Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46919
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
To, aby to nečetl, je proto, že nechci, aby si nemyslil, že si mně nevšímal, on si mně všímal, ale úplně jiným pohledem...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46920
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Aha rozumim,takze to bylo vlastne z Tve vule,kdyby jsi se psych.neslozila a nesverila bylo by to jeste horsi a pokracovalo dale...bud vlastne rada,ze je to tak jak to je no v tom Ti rozumim,clovek si nekdy opravdu nevsimne,ze ma druhy blizky problem a muze mu to unikat ..no a jak Ti je tedy?Abstinovat se Ti dari,takze vse fajn ne?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46927
Re: Rev: Vzájemná pomoc Před 6 rok, 3 měsíce  
Šantal napsal:
Mějte se krásně, budu na vás myslet a držet pěsti... Šantal

Opatruj se a davej na sebe pozor. A at se Ti dari jak jen to pujde!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46928
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Myslíte, že se to dá?

Pokud to opravdu, ale opravdu chces tak proc ne? Dulezite je nedelat to kvuli priteli, kvuli dovolene, kvuli okoli... to jsou motory ktere se rychle vycerpaji. Dulezite je aby jsi to delala pro sebe. Proste mit jasno v tom ze uz nechces pit, ze Ti chlast prinasel jenom problemy a fungovat s vedomim ze bez chlastu budes spokojenejsi (a samozrejme vykonnejsi, spolehlivejsi a obecne budes lepe fungovat).

Kdyz jsi u te dovolene - ja jsem na tom byl hodne zle, abstaky, prochlastany okna, myslenky na sebevrazdu. Pit jsem prestal na konci dubna a v zari, necely pulrok po tom co jsem byl "cisty" jsem si uzil jednu z nejuzasnejsich a nejskvelejsich dovolenych v zivote - prave proto ze jsem byl cisty a zivot bez chlastu byl nekde uplne jinde.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46929
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj všichni,
Gennosuke, tak to Ti gratuluji!
Strašně moc si přeji být také čistá.
Přála bych si přeskočit už to trápení, ty absťáky, ale vím, že si to budu muset prožít a potrápit se sama..
Přeji všem krásný den)
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46930
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj všetkým, mohla by som sa k vám pridať? S alkoholom som začala kvôli silným úzkostiam a depresii. Teraz beriem AD, ale najmä s úzkosťami mám stále problém. Čo je aj dôvod, prečo si ten alkohol ešte stále niekedy dám. No potom je to vždy ešte omnoho horšie. Ale niekedy to jednoducho vôbec neviem vydržať a dala by som čokoľvek za to, aby mi v tej chvíli niečo pomohlo :/ Tiež som si dala predsavzatie do nového roka, ale už niekoľko krát som ho porušila. Možno takto, keď sa budeme snažiť spoločne, pôjde to lepšie. Teraz je to síce len prvý deň, ale spravím pre to všetko. Prajem vám všetkým, aby ste to vydržali, aj keď sa budete cítiť strašne, nebudete vidieť žiadnu nádej a nedokážete vyriešiť životné problémy. Pretože vtedy je to aj pre mňa najťažšie.
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46931
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Pro Angelino a další křehké ženy spolubojovnice. Musíte být a určitě jste, na povrchu tvrdé, jak pravá švédská ocel, ne "ruská, ta koroduje"
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46932
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Radek: Ďakujeme.

Môžem sa vás na niečo spýtať? Čo robíte vtedy, keď viete, že je to k nevydržaniu a jedinú nádej vidíte v tom, si ten alkohol kúpiť? Mne by vtedy veľmi pomohlo trebárs niekomu zavolať, kto by mi to vyhovoril. Možno niekomu, kto si tým tiež prešiel a vie, aké to je ťažké, hm. Ale veľmi nemám komu.
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46933
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Cati, to bylo zde mnohokráte opakováno, způsoby jak zvladat nezvladatelnou chuť na alkohol tzv. " Bažení" a zavolat někomu, je jeden z nich.
Já když jsem pil, a to byla jízda, denně do obchodu pro litr vodky. Tu chuť napít jsem prohrál , kdy v posteli, vysílený jsem si naplãnoval cestu, dobelham se do menších potravin. Zkalený zrak, zpocený, zarostlý jak Krakonoš, s jediným cílem, Vodka. Samo jsem to maskoval, málo platné. Peněz jsem měl dost, do košíku, jsem házel různé potraviny, a jako, jen tak náhodou , šup litr vodky byl tam taky. Po nějaké době, jsem prosil prodavačku, ať mě tu vodku neprodává, jak naivní, pokrčila rameny, a neudělala vůbec nic, jen namarkovala na kase.
Po léčbě jsem se do stejného obchodu nebál, byl jsem na sebe hrdý, hladce oholen dobře naladěn, v košíku jogurt, ovoce, džus a ta prodavačka se mě ptá. Hledáte něco, já nato, že né, vše potřebné mám v košíku. Až potom jsem si všiml, že místo s těma litrovými vodkami mají přestěhované jinam.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46934
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino a Catie. Je hrozná výhoda mít v okolí , v rodině, někoho, kdo až vaše pití odhalí, se Vám snaží pomoci. Já měl tu nevýhodu, že jsem byl sám, měl hodně peněz a silnou závislost. Jel jsem na Maximum lidských možností, dny nepočítaje, nevěděl zda je ráno nebo noc, to jsem si zapínal televizi, abych to zjistil, mobil vypnutý, nenáviděl celý svět. A jednoho dne zjistím a to nekecám, že mám kuchyňskou linku zvedlou asi o 30 cm, a ty byly všechno ty prázdné litrové lahve vedle sebe. Smutný beznadějný pohled, léčba jistá v pudu sebezáchovy a přežití.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter