Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...23242526272829...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52797
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Drahislavo,poslední dobou jsem na Tebe myslela, že nepíšeš ,
jestli se držíš.Tak je mi lito ,co proziváš,že Tvůj manžel teď to vidí takhle.
Ono když alkoholik nepije,tak se mu mění povaha. Cítí se silnější a lepší. Uvidíš časem jestli se vzpamatuje, nebo se a ním rozejdeš.Asi bych nevydržela ho mit vedle sebe ,když je k Tobě lhostejný.No vytáhlas ho ze sraček a on teď roztahuje křídla.
Je mi Tě fakt líto a preji Ti ať to ustojíš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52798
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahuš, tak to jsem ráda, že nemáš myšlenky na pití.
Jak piše Maris, s tou abstinenci se lidem vyviji osobnost. Možná si o tom zkus něco přečíst. Proste už nejsme stejni. Ty ani on.... ale třeba se to časem zase nějak opraví.
Jinak na Rejvize je krasně, bydlim tady kousíček. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52799
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahoslava napsal:
ale nevím teď co si mám se sebou počít.

Ted bud sobecka a mysli hlavne na sebe! Bude trvat nejaky cas nez to preboli a byla by hrozna skoda kdyby jsi kvuli tomu zacala recividovat.

Co bude dal zalezi na Vas obou - znam ve svem okoli nekolik paru kde se dopracovali do stejne situace a funguje jim to prekvapive dobre. Pokud se s manzelem domluvite ze nebudete rozbijet rodinu napr. z duvodu vztahu k detem nebo z duvodu spolecneho majetku apod. tak je vse o domluve. Nastavi se vzajemne povinnosti (napr. starani se o dum, nakupy, uklid, apod.), nastavi se financni vztahy (kdo, komu, na co a kolik), domluvi se pevna pravidla (napr. vztahy jdou 100% mimo rodinu) a funguje se dal. Samozrejme to taky muze dopadnout uplne jinak. U manzela muze dochazet ke zmenam psychiky spojenych s abstinenci a za mesic Ti rekne ze je mu to lito a ze to tak nemyslel. A nebo budes za par mesicu resit rozvod.

Ted asi fakt nema smysl resit co dal. Mozna by nebylo od veci zaskocit pokecat s nejakym odbornikem ktery muze poradit s necim co by Te treba ted nenapadlo. Hlavne se drz, snaz se tim nenechat zdeptat a zlomit a soustred se na to co mas rada a co Ti dela dobre.

PS
A neboj se, zvladnes to! Jakkoliv Te osobne neznam tak z toho co jsi tady o sobe napsala pusobis jako neskutecne uzasna a silna a prizpusobiva zenska. Nejenze jsi vytahla sama sebe z prusvihu se zavislosti coz se ani zdaleka ne kazdymu povede (statistiky asi znas, ze jo) ale Ty jsi jeste jen tak mimochodem ze stejnyho pruseru vytahla manzela a udrzela skrz tohle vsechno pohromade rodinu. Coz je neskutecny vykon a hodne to o Tobe vypovida .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52800
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahuško a všichni

Člověk se mění, o to víc, když má problém se závislostí. Zamilovanost netrvá věčně, po letech to slábne a zbude z toho něco jako zvyk. Ale lidi se mají furt rádi, ikdyž to není takové jako zpočátku, je to v jiné sféře. Když se nezblbnul do jiné tak tam v něm možná něco je, ty city jen tak nevymizí a po letech přijdeš s něčím jako oživení vztahu-romantika, no tak to ho asi dostalo. Zestárnul, snažil se celý rok a teď tohle. Jako ženy to vidí jinak, zvlášť citlivější duše, ale prosím Tě, zkus se přes to přenést. Je to rána, ale nenech se rozhodit. Nehádáte se, vycházíte spolu celkem fajn, žijete vedle sebe a zpátky to co bylo se nevrátí, nezbývá než se s tím smířit. A on to třeba tak doslova nemyslel, jens ho zaskočila a ještě se to narovná, dej tomu čas, ale super lásku mládí už bych nečekal.

Jako neomlouvám ho, mužské vidění světa je trochu jinačí, vem to že do těch vánoc to bylo celkem fajn, jens chtěla víc a narazilas.

No, snad Silvestra zvládnete bez alkoholu, tyhle situace ustát bývá mordor, moc bych do něj nevrtal a zkusil bych to skoro beze slov, o půlnoci se jen tak obejmout a políbit, cinknout dětským šampáněm a sledovat ohňostroj.

Tak všem vše nej do nového roku, hlavně to zdravíčko, mně škrábe v krku. Toho hnus počasí už mám plné zuby, čajíčků už taky.

Držte se
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52801
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahu, to je mi moc líto. Drž se! Bude líp. Posílám pohlazení srdce...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52802
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Dekuji vsem.detske sampano i ohnostroj je uz za nami a mala diskoska pro deti.vyříkali jsme si toho dosti.Tak to teď nechávám na něm .říkám si ze se třeba zase najdeme.mrzí me to jak svina.ale nebylo to jen o tom výletu,spíš poslední kapka.No nejsem paní dokonalá.omlouvám se píšu z mobilu.jste fakt bezva ,bez vas bych to nedosáhla,pořád dokola jsem četla vaše zkušenosti,az se mi to dostalo pod kůži a zůstalo to tam.díky za každý střízlivý den.ať už bude cokoliv.stejně vím ze me ma rád.kdyby ne vyměnil by nás za pivo.ale chtěl to.nechtěl nás ztratit.přeji vám všem krásný nový rok plný lásky a porozumění.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52803
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahuš,preji Ti do noveho roku ať se vše v dobré obrátí a také štěstí a zdraví a lásky.

A Vám všem tady přeji ať se Vám daří střízlivost a také hodně radosti,štěstí a zdraví.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52804
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stastny Novy Rok 2019 kazdemu Vam tady prajem.

Mam novinky, pred 8mi dnami som bol posledny x na pivo, ani som ho nemal nejako extra vela, asi len nejakych 5, mozno 6 11tok.

Prelezal som pak skoro cely tyzden v depkach cele dni v posteli a doslo mi to.

Ako mi alkohol (len par piv za 2 tyzdne napr.) tak velmi nici imunitu, vizaz, ze ma uplne odrovnava. Doslo mi, ze ak neprestanem znicim sa totalne. Doslo mi, ze som celych 15 rokov zil a chcel zit v iluzii, utekal od reality, od bolesti, zametal pod koberec, prislo mi to ok, ze ta "zabava", ten unik, je fajn, moj zivotny styl, moja cesta, ja.
Ale uz davno to zacalo presakovat, asi uz na zaciatku, ak nie pred nim. Ale "Zvladal som to" nejako celych 15 rokov.
A ja som pochopil, za to, ze mi je tak hrozne mi moze presne to, co mi "pomahalo" pred tym unikat -chlast.
Dalsi problem, ze som sa nevedel vzdat tej "zabavy".
Doslo mi aj, ze som so svojim priatelenim sa s alkoholom kazil tooolko veci, asi skoro uplne vsetko a kolko vztahov pokazil, ublizil inym a aj sebe.
Doslo mi, ze kvoli alkoholu nemam nic a ja som a sa citim akoby skoro nic, sebadovera, sebavedomie, celeho mna to zaziva zahrabava, a az kym by ma to naozaj nezahrabalo uplne...
A ze som za to zodpovedny iked(*)!
Ostal som uplne sam, na Vianoce a na Silvestra (nemal som chut na ludi, ktori boli v moznostiach) a i psychicky dole, som uz nechcel utiect. Ja uz nechcem pit, uz sa nechcem nicit, to niesom ja. Prave naopak, uz sa chcem mat rad a uzivat zivot naozaj.

Ale preco pisem ? Nechcel som pisat, kym nevydrzim aspon 4 tyzdne. Pisem lebo:

Prave pozeram film 'first man' a su sceny kde chlastaju a ja mam nervy, ze ten s...y alkohol je VSADE!!!
A taktiez vonku tie poloopice prihlupe. Drogy!!!
* Ako su nam podsuvane, aka samozrejmost a niekomu to znici zivot. Potrebujem aj cez tieto myslienky, pocity prejst, spracovat a zaradit sa. Ale je to fakt hnus, ako to vsade podsuvaju...
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 01/01/2019 04:03 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52808
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Včera na Silvestra jsem se snad naposledy napil. Od 1.1. 2019 už pít nechci a doufám, že ani nebudu.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52810
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Kluci, tak jsem s vámi. Mám to podobně. Už bude líp. Blbej chlast nás nedostane. Jdeme na to!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...23242526272829...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter