Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...73747576777879...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48862
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Já nevím, nechci vypadat jako nějaká pomlouvačná potvora Příteli je 33 let. Ono mi pak říká, že ani on by mě nechtěl omezovat, kdyby měl on nějaký problém. Ale není o tom vztah? Být spolu v dobrém i ve zlém? Mně by omezování nevadilo, kdybych tím pomohla milované osobě.
Jinak přes týden nic, ale o víkendu třeba zajdeme do kina, na nákup. Ale večer vždy hospoda. Nebo jak už jsem psala, je otrávený a jako by se mnou nebyl. No a pořád si říkám, že asi jo, asi jsem selhala a to jsem udělala já, ne on. Takže vlastně má pravdu, že to kazím já?
No nic, budu dál přemýšlet. A Krtku, děkuji za tip, na ty stránky se podívám, to by bylo fajn Užijte si víkend a všem vám moc děkuju!!!
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48863
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Double D, že mě miluje fakt jen po hospodě a to jsem se buď musela zeptat nebo to říct první. Ani mi neříká přezdívkou, kterou mi píše. Osobně mi vždy říká jménem a to ještě v jeho neosobní nezabarvené podobě. Jenže pak občas udělá gesto a já si říkám, že holt mu ty city tak nejdou, ale stojí o mě. Ale co to tady po sobě tak čtu, možná, spíš, ani ne
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48870
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Uch, vedro rád nemám, ale hlavně se raduju, že nepiju. Vzpomínka na ty vederný kocoviny, kdy je hlava, jak prostřelená, no bylo to blbý, byl to děs.
Když si představím, že bych místo těch asi dvou let, co jsem tady na tomhle fóru a abstinuju, i když to nebylo celou dobu perfektní-kdybych místo toho pil, tak to byl už asi konec. Nemyslím, že by bylo po mě, já na tom dnu nebyl, jen jsem se pořád chlastem zakopával hloub a hloub, hlavně do špatný psychiky-byl bych ale určitě tou nervózní, uzoufanou, hulvátskou troskou. Jako jeden soused tady, co je na půllitru vodky denně a večer piva.
Dalo mi to tady na Fóru spousta podnětů a ten základní náhled na pití: je to k ničemu. Špatná věc. Nechci to.
Čtení a psaní tady mi pomohlo se zorientovat-v sobě. A nepít. Díky a zdar! Vám všem.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48903
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Caute mam 4 mesice na hodinu presne v tuto dobu jsem sel 27.12 domu total srot,doufam ze se taky drzite a nenechate se zlakat zahradkami venku a myslenkami,ze uz je to za vami ahooj
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48904
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Michal napsal:
Caute mam 4 mesice na hodinu presne v tuto dobu jsem sel 27.12 domu total srot,"doufám, že se taky držíte a nenecháte se zlákat" zahradkami venku a myslenkami,ze uz je to za vami ahooj
Mišo,

"úprimne Ti gratulujem!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48905
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Ahoj Michale gratuluji nápodobně
Na alkohol nejen že nemám chuť, ale mám z něj panický strach. Už nikdy nechci, aby to bylo jako dřív. Hezký den všem
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48906
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Ahoj Michale,
gratuluju, seš dobrej Jen tak dál.

Také se držím, zahrádkám se vyhýbám pokud to jde. Vím co dělá euforie
Radši jsem skoro denně v lese a na zahradě, tam člověk krásně vypne
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48907
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Michal napsal:
Caute mam 4 mesice na hodinu presne v tuto dobu jsem sel 27.12 domu total srot,doufam ze se taky drzite a nenechate se zlakat zahradkami venku a myslenkami,ze uz je to za vami ahooj

Mišáku z celého srdíčka ti to přeji. A blahopřeji ti. Já dnes zhresim opary, možná ještě zítra, ale jinak držím. Na zahrádce možná budu pracovat až to půjde. Ale tam se točí tolik chlastu, že mi z toho bylo občas šoufl jen při pohledu. Držte se všichni, moc moc na vás myslim
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48909
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Ahojte ludkovia,
dlho som tu nebol, sem tam som cital Vase prispevky,

Ja som v ... ludkovia, vtedy po tych 5 tyzdnov ackovania som zasa zacal pit asi 2 x do tyzdna do rana, i ked len pivo, ale je to devastujuce, proste do rana v bare a pokracovanie doma, potom pisanie rano do prace vyhovorky od vymyslu sveta a depresie a potom zasa skusanie uplne vsetku snahu nanovo.

Zacal som aj pravidelne behavat, zdravo jem, chodil do prirody, ale ked pride ten craving uplne ma to premoze, ze si neviem poradit, je to tak silne, meni mi to myslienky, a aj ked si to uvedomujem idem pit

Prihlasil som sa na psychotherapiu, a po 1 tyzdni som ju zrusil, lebo som siel pit, kupil som si aj knihu a snazil sa robit setko co mi poradila psychologicka, dokonca si kupil aj knihu z epojdem citat do parku, ale premohlo ma to a siel som sa ozrat v stredu a vcera zas a pil som doteraz az do triezva, je mi zo seba na nic a to este len pridu uzkosti a panicke ataky.

Ja neviem co mam robit a proste uz asi inej cesty ani niet ako sa ist naozaj liecit, bojim sa ze ani tam ma nedaju dokopy, aj oco mi povedal, ze ked sa vratim, tak sa k tomu lahko mozem vratit

Bojim sa to spomenut sefke v praci, ze mam problem a potrebujem liecbu, ako budu na mna seci pozerat a ci zvladnem zmenit potom zivot, lebo mna toto fest bavi, ist pivovat do baru ale tie nasledky neviem kto uz mi moze pomoct, ja uz neviem comu verit

som proste alkac a promiskuista a mam pocit ze uz mi niet pomoci, i ked si to setko uvedomujem, psychiater mal pravdu, ze ked sa nepojdem liecit tak to len predlzujem, ale i tak nemam na to gule to povedat v robote nemam podporu pretoze nemam nikoho moralne skor socialne naozaj blizkeho az tak, ta zavislost je svinstvo, proste kyve to s mojim vnimanim riadne je to smutne,

majte sa pekne, isto vela ludi toto tu zazilo tie pocity,

( k psychologicke sa objednam asi za 2 tyzdne ma volny termin a toto jej asi skopirujem co som napisal tuna, a zrejme sama uzna ze som v srackach zrejme asi dost)

pekny den stef

MIso gratulujem si frajer
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 28/04/2018 20:03 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48910
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok  
Števo,

psychológ ani psychiater za Teba abstinovať ani triezvieť nebude. Ani anonymní alkoholici alebo členovia klubu abstinentov.
Dokonca sa neobávaj ani šéfstva v práci → tí tiež majú svojich problémov dosť a jednoduchšie je nerozhodného a labilného slabocha a hlupáka prepustiť ako za ručičku doviesť za bránu psychiatrickej liečebne/(ústavu).
Ani tatko/otec sa za Teba nerozhodne - keď sa vieš zodpovedne nadrbať, tak predveď ako sa vieš zodpovedne rozhodnúť o sebe a za seba - o záchrane svojho zdravia a života aj zvyškov zdravého rozumu.
Dokáž, že si už dospel a chceš bojovať proti závislosti, ktorá má zatiaľ evidentne navrch a rozhoduje za Teba a o Tebe.
Naštartuj (si) závity v sivej kôre a dokáž sám sebe, že si ešte chlap.

Prvý dúšok drogy/alkoholu rozpúšťa všetky Tvoje predsavzatia, túžby aj snahu a vôľu oslobodiť sa zo závislosti od nej/(drogy).
Máš stále ešte možnosť dobrovoľne si vybrať - upiť sa na smrť alebo prekonať samého seba a definitívne vytriezvieť.
Ak toto nezvládaš sám, tak využi príležitosť izolovať sa od pokušenia v liečebni/ústave, ktorú Ti naše štedré zdravotníctvo ponúka v rámci zdravotného poistenia (zadarmo)...
Ak sa chceš ľutovať, tak si kúp absinthe - budeš mať farebné vízie.
Ale hlavybôľ ani rozdriapanú dušu Ti TO nescelí - nezjednotí - ostaneš na TO sám, iba Ty a fľaša.

Príjmi preto ponúkanú pomoc skôr, než Ti telo, duša aj rozum samé od seba vypovedia poslušnosť.

Zamysli sa nad sebou - to tiež nikto iný nedokáže lepšie ako Ty-sám.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...73747576777879...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter