Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...54555657585960...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48189
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobré ráno Jardo,
mňam, děláš mi chutě. Já už měla kafe doma ke cvičení, teď v práci zelený čaj a perníček :-)A je mi fajn, cítím se normálně, dneska žádný stres ani úzkost, naopak se těším na dnešní odpoledne a zítřejší výlet.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48190
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Stef ja si ale vravim, ze ta odmena co chces je uz prave to ze si to telo a dusu nehumplujes svinstvami. Ze sa naucis/m zit a vazit sa tak ze ma ani nenapadne ze potrebujem nejakym sposobom skodit svojemu telu. Co musi kazdy citit na sebe, neverim ze som ojedinela co to s clovekom robi.
Tak hura do soboty!
Pozri sa ako si male deti frcia na hrisku, alebo pri vode, alebo ked ides okolo skolky. Bavia sa milionkrat lepsie podla mna a viac smeju ako ludia v krcme ozrani alebo zhulenci.
Dal by si malemu dietatu cigaretu vyfajcit? Alebo nieco hnusne chemicke zjest alebo z cukru bieleho ked vies co to s telom robi? Realne by som sa bala ze mu ublizim a ochorie.A aj toto mne pomaha ked na nejaku kravinku chut dostanem a nejakym podivnym chorym sposob sa mi v hlave vynori aky je to super napad nicit sa
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48191
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Šantal napsal:
Dobré ráno Jardo,
mňam, děláš mi chutě. Já už měla kafe doma ke cvičení, teď v práci zelený čaj a perníček :-)A je mi fajn, cítím se normálně, dneska žádný stres ani úzkost, naopak se těším na dnešní odpoledne a zítřejší výlet.


Tak ať Ti to uteče. Co večer budeš mít čas? Dáme pokec? Já u toho hraju WOT (méně škodná závislost) a když mě "zabijou" buď uklízím kuchyň jak jsem už psal, anebo skočím k vám na forum.
papa
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48192
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj,
pročetl jsem si spoustu článků, testů a už se v tom nevyznám.
Mám chuť občas na pivo, nebo štaprdli, ale musí mi to chutnat. Nikdy se neopiju tak, že bych měl okno, nebo se motal (už mám nacvičené pocity kdy rychle zaplatím i kdyby na stole stálo 50 panáků a honem domů. Akorát, že si to pivko, anebo panáka neodpustím téměř každý den. No a teď babo raď. Jsem závislý, nebo nejsem. Můžu pokračovat pod drobnou sebekázní, s čím zatím nemám problém, anebo s tím mám navěky skoncovat. To pivo - piju zásadne 10 st. na chuť a žízeň max. 3 - potom už se mi to "vrací". 12 mi leze moc do hlavy - to nemám rád a když panáka k pivu tak malého.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48193
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Jardo já nevím. Mě osobně to přijde jako popíjení v pohodě, jako spousta lidí okolo. Spíš jde o to, abys byl TY se sebou spokojený a v klidu. Vzhledem k tomu, že tě to nějakým způsobem trápí, chceš to asi změnit ať jsi podle tabulek a testů závislý nebo ne. Mě třeba moc nezajímá zda jsem závislá, spíš je blbý, že prostě neumím pít, neznám míru a škodí mi to psychicky i fyzicky .
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48194
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Šantal napsal:
Jardo já nevím. Mě osobně to přijde jako popíjení v pohodě, jako spousta lidí okolo. Spíš jde o to, abys byl TY se sebou spokojený a v klidu. Vzhledem k tomu, že tě to nějakým způsobem trápí, chceš to asi změnit ať jsi podle tabulek a testů závislý nebo ne. Mě třeba moc nezajímá zda jsem závislá, spíš je blbý, že prostě neumím pít, neznám míru a škodí mi to psychicky i fyzicky .

Já řeším, že mně je líto těch peněz.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48195
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Tak to si představ moje pití: nejen útrata, ale u toho zvaní všech okolo, neuvážené nákupy a darování všeho možného (co mám momentálně u sebe/na sobě a naslibovani dalšího), a hlavně ztráty! Všeho. Nejlépe peněženky plné peněz, stravenek, dokladů... To je pak paráda ;+) plus úraz a ostuda. Tak.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48196
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Šantal napsal:
Jardo já nevím. Mě osobně to přijde jako popíjení v pohodě, jako spousta lidí okolo. Spíš jde o to, abys byl TY se sebou spokojený a v klidu. Vzhledem k tomu, že tě to nějakým způsobem trápí, chceš to asi změnit ať jsi podle tabulek a testů závislý nebo ne.

Šantal, perfektně napsané.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48197
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojte,

tak včerejší večer proběhl celkem v pohodě. Manža se vrátil brzy, což jsem koukala, takže na druhý film už jsme se dívali spolu. Šla jsem brzy spát a bažení zaspala.

Dnes obrat, krásné ráno, bez depky, po bažení ani stopy

Jinak, opět, s Tebou souhlasím, Šantalko. V okamžiku, kdy začali chodit lidi domů, páč na rozdíl ode mě tu klapku mají, nastalo přemlouvání, podplácení jen aby aspoň někdo zůstal, pil a bavil se mnou dál. Peníze nebyly problém, všechno jde na mě. Vždyť večer přeci zrovna začínal. Nápadů co podniknout kupa. Od "filosofických" debat, přes disko až po flirtování s muži. Žádné zábrany, žádná klapka, prostě paráda a pocit, že vše je možné. Hnus, když se dívám zpětně. Tolik ostudy, výčitek a zvracení druhý den...škoda mluvit
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48198
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Šantal napsal:
Tak to si představ moje pití: nejen útrata, ale u toho zvaní všech okolo, neuvážené nákupy a darování všeho možného (co mám momentálně u sebe/na sobě a naslibovani dalšího), a hlavně ztráty! Všeho. Nejlépe peněženky plné peněz, stravenek, dokladů... To je pak paráda ;+) plus úraz a ostuda. Tak.

Zrovna dnes mě napadlo, při tom dost pití v mém mládí (z práce do hospody, po půlnoci domů a znovu, potom ve zralém věku kolem 40 popíjení jednou za čas (kvartál) do okna. Jo to Ti musím napsat. Jednou jsem to z holkama z účtárny tak rozjel, že mě jedna totálně "zhoblovaná" líbala na ulici než ji přijel taxík a já skončil tak, že jsem utekl v lednu bez bundy, klíčů domů. No moji jsem v tomto stavu nechtěl budit, tak jsem si lehl v té zimě ve sklepě na hromadu palet. To by nebylo tak divné, ale na těch paletách byla hodně silná vrstva řízu. Pejsek ke mně lehnul, dobrák chtěl mě asi ohřát. Byla taková kosa, že jsem jako blbec pendloval mezi dveřmi ve sklepě (zamčenými) a vchodovými dveřmi, než mi můj už trochu probraný mozek poradil, že mám zazvonit na tchána. To byl masakr. Já myslím, že to bylo asi naposled. No teď je mi 58. Neměl jsem už dost času do toho spadnout a nespadnul? Neřeším to zbytečně "opatrně"? Nechtělo by to jenom trošku ohlídat?
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...54555657585960...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter