Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...62636465666768...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48359
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jardo ahojda, jo dík, je to zvláštní pocit, hezký. Věřím, že trvalý. Už nepotřebuju zkoušet, stačilo. Co ty, jaký byl den? Já jsem si krásně zacvičila ve fitku, teď už ležím a pouštím si filmy... Hezký večer všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48360
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Alkoholismus je smrtelná nemoc a věřte mi, vy co se tu plácáte po ramenou jak se zuby nehty držíte, že pokud nedokážete rozpoznat pravou podstatu toho proč pijete, což sami dokážete velice těžko,ikdyž je to samozřejmě možné (vyhrát ve sportce je taky možné).
Takže podívat se do zrcadla, říci si pravdu do očí a vyhledat pomoc a hlavně na sobě pracovat konečně..Napsat sem jak moc nechci pít a za dva dny se válet pod stolem je moc hezké, ale k ničemu..Hezký večer..Zkuste psychoterapii
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48364
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Léčitel, ty jsi alkoholik? Napiš víc, například jak tobě zabrala psychoterapie, jaká atd. Když už ji vždy "doporucujes". Jinak plácání po zádech - o to tady myslím nikomu nejde. Jen sdílíme pocity, pokroky i pády. Je to fórum, splňuje své poslání. Jen část "léčby". Tak se otevři, ať vím kdo mi radí.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48366
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Liečiteľ 1981,

napíš o sebe niečo, otvor sa - zver, opíš svoju vlastnú alko-anabázu a odkiaľ čerpáš TO, čo tak vrelo a oduševnene odporúčaš účastníkom tohoto fóra.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48367
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Čtení tohoto fóra roky dozadu i zpětné čtení vlastních příspěvků = výborná psychoterapie.
Jsou tu lidé, kteří s přispěním fóra dlouhodobě-roky, ne dva dny, abstinují, a to je hodné poplácání.Jsou tady taky spousty, co vydrží jen krátce, ale tak už to v životě chodí. Někdo se chytí hned, někdo na vícerý pokus a někdo vůbec.Každý střízlivý den se počítá a snaha hlavně.S pomocí fóra jsem si toho hodně uvědomila.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48374
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantal napsal:
Jardo ahojda, jo dík, je to zvláštní pocit, hezký. Věřím, že trvalý. Už nepotřebuju zkoušet, stačilo. Co ty, jaký byl den? Já jsem si krásně zacvičila ve fitku, teď už ležím a pouštím si filmy... Hezký večer všem

Ahojky. Tak jak jsem psal. Sobota, neděle trošku toho piva, ale pro mně pro "výzkum". Pozoruji, porovnávám a zapisuji do denníku těch 5 dnů abstinence, proti 2 dnům požívání byť jenom piva. Myslím, že těch 5 dnů je lepších a ty dva dny mi toho moc nevylepšili. To co píše léčitel je blbost. Toto fórum oproti "odborníkům" má jednu obrovskou výhodu. Naprostá anonymita. Můžeš psát cokoli - co Tě napadne a vnímat příběhy a rady a sám si je v hlavě třídit. Mě právě toto fórum hodně pročistilo hlavu a přišel jsem na myšlenky které mě vedou k sebepoznání a pomáhají krok za krokem se probojovávat do čistého světa abstinence. Za mě je fórum hodně užitečné.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48375
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Máš naprostou pravdu, Jaroslave. Vlastně všichni, kdo reagovali. Mně, osobně, tohle fórum neskutečně pomohlo v začátcích. Jak asi většina - vše jsem si zde nejprve přečetla a mozek se tak nějak sám přepnul...těžko vysvětlit. Od tý doby abstinuji. Vůbec nemám vyhráno, ale pokroky dělám. Samozřejmě, že vše závisí především na nás samotných, ale tohle fórum mi opravdu velmi pomohlo a pomáhá. Za to díky
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48376
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Mě taky pomáhá. Nejsem v tom sama. Mám tu "přátelé"… kteří o mně vědí víc, než ti ve skutečném světě
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48379
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jaroslav napsal:"Toto fórum oproti "odborníkům" má jednu obrovskou výhodu. Naprostá anonymita. Můžeš psát cokoli - co Tě napadne a vnímat příběhy a rady a sám si je v hlavě třídit."

Ale psychoterapia celkom takto nefunguje. Myslíš, že je výhoda, ak niekto píše len to, čo chce a čo mu vyhovuje? A bez spätnej reakcie, aj kritickej, si toho v hlave veľa nenatriediš. Ja netvrdím, že psychoterapia je nejaký zázrak, len funguje trochu ináč.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48410
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
No skoda dnes by to bylo 90 dni skoda tech posledni 3 dnu vkuse :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...62636465666768...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter