Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...69707172737475...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48805
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
No jo, jenže na to jsem moc blbá, jelikož se cítím být zadaná a vzhledem k mým až trapně nastaveným morálním zákonům přeci nemohu podvádět... takže nikomu nedám šanci. Pramení to i z mého nízkého sebevědomí, prostě už nevěřím, že bych mohla mít vztah naplněný harmonií a ne samotou, soupeřením a chlastem. Všechno to mám v té hlavě pomotané.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48806
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Nepsala jsem o podvádění,jen o tom že můžeme jít í jinou cestou .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48807
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ano, to je pravda, jen se tak nebát. Paradoxně se nejvíc bojím toho, že budu litovat, že mi tenhle vztah, tenhle člověk, budou scházet. Že až se rozhodnu vrátit, už nebude kam. Když si někoho pustím do života, přilnu k němu až nezdravě a jeho ztrátu pak vnímám pomalu jako konec života. Strašně špatně nastavené hodnoty. Maris, na co se třeba těšíš dnes večer? Já si dohledávám filmy a doufám, že si už konečně večer užiju za střízliva. Ale bojím se doufat, pořád ještě mě čeká cesta domů a to nezastavit u večerky...
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48808
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Hanka, píšeš:
..."už nevěřím, že bych mohla mít vztah naplněný harmonií a ne samotou, soupeřením a chlastem. Všechno to mám v té hlavě pomotané."

...a ďalej:

"Strašně špatně nastavené hodnoty."

...tak tieto hodnoty si dokážeš usporiadať na liečení aj sama!

..."alebo Ťa usmerní komunita spolupacientov a (vy)školení terapeuti a lekári."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/04/2018 16:24 Provedl: Ja. Důvod: Interpunkcia. ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48809
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Jo léčení změní pohled na svět,Hanko dnes večer si otapetuju skříňku do chodby,koupila jsem si rámeček ,který si tam postavím a hezkou novou svíčku.pustím si k tomu hudbu a pak budu koukat na film.A k tomu jsem si koupila zmrzku místo piva.Sice budu tlustá ,ale střízlivá. ????
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48811
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48812
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
...jelikož se cítím být zadaná ...

A ako si váš vzťah do budúcna predstavuje priateľ? Ako víkendové stretnutia v hospode? A ako je to s vami cez týždeň? Ste spolu?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48813
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Hanka :
A koho by jsi chtěla podvádět, když nikoho nemáš?
Najdi si chlapa, který si tě bude vážit a nevymění tě za své kumpány v hospodě a levnej chlast.Jsi sama, tak vem život do svých rukou, být sám také nemusí být vždy špatná volba - více času na sebe a svou realizaci - tím nemyslím víc času se ožírat..Hezký den
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48814
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Karolína napsal:
Děkuju za podporu. Doufám, že to zvládnu. Teď jsem na sebe naštvaná a ještě pořád je mi zle, ale zejtra už snad budu v pohodě. Takže začínám nanovo. On každej střízlivej den se počítá..

"doufám že to zvládnu"?? To není moc dobrý přístup takhle připouštíte, že to nemusíte zvládnout a můžete spadnout do určitého druhu alibismu.. to se stává většině.....
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48815
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtku, přítel o budoucnosti nemluví, jediné, co vždy plánuje, je dovolená v létě. Jeho strategie je nechávat mě pořád v napětí - do poslední chvíle nevím jak co bude, jestli chce jít do kina, uvařit oběd, jít na procházku, nic jistého, tak jen čekám a pak poslouchám, že jsem si to měla domyslet, dovtípit se, například s tím obědem... Jinak bavit se o společném bydlení, kdy děti, apod. to vůbec. I když jsem to x krát zkoušela vysvětlit mu, že už takhle dál nemůžu. Jedinou souvislou odpovědí mi jednou bylo - na otázku jak nás vidí za rok: že jestli se budu chovat tak jako teď, tak nijak - tím narážel na to, že jako rýpu a zase se hrabu ve "velkých" tématech. Nevím, asi mu to tak vyhovuje. Nebo jen čeká, kdy mu konečně dám pokoj. Ono s tím chronicky nízkým sebevědomím nedokážu soudit, vše dávám za vinu sobě. Kdybych se víc snažila, kdybych nebyla labilní, kdybych měla větší prsa a tak dál a tak dál. Prostě se neumím srovnat s tím, že mu za fajn vztah nestojím a jediné vysvětlení vidím v sobě. A tak se pořád snažím a snažím, protože bez něj by zase přišly ty záchvaty paniky s kým je a ke komu se bude chovat líp, než ke mně, protože bude lepší než já. Přes týden spolu nejsme, jen si píšeme. To je právě můj rituál večer - pivo, cigarety a psát si s ním. A říkat si, že přeci jen mě má rád, protože i když nepřijede, aspoň mi napíše. Ono prostě strašně těžko jde něco skončit, když viníka vidíte v sobě, to vás táhne pořád dál, napravit ty chyby, dokázat to. Mít toho koho chcete takového jaký by měl být. Jenže to si musím zasloužit, aspoň takhle to v hlavě mám a podle toho jedu pořád dokola jako nějaký křeček v kole.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...69707172737475...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter