Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46956
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Až odpoledne po xtém telefonátu přijel právník, vyvedl mě ven, chytil za ruku a řekl, kde je máš. Naložil mě do auta a do nemocnice. Tam když jsem vcházel, tak mě hlas vítal" Dobrý den, děkujeme že jste přišel pane Radek, šel jsem na záchod, tam hlas " Děkujeme, že jste použil naše WC, atd. dokola vše v realitě, vnímáš. Ještě v sanitce mě říkal hlas, " Že jsem nadsamec" vezli mě dvě záchranářský do léčebny.
Pak mě nikdo nevěřil, že jsem drogu nevzal sám, že prý feťáci se neradi dělí, a nikomu tak drahou věc, na které jsou závislí nebudou sypat do pití. Musel jsem dávat moč na kontrolu jak feťák, nikdo mě to nevěřil. Pak jsem se ptal na léčbě jednoho, a ten mě sdělil, že pervitin je hořký a nedivý se, že to se mnou tak zamávalo. Tak asi taková zkušenost s drogou proti mé vůli. NIKDY více, ale vše bylo tak reálné, až k neuvěření.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46957
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
A Delirium Tremens to také nebylo, to jsem pak v léčebně slyšel historky jak to probíhá, a to je teprve samý vrchol alkoholického finále s Démonem !!! A to až po 22.hod.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46958
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ne ze bych se tim chlubil,ale s drogami v mem mladi-puberte,jelikoz jsem byl velmi zvedavy clovek mam zkusenosti,to co popisujes jsou halucinace cili jsi mel Radku nejakou halucinogenni drogu typu LSD,lysohlavky...drogy typu pervitin naopak smysly zostruji,mas pocit velke energie,naprosto ciste hlavy,pocit vyjimecnosti a citis se skvele a po tech tvych 5ti pivech a vodce by jsi byl behem 5ti minut strizlivy,jako by jdi nepil..Angelino drogy se vzduchem prenaset nejdou,cili musi se aplikovat vnitrne,pokud by jsi tedy nebyla bud v mistnosti,kde se ve velkem kouri trava a nezhulila se pasivne ci vypary pri vyrobe tvrdych drog coz by jsis v obou pripadech vsimla a jeste jedna vec jak tady pisete o tom,ze fetaci maji sami malo apod a nedali by to do piti nekomu jinemu velmi mylna domnenka ja mam zkuaenosti temer se vsemi drogami,nedoporucuji zadne je to ma minulost x let zpatky,ale informaci mam dost Snad jed8nou drogu v urcitem mnozstvi,ktera je dle meho nazoru vyborna vec mnohem lepsi nez alkohol,ale v urcite mire je marihuana,ale to vite adi vsichni..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46959
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Vau, tie vaše zážitky sú dosť desivé. Úplne mi je až také nepríjemné to čítať. Naozaj sila. Aj keď ja mám tiež jeden v istom zmysle trochu podobný zážitok, i keď sa netýka drog. Ale moja paranoja zo straty anonymity mi to nedovolí sem napísať...

Radek: A zistili ti tam nakoniec prítomnosť nejakej drogy?

Angelina: Ďakujem aj tebe. Viem, že zatiaľ je to len druhý deň, ale veľmi to chcem dokázať sama. Ak by sa mi to náhodou nepodarilo, ešte vždy môžem skúsiť aj tých AA, ale zatiaľ sa na to naozaj necítim :/
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46961
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Catie,
napis pribeh,nemusis se bat,jediny kdo Te muze najit je leda tak adm8nistrator podle IP adresy..pokud tady tedy neni hacker mezi nami
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46962
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Michal, rada by som, ale nejde to. Moji blízki o tom vedia a keby náhodou v nejakom paralelnom vesmíre čítali toto fórum, tak im môže napadnúť, že som to ja Aspoň vidíte, ako sa za ten alkohol hanbím
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46963
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Pro Catie.
Zamysly se, mě tvůj přístup k problému připomíná situaci.
Mám Velkou žízeň, chci se napít vody z kohoutku, ale já se nenapiji, protože někdo uvidí na vodoměru, kolik vody jsem vytočila. Proto budu raději dále žíznit, a zkusím chytat pouze kapky, které kapou samovolně z kohoutku .
Držím Ti palce, ale musíš změnit postoj a přístup k problému, jinak se nehneš z místa.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46964
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky všichni,
děkuji moc x za Vaše odpovědi, každý Váš řádek mi mnoho dává.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46965
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Radek: Ale ja sa za to hanbím najmä sama pred sebou a robím to pre seba. Dúfam, že som tvoj príklad pochopila správne, ak áno, tak ja nechcem chytať ani tie kvapky, ktoré kvapkajú samovoľne. Jednoducho vždy som bola proti alkoholu. Je scestné, že tak nebezpečná a zdraviu škodlivá návyková droga, kvôli ktorej zomierajú a trpia kvantá ľudí, rozpadajú sa rodiny atď., je legálna a voľne dostupná (zatiaľ čo napr. spomínaná marihuana nie). Je to len o peniazoch, tak ako aj tabakový priemysel. Toľko k môjmu prístupu. Za držanie palcov ďakujem

Inak tieto dva dni boli úplne v pohode, vôbec som necítila nejakú potrebu. Horšie to bude, keď budem mať zase úzkosti :/
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46966
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Double D možná mi nevěříš, ale já vím, že se mi to fakt stalo.
Radku, děkuji moc x za Tvůj příspěvek a zkušenost s drogou, věřím, že ten kdo to nezažije, neuvěří.
Michale díky moc za vysvětlení, že se fakt dá droga zkonzumovat bez toho, aby to dotyčný věděl.
Pokud ještě můžu dál, proč si myslím já, proč mi droga byla podávána(možná se samozdřejmě pletu).
Do toho baru chodili celkem fakt bohatí lidé. Chodil tam mezi jinými i takový jeden bohatší člověk. Vždy se mi dvořil. Jednou se šíleně opil a řekl mi v té opilosti, že kdysi byl velikánská svině. Že holky učil na drogy, že jim to pro ně nevědomky přidával do pití. Pak, když už na to byly naučené, tak jim to začal prodávat a pak v konečné fázi je zavřel v bytě, vše jim vzal a prodával je svým zákazníkům jako kurvičky na sex. Vybíral si holky ze zahraničí, aby tam nikde neměli poblíž rodinu.

Dodnes nevím, zda pak věděl, že mi toto řekl, nebo byl tak opilý, že si to nepamatoval, nebo to řekl schválně...nevím...

Proč si myslím, že bych tak dopadla ukázal až ten poslední den v mé práci, ale tím Vás tady už nebudu nudit. To jen, co si myslím, proč mi drogy byly nevědomky asi podávány. Ale to je má domněnka.

Dobrou nocku všm!
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter