Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46835
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
..sny jsou ok,to jenom démon tiše obchází:-)patří to k věci,trvaji dlouho,roky,záleží na tom,jak moc se "tomu" každý z nás věnoval.Jsou velmi živé,ale jen sny.Ja měl nedávno taky živé noční představení s flaškou a po probuzení jsem se chvíli bál a měl velké obavy jak to bude v práci, že bych nadýchal a jestli si nemám vzít radši dovolenou(už zase).No to byla pak úleva...
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46838
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobrý podvečer, moc Vám všem děkuji za podporu, Vaše slova mě hřejí v duši a dávají naději. Čtu si Vaše životní příběhy, myslím na Vás a držím všem palce.

Dopoledne mě ještě potkalo krátké smutno, ale odpoledne jsem zvládla další návštěvu narozenin, a to bez ztráty kytičky - už to šlo mnohem líp. Vždyť nejsem sama, kdo si dá na přípitek džus a nikdo to neřeší (to jen já si představovala, že se na mě budou divně dívat a že to musím vysvětlovat....) Teď se těším na vanu a pak na knížku. S dětmi mám, myslím, dobrý vztah, jsme v kontaktu, ikdyž už bydlí každý sám - nechci to pokazit, důvěra ja křehká věc...

Dobrou noc a krásné sny
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46841
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dnes jsem se dívala na ulici. A máte pravdu tam furt chlastají. Dneska jsem měla chut na víno ale hlídala jsem prcky takže mě to naštěstí přešlo. A chtěla jsem Vám něco napsat protože když to tady čtu tak začínám mít na hodně otázek odpovědi. Ale na jednu furt nemám. Dokázala jsem odpustit časem lidem co mi ublížili ale furt nedokážu odpustit sama sobě. Ne vždycky jsem se zachovala správně. Většinou když jsem byla hodně opilá jsem dělala chyby:/ Podváděla jsem přítele, líbala jsem se s někým kdo má rodinu. A teď si myslím, že mi to karma vrátí a nedokážu se zbavit pocitu, že jsem špatná. A jak se vedete Vy?
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46842
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Bez odpustenia samej sebe, to nepôjde. Každý z nás, čo sme tu, sme narobili kopec hlúposti pod vplyvom alkoholu. Na chyby nezabudnúť, ale sa z nich poučiť.
Z príručky 12 krokov AA mám tento citát. " Ak chceš zmeniť to, ako sa cítiš,musíš zmeniť to,ako sa správaš. A vydržať tak dlho, až kým sa ti zdravý spôsob správania nestane takým prirodzeným, akým bol predtým sebazničujúci spôsob správania".
Nemôžeš proste očakávať nové výsledky v živote od starého správania.
Ďalej z príručky:" Ak sa máme zmeniť, musíme dovoliť, aby to, čo vieme, riadilo to, čo robíme. Väčšina z nás sa naučila vyhýbať pocitom, ktoré sú nám nepríjemné. Nepríjemné pocity si vysvetľujeme ako zlé pocity, a tak, ak sa cítime nepríjemne, väčšinou prestaneme robiť to, čo tieto nepríjemné pocity spôsobuje. A presne z tohto dôvodu väčšina ľudí nepokračuje v procese zmeny."
Toľko z príručky AA. Je to len stručný výpis. V podstate každý krok, ktorý robíme k úspešnej abstinencii, ovplyvňuje našu budúcnosť. Mária, ak budeš mať stále výčitky, trápiť sa tým dokola, tak to nedáš. Nakoniec sa vrátiš k pitiu, pretože vtedy tie výčitky spojené s minulosťou zmiznú. Bude ti to jedno. Stalo sa, čo sa stalo a teraz je čas na zmenu. Držím palce všetkým nech sa darí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 16/01/2018 04:54 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46856
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ránko přeji všem tady
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46858
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Taky přeji dobré ráno všem! Dneska jsem si zase trochu přispala. Včera večer jsem měla chut na víno ale vydržela jsem to a šla jsem cvičit! Myslela jsem, že brzy usnu ale zase jsem usla kolem pul 1. :/
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46860
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky,
já jsem taky v životě lhala, a často si z lidí utahovala i když si myslím, že si o to ten x lidi říkali sami...,ale dnes mám často pocit, že mi to život vrací s úroky.
Myslím, že dnes platím za vše daň...

Dnes se cítím hoooodně smutně. Přítel opět začal pracovat, takže opět odjel a mně čekají nekonečně dlouhé večery osamotě... je mi tak smutno, tyto odjezdy nesnáším...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46866
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Tak to chce se zabavit nejakym programem. Knizka, film, sauna, zaplavat si, neco kutit doma a bude fajn.
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/01/2018 16:25 Provedl: ForestGump.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46867
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelika : A kdy přítel přijede a jak se držíš?
Já jsem dneska byla u kámošky pozvala mě na víno. Ale odmítla jsem a vzala jsem si čas a pak jsem došla domu a šla jsem cvičit. To mi pomaha.
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46868
Rev: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobré ránko všem,
přítel odjíždí v poslední době pouze přez týden a vrací se v sobotu, zůstává do neděle a v pondělí zase odjíždí, i když byly doby, kdy byl pryč i 2 měsíce.
Momentálně to vše jde, ale až to vjede do těch každodenních kolejí, bojím se, že nevydržím...
Všm přeji krásné ránko
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter