Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56575859606162...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48209
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
"Sflower: Preto vsetci vieme preco uz nie. Mame zazitkov na milion zivotov, zdravie len jedno a deti co nas potrebuju. "

NO, ANO. A TY ZAZITKY urcite nemaji treba moji davni hodni a sporadani spoluzaci, co radne /a nudne/ ziji. Musel jsem treba vysilovat, zazit spousta vztahu, dobrodruzstvi, silenosti, pitomosti, nahod, blaznivin, vylomenin a úletů. Treba jsem musel, no!
A nebylo to jen tragicky a hnusny. Ale uz dost s tim, je cas se zklidnit, zklidnovat, pracovat na sobe, na zivote a to nejvetsi poznani?
Zivot bez drog a chlastu neni trest, naopak je to zivot daleko tajemnejsi, hlubsi a dobrodruznejsi nez s jedama, oblbovákama a tím směšným chlastem.
A tak si dnes budu porad opakovat, co pise Sflower: Mame zazitkov na milion zivotov, zdravie len jedno a deti co nas potrebuju.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48210
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Souhlasím. Pokaždé když si řeknu 2 pivka mě nezabijí, tak odcházím z hospody s myšlenkou - no a co mi to dalo. Nic. Jenom potom výčitky, že toto přece nemusím a 50 Kč by zůstalo v peněžence a hrdost na sebe v hlavě. Máš pravdu Sochař. Vejít do společnosti se slovy - děkuji nechci - je naopak něco zvlášního co navenek všichni posměšně komentují - dej si, co děláš ofuky... ale myslím, že uvnitř je to žere, že my to zvládly a oni jsou slaboši a nemaj na to.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48211
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
..Jaroslave,tak se na to vyflakni,to teda tři nebo dvě si dát a pak mít takový starosti,to za to teda nestojí,ta plesnivost,já ji vždycky pil kvůli voltům..dávat život s čistou hlavou,třeba jít i do té hospody a tam se dobře bavit,nepít,poznávat co tělu a duši dává sport,dobre spát,chodit vzprimeny,byt v kontaktu s okolím,nemuset lhát..to je frajeřina.Cokoliv jde zvládnout.Problem jsou cigara:-) Né,to byl vtip,zas přestávám
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48212
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Zkus tohle-Allen Carr-Snadná cesta, jak přestat kouřit.
Netušil jsem, že mě nějaká knížka může takhle nakopnout. I když je vlastně fakt, že k nepití mi hodně pomohla i četba.
Tenhle Carr stojí asi 200 stovky, tenká, ale hutná, dobrá a taky vtipná kniha.
A funguje to.
A to nemám na mysli ty dvě,tři Šantalčiny cigaretky. Kdepák, krabička nebo dvě denně to byly.
A nejsou už 14 dní
A zatím dobrý!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48213
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Carr je dobrej. Všechny jeho knihy. A ty taky Sochaři
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48214
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Jo,dík.Jsem jak skála.Nic.Jednoduchy,už je to nastaveny.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48215
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahojte.
Sochari, ja mam niekolko screenshotov z Tvojich prispevkov a vytiahla som si ich parkrat v meste uz myslim okolo Vianoc hlavne.
Ono nam ta divokost v srdci zostava navzdy, len uz by viac asi bralo ako davalo posporovat ju niecim co nam skodi a by sme (teda ja isto) o nu prisli postupne.
Jaroslave by si mal mozno menej trapenia keby si s tym uplne sekol. Proste by si to uz riesit nemusel vobec, nie?
Santal, no sa mozno niekedy aj nazivo uvidime, to by bolo vtipne si myslim.
Knizky su dobre vzdy ich mavam pekne pri ruke pri posteli hahaha (zvladanie emoci, na to a na toto)
Zacina novy tyzden tak len popriat si vela spokojnosti aby sme mali radost z toho co nas caka a s jasnou myslou vsetko prezivali co nas stretne.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48216
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
zdenek.dry napsal:
..Jaroslave,tak se na to vyflakni,to teda tři nebo dvě si dát a pak mít takový starosti,to za to teda nestojí,ta plesnivost,já ji vždycky pil kvůli voltům..dávat život s čistou hlavou,třeba jít i do té hospody a tam se dobře bavit,nepít,poznávat co tělu a duši dává sport,dobre spát,chodit vzprimeny,byt v kontaktu s okolím,nemuset lhát..to je frajeřina.Cokoliv jde zvládnout.Problem jsou cigara:-) Né,to byl vtip,zas přestávám

No právě. Já cigára zvládnul ale bylo to těžké. Jako náhradu jsem zvolil nákup leteckých modelů a lepil, maloval a kdybych začal, tak o to příjdu. No a vyšlo to.
S pitím máš částečně pravdu. Celý týden jsem abstinoval a v neděli se ženou po procházce jsme zašli konečně na venkovní posezení a dal jsem 3 desítky. Nemám z toho výčitky. Dnešek a další dny budu pokračovat v abstinenci. Já jenom řeším to abych ty pivka nedával každý den a zrušil jsem tvrdý alkohol.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48217
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Sochař napsal:
Zkus tohle-Allen Carr-Snadná cesta, jak přestat kouřit.
Netušil jsem, že mě nějaká knížka může takhle nakopnout. I když je vlastně fakt, že k nepití mi hodně pomohla i četba.
Tenhle Carr stojí asi 200 stovky, tenká, ale hutná, dobrá a taky vtipná kniha.
A funguje to.
A to nemám na mysli ty dvě,tři Šantalčiny cigaretky. Kdepák, krabička nebo dvě denně to byly.
A nejsou už 14 dní
A zatím dobrý!


Žena má slabou vůli, tak zkusila nikotinové náplasti. když jí řekli, že když si po nich zapálí, tak se předávkuje, tak nekouřila. Po půl roce už byla bez absťáku a nekouří do dnes.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48218
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 2 měsíce  
Šantal napsal:
Carr je dobrej. Všechny jeho knihy. A ty taky Sochaři

Ahojky Šantal.
Tak jsem byl včera se ženou na procházce. Potom jsme zašli do našeho Golema na venkovní posezení. Zrovna byla akce - makrely. Tak jsem dal pivko a dnes pokračujeme v abstinenci. Možná i díky Tobě z toho nemám výčitky. Zavrhl jsem ale úplně tvrdý alkohol a pivo jenom když půjdeme se ženou na procházku. Ráno jsem z toho výčitky neměl a znovu začínat abstinenci mi nedělá problémy. To pivo jsem si dal schválně, abych rozbil tu denní pravidelnost. Časem se to poddá. Jaký byl včerejší výlet?
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56575859606162...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter