Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#45558
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Sochař napsal:
100 dní, jasně. To byl pro mě předěl. Pak přešly ty první nejistoty a taky úžas vlastně nad tím, že to prostě jde. A že je to dobrý.
A pak po ještě delší době jsem vyrazil, jako ten Napoleon po sto dnech z Elby a zase jsem si napráskal!
"Ale teď už je to zase jenom dobrý.
Nejlepší ze všeho je silnej návyk na střízlivost".

...vraciaš sa do depa, ako rušeň.

Už je z toho skoro zvyk...

(A život (si) plynie ďalej...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45559
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
dnes nepiju to som si rano tolko x povedal a vecer to nedal

takze posledny krok, ktoreho som sa tak obaval a nechal si ho na koniec, realne uvazujem o ustavnej liecbe, uz som to dokonca povedal i nasim doma, vycerpal som vsetky moznosti, sam prestat, A-kluby, AA, amb. liecba, psycholog, psychiater, bojim sa ze ani tam ma nebudu dat vedet dokopy :/

ak polovici mojej osobnosti sa tato zabava paci, napriek vsetkym problemom, zrejme niesom normalny a myslim si, ze mi nepomozu ani v liecebni, ze zazkrak nebude diat ak ho doteraz nevedel nikto ani ja a ani Boh
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/08/2017 15:30 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45560
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
stef napsal:
myslim si, ze mi neni pomoci

Nevzdavej to! Jsou lide co museli do lecebny nekolikrat a presto to nakonec zvladli.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45566
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Sochaři: silný návyk na střízlivost...?

To chci takyyyyy a snad se k tomu i dopracuji.
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45571
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Stefo, ja som bol 4 krát a som tu. Aj keď ja som bol kvartál. Vydržal som nepiť veľa krát aj pol roka a potom 4-5 dňoví ťah. Ale vadilo mi aj to, pretože vždy som si spôsobil nejaký problém naviac. Ja kontrolovane piť neviem a takto je mi fajn. Ako píše Sochař, zvykol som si na triezvosť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45572
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
mate pravdu, musim ist do toho !

citam tu svoje rok stare prispevky, aj ked uprimne, ale ubehol rok a ja som stale v sraxxxke
a furt moje zle ja to vidi ze to je ok

len som objednany k psychiatrovi az o mesiac, tak mu zavolam zajtra

ale mam este prusvih
lebo som sa objednal na testy na pohlavne choroby, pred tyzdnom ma zjeteho zbalila poulicna dama
na ceste domov :/

aspon vidim kde ma dotahol ten moj rock n roll
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/08/2017 22:09 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45584
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Pročítám stále starší příspěvky a je to teda pěknej mazec. Hodně mi to dává.

Sochaři vymazlené . Právě se snažím vybudovat závislost na střízlivosti.

Ne opravdu, tak to je. Jen se dostat z toho alkolotoče a začít se dívat na svět a žít střízlivě.

Já jsem v životě naprosto spokojená a proto vlastně pořád zjišťuji, proč jsem pila? Ještě větší( lepší) nálada? Jen možná přetížení a stres? Ale teď za střízliva to jde taky a líp a ještě víc v klidu.
Ne opravdu mi hodně přidává na klidu, když není nalitej můj chlap, když přijde domů v pohodě a já nesupím při pohledu ne něj, jen co vleze do dveří. Vždy byla okamžitě hádka, teď si pokecáme a je i sranda. Jen se o něj trochu furt bojím( o sebe taky už navždy), zjistila jsem, že jede dost v těch birellech, přestala ho voda a cola a ostatní bavit. Takže když jsem zjistila, že už jede šest birellů denně + dvě pivka většinou, tak už jsme o tom zas vedli rozhovory, že je to past a časovaná bomba atd. že bude potřeba ještě víc přitvrdit a tak. Nechci ho zas moc prudit, protože jsem ráda, za to nealko. Ale těch birellů je fakt moc. Už to fakt smrdí.

Teď budu mít skoro dva týdny dovolenou, tak se kdyžtak ozvu až pak, abyste si nemysleli, že jsem to vzdala. To teda ani náhodou.
Hesla mám sebou na dovču dvě: dnes 24 hod nepiju a závislost na střízlivosti.

Rosničko: hurá do dalšího rána bez výčitek svědomí

Stef: aji já jsem si ráda vypila, jedna moje část to zbožňuje asi. Ale znovu si dokola promítám v hlavě ty pekelné stavy, nejdřív ejchuchu a pak- hádky s manželem, vyhazování z domu, často u toho děti, místy i facka nebo něco lítalo vzduchem... Jeho furt negativistická nálada, můj stres z jeho nežití, ale přežívání a nervozita co zas bude, odrážela se hlavně na dětech
stef dáš to, asi to chce tu léčebnu a nebo to potřebuje uzrát. Fandím ti!!!! i nám všem. Nevzdávejme to!
P.S. Ješte jedna myšlenka stef, doběhne tě vždycky craving, když je víkend, všichni vlastně chlastají no, do pr... Možná zkusit tu fyzickou zátěž, když vyplavuje ty samé chem. látky štěstí jako alko. Serotonin, dopamin, endorfiny prostě... Zkoušel jsi to místo psychologů? Plavání, posilovna, horolezecká stěna, jít do lesa, běhání nebo cokoliv? Zabít závislost závislostí na sportu třeba?
Ale ta druhá zlá část stejně vždycky dovolí ještě jednou naposledy, když pak už nebudu....
Ach jooo, je to ten zasr.. chlast.

Promin stef, nestačila jsem projít všechny tvé staré příspěvky, jen pár. tak se nezlob, jestli tady melu. Moc ti fandím
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45586
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Dekuju Drahoslava,

jak uvazujem nad liecebnou realne, tak to jedno moje ja mi hovori, ze ci sa chcem vobec vzdat toho "zleho" zivota a ze ci mi to nebude chybat, ta zabava a tak, lebo nic ine nemam

ten craving, 2x som skusil teraz posilku po nej som sa citil psychicky uzasne, len ten chalan on casto nemoze,
a skusal som aj behat aj prirodu, ale som stale sam, tak mi je smutno

potreboval by som spoznat ludi co by na mna mali fajn vplyv, ukazali mi nove ine pekne veci zivota, zatial sa mi to nedari, ludi co poznam tak len z barov, a oni ak volaju tak na pivo
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 05/08/2017 11:09 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45595
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj, som alkoholička, najlepšie pre teba bude, ako písala kolegyňa nižšie - ísť na ambulantnú liečbu a Tvoj muž by mal ísť tiež, lebo Ťa bude ťahať na dno so sebou.lebo. Príde aj to, že vám tie detičky vezmú pokiaľ neprestanete. Alkohol LEN berie, aj mne vzal veľa vecí, našťastie v mojom prípade deti nemám. Ale vzal mi vodičák, vzal mi dôstojnosť a chcel mi vziať aj muža.Ambulantná liečba je veľmi úspešná, pokiaľ naozaj chceš sa vyliečiť zo závislosti na alkohole. Vyliečiš sa, dajú Ti najprv lieky prosti chuti - naozaj pomáhajú. Aj antidepresíva ak bude treba. Potom už len ustáť a neprestať chodiť k psychiatrovi. Uvedom si, že toto máš na celý život. Si osobnosť so sklonom k závislosti a preto k sebe musíš tak pristupovať. Vyhnúť sa všetkému čo je návykové. Drogy, alkohol, čo ja viem aj cukor, obžerstvo, lieky, gamblerstvo...Ty nesiemš. Iní, môžu, lebo iní si raz dajú ale potom to neriešia a žijú svoj život. Ty svoj život nežiješ. Alkohol Teba ovláda.Preto sa už navždy musíš strážiť a vyhnúť sa tomu. Nikdy nebudeš za vodou. Aj o 20 rokov sa démon môže znova ukázať, keď si budeš myslieť že si za tým. Ja bojujem už 16 rokov. Bola som asi 6x na psychiatrii. 8 rokov abstinujem od drog úspešne, no keď som si myslela, že je to za mnou, pomaly sa vkradol chlast. Teraz sa liečim od chlastu...Stretla som muža, ktorý robil pracovníka v centre pre drogové závislosti. Sám raz prešiel liečbou. 13 rokov bol čistý. Dnes som ho stretla v centre, kam chodím sa liečiť od alkoholizmu. Je v heráku zas až po uši. Proste to máš doživotne v sebe. Si taká osobnosť a už len treba skončiť s tým svinstvom a strážiť sa. Budeš dvakrát šťasnejšia ako tí, čo v živote závislí nebudú. Choď a začni. Hneď zajtra ráno!
Ebrietas
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45650
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj, jsem na tom stejně.
šárka
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter