Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...58596061626364...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48247
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Hmmm, Krtku, pěkný příspěvek
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48250
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:

Snaha vyzerať lepšie je možno na prvý pohľad povrchná a pominuteľná, ale ak prídeš k žene neoholený, smradľavý, s mastnými vlasmi, v špinavom oblečení, tak asi veľmi nepochodíš. Niektoré žienky dosť dajú na prvý dojem.


Hele, Krtek, když už jsme u toho láskyplného popichování, tak muži dají na vzhled protějšku mnohem, mnohem více. Nám chuděrám nestačí přijít na první rande střízlivé a "v šatech záplatovaných, leč čistých". My ještě musíme být krásné, mladé a prsaté
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48251
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak od té doby co chodím na toto fórum mám statistiku 13 dnů abstinence, jeden víkend kontrolovaného popíjení bez stavu podnapilosti a minulý víkend pouze jedno sezení se ženou v hospodě na pivo. Dodáváte mi obrovskou energii. Celou dobu jsem přemýšlel, že bych zašel do spolku AA, ale toto mi vyhovuje více. Neznám Vás osobně, jste vzdálení a přesto hodně blízcí. Nekteré z Vás jako kdybych znal už roky. Vždy když mě pokouší démon alkohol, šahám po notebooku a spuštím fórum. Ještě jednou díky. Tento víkend mě čeká další zkouška, snad se v pondělí budu moct pochlubit. Teď jsem narazil na dobrou trilogii sci-fi a ejhle místo přemýšlení o tom, že příjdu z práce domů a dám si pivo, nebo panáka, tak celý den už se těším až v 7 večer!!!! zalehnu a začtu se do napínavého děje. Super všem doporučuji.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48252
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Reminiscence napsal:
Krtek napsal:

Snaha vyzerať lepšie je možno na prvý pohľad povrchná a pominuteľná, ale ak prídeš k žene neoholený, smradľavý, s mastnými vlasmi, v špinavom oblečení, tak asi veľmi nepochodíš. Niektoré žienky dosť dajú na prvý dojem.


Hele, Krtek, když už jsme u toho láskyplného popichování, tak muži dají na vzhled protějšku mnohem, mnohem více. Nám chuděrám nestačí přijít na první rande střízlivé a "v šatech záplatovaných, leč čistých". My ještě musíme být krásné, mladé a prsaté


No já nevím. Já se zamiloval do očí (říkám jim okno do duše) a miluju ji již 37 let. Co měla na sobě, nebo zda měla "vyvinuté" prsa se mně neptej. To už nevím.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48253
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
To je hezký Jardo, 37 let. A dosud je z tvých příspěvků znát, že se máte rádi a travite spolu rádi čas, tak "sis vybral dobře" . Já se teď taky cítím dobře. Už nemám pocit, že mi něco uniká, že o něco přicházím a těším se na to co bude, že si to uziju za strizliva. Zase o krok dál. Co vy, holky? Ozvěte se!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48254
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantal napsal:
To je hezký Jardo, 37 let. A dosud je z tvých příspěvků znát, že se máte rádi a travite spolu rádi čas, tak "sis vybral dobře" . Já se teď taky cítím dobře. Už nemám pocit, že mi něco uniká, že o něco přicházím a těším se na to co bude, že si to uziju za strizliva. Zase o krok dál. Co vy, holky? Ozvěte se!
No a to jsme uplně odlišné povahy. Spoustu věcí jsme se naučili respektovat jeden druhého a prostě své koníčky děláme ne spolu, ale vedle sebe. Prostě nám stačí vědět, že ten druhý je ve vedleší místnosti a když dostaneme chuť si navzájem popovídat, tak prostě zajde jeden za druhým. Je to výborný postup jak zabránit ponorkové nemoci.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48255
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
když už jsme u toho láskyplného popichování, tak muži dají na vzhled protějšku mnohem, mnohem více.

Však hej dajú tiež na vzhľad. Ale keďže nemám ani šajnu, ako vy ženy rozmýšľate(najväčšia záhada vesmíru), tak neviem kto viac.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48256
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Nasi boli spolu cely zivot, mna ani nenapadlo, ze by to mohlo byt v zivote inak. A... asi je vsetko ako ma byt. Niekedy nemoze asi clovek nad tym prilis filozofovat aby sa nezblaznil. Nieco neovplyvnis aj ked sa sebelepsie snazis.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48257
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Reminiscence napsal:
Nám chuděrám nestačí přijít na první rande střízlivé a "v šatech záplatovaných, leč čistých". My ještě musíme být krásné, mladé a prsaté

To vám cpou do hlav zvratky z médií a modních časopisů.
Kdybych si měl vybrat mezi dvěmi identicky vypadajícími ženami, první oblečenou ve značkových hadrech a druhou oblečenou v jutovém pytli, tak raději tu druhou.
Věk je důležitý, pokud jde o děti.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48258
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Samozrejme Petre. Tá v pytli ťa vyjde lacnejšie.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...58596061626364...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter