Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...67686970717273...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48775
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Milá Karolíno. zdravím tě.
Je jistě hodné chvály tvé úsilí rok abstinovat..Nyní jsi se napila a asi uznala, že bez léčby, intenzivní dlouhodobé psychoterapie nebo minimálně plnění 12-ti kroků AA to sama nezvládneš..Přeji ti, aby tvá recidiva netrvala příliš dlouho a došla si ve zdraví k pokojné střízlivosti a ne k abstinenci odpíráním a bojem s alkoholem, který nikdo z nás, těžkých pijáků nemůže vyhrávat dlouho. Hodně štěstí držím pěsti
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48776
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojky všichni,tak jsem se vrátila z léčení,budu pokračovat antabusem a Taky AA.jsem ráda ,
že jsem doma.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48777
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Michale, asi tak nějak. Já spíš na sebe byla naštvaná, a to, že hodně. Jak mě tohle mohlo vůbec napadnout, jak jsem o tom pivě mohla vůbec přemýšlet?! Pak přišla "agrese", vůči kamarádovi. Byla jsem nepříjemná, když jsem mu ho nesla zpátky na bar. No, škoda mluvit

DD, přesně tak to beru. Zvládla jsem odmítnout jednou, zvládnu to i příště. Ono to bažení opravdu netrvá dlouho. Neměnila bych...za těch pár minut tohle opravdu nestojí - jedu dál

Karolína, tak, tak...každý střízlivý den je dobrý a počítá se Zvládneš to. Drž se!

Maris: Hodně štěstí a sil! Klobouk dolů, že jsi zvládla léčení.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48778
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Lemonko,
nebud nastvana,hold Ti ta myslenka probehla hlavou..dulezita byla Tva reakce!!!

Maris,
ahoj tak to je super,napis nejake zkusenosti a jak jsi se mela?Jak dlouho jsi tam byla vubec?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48779
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj léčiteli, neboj už jsem střízlivá, poslední pití jsem vylila do dřezu včera. Teď už jen zpytuju svědomí. O těch 12 bodech AA si pogooglim. Díky.

Maris, tebe vítám zpátky. V jaké jsi byla léčebně? A jak se cítíš?
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48780
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Karolíno, vím, jak se cítíš! Měl jsem za sebou rok a dva měsíce báječný střízlivosti, plný sil a nadšení a neotřesitelný jistoty jsem si pak to jedno dal. No a následovalo pár dní hovadského popíjení bez radosti, bez jiskry, pak totální deprese, střízlivění.
Ale celou dobu mě pomáhal pocit, že přece vím, jak skvělá ta střízlivost je. A že je kam se vrátit.
A je!
Tak držím palce.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48781
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jé, Sochaři, děkuju. To jsme to vydrželi tak nějak stejně. A ty jsi teď už zase v pohodě? Já se jen bojím, že až mi nebude blbě a otrne mi, že to zas nedám. Zatím mě požírá svědomí dost vydatně, většinou si to zapamatuju na dost dlouho. Ale asi je dobrý ještě si to připomínat chozením sem. Fakt mi to pomáhá.
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48782
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojky, zvládnout léčebnu není zas tak strašné,nejhorší je,že všude kde se vrtneš někdo je,není žádné soukromí,jsem ráda,že už nikoho nemám za zadkem.Horší bude dál abstinovat a proto si nechám nasadit antabus. Horší než lécba a vsechno kolem je pít,to peklo a prohrávání.Nešlo mi to jinak ,tak jsem raděj šla do léčebny.Snad už konečně budu dost silná.Byla jsem v Opavě.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48783
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak vítej doma, teď už bude jenom líp. Já si těžko dokážu představit pobyt v léčebně, ten režim tam by mi asi vyhovoval, ale ta ztráta soukromí je asi těžká. Tak budu držet palce. Začíná nejhezčí část roku, tak to sluníčko určitě dodá dobrou náladu
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48784
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Díky,zvykneš si když nic jiného nezbude,režim byl ,dal se zvládnout,bylo to někdy i fajn.Ale stýskat se mi nebude ????
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...67686970717273...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter