Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...72737475767778...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48848
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hanka, píšeš:
..."já si pořád říkám, že by to člověk měl zvládnout sám."
..."tú zmenu myslenia si v sebe musí vyriešiť a prijať každý sám - za seba. Nikto iný to vykonať nedokáže!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48850
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hani toho piva ne a ne se vzdát co?
Vymlouváš se na samotu jako jsem se já vymlouvala na stres.
Takže teď budeš kalit to pivo sluníčkově( pozitivně)?
A co až přijede přítel o víkendu? ...Stáhne tě tam kdes byla
Samo se nic nestane, přestaň pít DNES!!!
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48854
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Leni, to znám. Když jsem se podruhé pokusila vyřešit pití antidepresivy už nebyla ta pokora a odhodlání a za chvíli jsem pila na prášky taky. Nejdřív dvě, pak tři a pak jsem radši prášky vysadila. Měla jsem strach co by to mohlo udělat. Tak jsem si nechala pivo a skončila s antidepresivy Zpětně vzato hrozně mi tehdy, když jsem prášky začínala brát poprvé, pomohlo, že jsem věděla, že nesmím. Bála jsem se vedlejších účinků a sekala latinu. Podruhé už to tak nebylo. A vím, že ty dva pohárky přerostou. Chvíli to vydržíš takhle, stoupne sebevědomí, že když to vydržíš, tak vlastně nemáš problém a hurá dát si víc. Za odměnu.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48855
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Drahuš, já tohle nedokážu říct, jestli dnes. Přesně jak píšeš, přítel přijede a už hlásil, že půjdeme do hospody. A jen tam sedět naproti sobě, mlčet a nic... to je silná káva.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48856
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hana napsal:
a už hlásil, že půjdeme do hospody

A co kdyby jste proste nesli do hospody ?

Venku je krasne takze muzete jit na prochazku, muzete jit do kina, muzete si najit zabavu doma... je spousta veci co se da delat mimo hospody. Tvuj partner by mel byt schopen pochopit ze prave ted je pro Tebe ta hospoda problem. A pokud je ta navsteva hospody opravdu tak zasadni a jeji vynechani bude mit dalekosahle a vazne dusledky tak neslo by to prezit na nealku?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48857
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Ono to je těžké, procházka, kino, vše je možný, jen to prostě musí být zakončený hospodou večer, jinak je naštvaný nebo uražený. A když jsem naposledy říkala, že je pro mě hospoda problém, vyjádřil se v tom smyslu, že to je ale můj problém a proč on má platit za mé problémy a omezovat se jimi... Ten birell je možnost, dlouho jsem o něm vydržela kdysi.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48858
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hanka. Aj keby si nepila a bola abstinentka. Tak na čo pre boha živého ti je chlap, ktorý s tebou ide akurát do hospody? To nikde spolu nechodíte? Len raz do roka na dovolenku, ktorú samozrejme vyberie on a medzi tým len hospoda?

Máte u vás v Čechách dokonca špeciálnu stránku www.nakole.cz. Tak si nájdi tam niečo na blízku, nejaký sraz a vyraz. Nešpekuluj. Spoznáš nových ľudí. A možno sa ten tvoj preberie a pôjde s tebou, ak o teba nebude chcieť prísť. Vzťah je aj o kompromisoch, tolerancii. Ale zatiaľ sa mi zdá, že tie kompromisy robíš len ty a toleruješ len ty jeho, on na tvoje potreby kašle. Iba že by jedinou tvojou potrebou bolo pivo a sex. Potom sa asi k sebe hodíte.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48859
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Kolik je mu let?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48860
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hanka,

nielen duša, ale aj telo má pamäť, v ktorej sa "popíjanie" kumuluje a až prekročí únosnú medzu tolerancie → nastane kolaps/zrútenie systému a potom si to vyžerieš/vychutnáš až úplne na doraz - do dna...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48861
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Hanka, moj nazor je taky, ze tomu chlapovi na Tebe vobec nezalezi. Drzi si Ta len tak, lebo mu to vyhovuje. Zasexuje si a moze byt spokojny, ze ma frajerku. Keby si ho opustila, tak by ani nebol asi smutny, ale skor mrzuty z toho, ze zase si musi niekoho zhanat na sex a na vysedavanie po krcmach. Ja si myslim, ze Ta berie ako trebars kreslo. Ok, je pohodlne, sprijemnuje zivot, ale nema k nemu nijaky specialny vztah a ked mu ho ukradnu, tak najviac nasraty bude, ze si musi ist vyberat nove, ze jeho ustaleny pohodlny stereotyp utrpel.

Samozrejme do hlavy mu nevidim a je dost mozne, ze sa mylim, ale to, co pises, mi neznie ako vztah, v ktorom sa oplati ostat. Povedal Ti vobec niekedy, ze Ta lubi (okrem situacii okolo sexu)?
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...72737475767778...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter