zahranici. Nemozem si dovolit ist na 3mesiace na liecebie. A ani asi ambulantne nic by som im asi nerozumela. Hlavne nechcem prist o priatela. Sme spolu uz 3roky ale netusi asi nic. Zakryvan to zatial slusne ale viem,ze sjir ci neskor by to vyslo na povrch. Chcem prestat pit hlavne kvoli sebe. Nicim sa a uz sa mi hnusi sa aj na seba pozriet do zrkadla. Prosim neexistuju nejake lieky alebo nieco cim by som mohla bez pomoci lekara alebo liecenia seknut s tym? Dakujem za vsetky rady a pochopenie. Tamara
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45904
Re: Pomozte mi prosim uz som zufala!!! Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj, pročti si fórum, je tu hodně rad a případů tobě podobných. A ozvi se
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45905
Re: Pomozte mi prosim uz som zufala!!! Před 6 rok, 7 měsíce  
To je pravda...dneska je sice teprve pondělí, já mám sice pořád žaludek obrácený, ale přičítám si články každou chvíli....už nechci, aby mi bylo tak zle....teprve dva dny ani kapka, a to jsem dneska byla s klukama na tréninku a slyšela jsem, že se jeden teď někdy oběsil, protože jeho manželka pila.nedal to.....to opravdu tak nesmíme dopadnout!!!! Už abych mohla napsat, že týden, měsíc nepiju.....musíme být silní a jsem moc ráda, že toto fórum existuje....
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...46474849505152...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter