Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5354555657585960
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#46236
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 5 měsíce  
Ahojte holčinky dnes 38 dní. Manžel se snaží se mnou, protože jinak jsem to nedávala já a při krizi se vrátila k alkoholu, bylinkové preparáty na uklidnění u mě nezabíraly. Přes týden to ještě ušlo, ale ty víkendy katastrofa. Já sama s dětma po výletech nebo starala jsem se od rána do večera sama o ně, protože on má moc práce na baráku a stejně se nakonec ožral a neudělal skoro nic, ale bohužel mi pořád vnucoval, jak se dře a já furt jen něco vidím a nadávám. Ze začátku mi lhal, že nepije, jakože se snaží taky.. bla bla, jak to může přede mnou- taky alkoholikem předstírat, poznám po čuchu i lok piva. a hlavně i po jednom pivu se člověk změní i na očích je to hodně vidět. Dřív mi to bylo jedno, dala jsem si taky víno a aspoň večer se tím jakž takž uklidnila. Já jsem se teď hryzla a vidím teď zpětně, jak jste měli všichni pravdu, i to jedno pivo na které se člověk těší večer je strašně svazující a pořád na ten chlast člověk někakým způsobem myslí. Ve stresu, při úspěchu, po těžkém dni, prostě pořád. Já ale nepodléhám iluzi, za chvíli jsou tu vánoční večírky a to se pak ukáže. Za mě teda stručně a jasně, musí se v páru zkusit snažit oba, protože to podlamuje toho, který se snažit chce. U mě to zafungovalo, ale vím, že nesmím porušit, jinak v tom pojede i ten druhý. Já nevím jak to popsat, hlavně mi to dělá dobře na psychiku, když je manžel se mnou střízlivý, můžem spolu normálně mluvit a dělat spolu různé věci. Nejsem vystresovaná a nemám chuť se napít. Omlouvám se za chyby a zmatečné psaní, nemám čas píšu jak to mám na jazyku.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46438
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 4 měsíce  
Krtek ozvi sa mi na email prosimn
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46565
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 3 měsíce  
Tohle téma skončilo divně. Ozvěte se Tamarko, Agi, rosničko, Šantalko, jak to tedy je ve vztahu když jeden denně lije a druhý se snaží přestat. Já jsem to nezvládala, tajně pil, dovolila jsem mu pít pivo, ale aby to nepřeháněl, vydržel tak 3 dny 2 piva, pak už tajně dokrmoval, přísahal že ne a ještě se snad i urazil. Teď jsme od sebe a všechno uznal. Bydlíme zvlášť, snažíme se zachránit co se dá. Držíte se , nebo to ty Vánoce zase odstartovaly?
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46583
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 3 měsíce  
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/01/2018 17:39 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46602
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj lidi
Ahoj Drahoslavo Jak to pokračuje u nás...? Manžel pije pořát(každý víkend a pokud není v práci denně)...já si občas něco dám, úplně čistá bohužel taky nejsem, žádné do bezvědomí to naštěstí už nebylo. Od nového roku jsem začala nanovo..ty dny nepití mi hodně daly. Konec depresím, lepší spánek, víc energie.
Jen vztah mezi mnou a manželem se vytrácí...když už spolu každý víkend nenasáváme. Vlastně si ani nemáme co říct. Momentálně se tím nezabývám, každý si žijeme ten svůj život a čas ukáže.
Hezkou neděli všem a držím palce
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46876
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 3 měsíce  
Agi co je s tebou? Od října ses tu neukázala až teď v lednu beze slov. Jen jednou a pak už zase ne. Je to špatné? Neboj se napiš cokoliv.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5354555657585960
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter