Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...59606162636465...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48260
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek, vidíš to moc jednoduše. Mám rád lidi nepodléhající trendům, žijící podle svého.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48261
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jejda, já ten svůj příspěvek myslela jako vtip Asi jsem to špatně podala. Jistě, že i bytosti veskrze nedokonalé mají šanci na seznámení. Dokonalost je nuda. Ale jak přijdete na první schůzku pod vlivem, už se druhá nekoná, to je pravda.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48262
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Remi, však ja som to tiež poňal ako menšiu vtipnú vložku. Troska odbočiť len od vážnych tém.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48271
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Cau nekdo kdo drzi rok 2018? Dnes 80 dni
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48272
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Michale, ja jsem v klidu od vanoc a je mi celkem fajn
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48273
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ja od leta. Uz si nerobim od tohoto mesiaca ani znacku do kalendara, mne teda toto forum pomaha velkou mierou si myslim. Pekny vikend vsetkym prajem.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48274
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojky Šantal, kde jsi zmizela. Já se chci pochlubit a Tebe tu nevidím. Včera opět klasický "páteček". Ženu jsem přivezl z práce. Běžně jsem odskočil na dvě rychlo piva. Včera ne. A doma jsem ji nachystal bavoráka a sobě kafe s gramkem (na chuť). Vypila půl sklenice a nechala ji na kuchyňské lince. Seděl jsem v kuchyni, hrál tanky a nedopil ji. Ráno jsem byl na to pyšný. To máme doma v lednici zorpité flašky. Prostě se snažím učit, že dnes pít nemusím a zítra.... nechám otevřené. Když se někdy napiju, budu pokračovat dál v abstinenci a uvidíme zda se povede ten zvyk si něco dát rozbít. Pá. Pokud bys chtěla napsat Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48275
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jaroslave, tak to jsi dobrej. Tohle by málokdo z alkoholiků takhle brzo po zahájení abstinence dal. Proto se taky doporučuje suchý dům. Ale ty na tom nejsi zatím tak špatně, nepropil ses do takového stavu jako někteří ostatní, tak možná proto ti to nedělá takový problém. A to je dobře. Já jsem měla zpočátku suchý dům určitě, a naši si přede mnou dva roky nedali ani pivo k obědu, když jsem byla u nich. I když jsem jim tvrdila, že mi to nevadí. Ono to může být fakt docela zrádné a nebezpečné, třeba si ani nic nedáš ale pak později zjistíš, že jsi podrážděný, bez nálady, chvějí se ti ruce a bolí hlava.... a to je skryté bažení. A když se někdo takovým situacím vystavuje často, jednou to může "rupnout" a napije se. Ale nemusí to být tvůj případ, ty jsi pil fakt docela málo - tedy z mého pohledu
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48276
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jaroslav 60, píšeš:
"Když se někdy napiju, budu pokračovat dál v abstinenci a uvidíme zda se povede ten zvyk si něco dát rozbít."

"Takto to nefunguje!"

Buď si konzument, abúzer alebo inak závislý od alkoholu a nič medzi. Z vlaku závislosti vyskakovať možné nie je iba vystúpiť na stanici dobrovoľná triezvosť alebo až na konečnej!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48277
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj všichni a ahoj Jardo!
U mě taky všechno v pořádku. Moc si užívám tu svobodu, která nepitim a nekourenim vznikla. Užívám si vnitřní klid, pohodu, neomezenou možnost výběru co budu dělat a kdy, nic mě "neomezuje". Konečně mám pocit že o nic nepřicházim . Jardo, je fajn že se taky cítíš dobře, stojí to za to
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...59606162636465...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter