Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...76777879808182...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49028
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Ja jsem tady novej, jak se u nas na jihu rika "...za 14dni tejden", ale prijde mi motivujici prave to, ze to nekdo nezvladne, spadne a pak se znovu zveda a znovu bojuje. Zabalit to je zbabelost.
Me se to keca (zitra vecer to bude teprve 60dní co jsem cistej), ale vim, ze pokud bych nekdy v budoucnu klopitl, nejsem sam a muzu to zase zkusit.
Samozrejme se budu urputne snazit aby k tomu nedoslo, ale clovek nikdy nevi jak se zivot vyvine ...
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49031
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Musím se přiznat, že pro mě to moc motivující není. Ano, může se to stát. Možná jednou, dvakrát, ale potom je snad i na case řešit vše jinak. Můj názor, nic víc. V mým očích je to takové.. No a co, ukloznout můžu několikrát, pak se zase v pohodě zvednu a třeba zase holt někdy spadnu. Číst o tom, jak kdo, kde, co chlastal, mi moc dobře nedělá. Ale to je můj boj. Přesně proto se nevyhýbám baru-chlast byl, je a bude všude kolem nás. A já se mu chci postavit, ne před nim utikat. Jistě ale vím, že jestli uklouznu já, už to sama řešit nebudu A páč do léčebný nechci, tak ukloznout NESMÍM
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49032
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Aha, no vidíš, řešit jinak, ale do lecebny né. No už na tom taky pracuju. Psychiatrie atd. Neumím si to zatím představit. Záznam u Dr atd. No tady mi to fakt nestačilo a demotivovat nechci. Takže držím palce ať vyjde to "uklouznout nesmím"…
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49033
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantalko, to není vůbec nic osobního. Jen jsem napsala své pocity. A také jsem psala, že je to jen můj boj. Moc ti držím palce
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49034
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Já to beru, jen že třeba moje dcera už je velká, víkendy je pryč, manžel taky a dolehlo na mě vše dohromady. Bažení převlečené za svobodu a pospolitost atd. Taky jsem si myslela že to "zvládnu"… tento víkend holt ne . Takže co? Odborná pomoc. To už nebude prdel ale.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49035
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal. A čo by si očakávala od psychiatrie atd.? Veď ty vieš, čo máš robiť. Nešpora napríklad máš preštudovaného. Možno je to o tom, či si vieš predstaviť, že už celý dlhý život nebudeš piť. Či si s tým zmierená. Ty si dáš na akciách. Ale je mi jasné, že sa ich nikdy nevzdáš. Je to tvoj život. Ale keďže piť nevieš, tak musíš prísť na to, čo s tým. Ako to tam prežiť bez alkoholu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49036
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Chci zkusit ten Antabus. Prostě řeknu jak to je a uvidíme. Zatím teda mají údajně plno, jedna Dr. ale asi půjde. Sice ne hned, ale vydržím no.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49037
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal napsal:
Záznam u Dr atd.

Jana tady v minulosti parkrat psala ze si domluvila konzultace s Dr. tak aby nesly na pojistovnu cili zadny zaznam nemela a nema - i to je mozna cesta.

Nezlob se prosim ze do toho stouram (klidne mi napis a ja uz nebudu :- ) ) ale prijde mi ze v tom co napsal Krtek je hodne pravdy. Sakra vzdyt Ty mas nacteno a nastudovano ze pri kvalite "pece" v CR bych se vubec nedivil kdyby jsi mela o alkoholismu lepsi teoreticky zaklad nez Tvuj Dr. :-/. Ty to v hlave vsechno mas, vis uplne presne co mas delat a kdy a jak to mas delat - nemuze byt fakt problem v tom ze proste nejsi 100% a absolutne smirena s tim ze uz nikdy nebudes pit? Jsi schopna fungovat mesice tak ze by Te mohli davat alkoholikum za ukazkovy priklad jak to ma vypadat... mockrat jsem tady obdivolal tu pohodu, klid a nadhled co nekdy sly citit z Tvych prispevku... nez se to "utrhne" a Ty zdivocis . A ted rouhacska a svatokradezna otazka - pamatujes na Dee? A nezvazila jsi jeho "cestu"? Dee mel taky obrovsky teoreticky znalosti, mel za sebou lecbu ale proste se rozhodl ze totalni abstinence neni pro nej to pravy a to co opravdu chce. A prislo mi ze to zvladal dost slusne.

V kazdem pripade pokud jsi rozhodnuta tak Dr. a antabus je dobra volba - pokud by na Tebe zase prisla tahle "narazovka" tak antabus Te z ni rychle dostane a urcite s nim budes mit vic jistoty.

V kazdem pripade Ti drzim desne a silene moc palce!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49039
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Všechno zvážím, dobrou noc a dík.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49100
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj, ja som ten čo tu vyplakáva že hoci nepije, je sám a nešťastný a všetko je na prd... Nuž, možno že nie je! Presne v čase keď som na tom bol ozaj dosť zle a čítal weby ako lostallhope com, niečo sa stalo a ja cítim nádej, nádej že život ešte môže byť krásny. Volá sa Lenka a ešte je ozaj zavčasu, ale jedno viem: len vďaka tomu že nepijem sme sa spoznali, s alkoholom by som na tom bol oveľa horšie, stopercentne.

Človek si niekedy až hovorí smerom k nebesiam "vy si fakt zo mňa robíte srandu, čo?"

Edit: Ona vlastne hovorí, že všetko je ako má byť - ja neviem ako to so životmi a vesmírom naozaj je, ale možno som ozaj musel prejsť všetkými tými hovadinami, aby sa zo mňa stal človek ktorým som teraz, trošku múdrejší, vážiaci si "bežné" veci, tolerantnejší, abstinujúci, a... starší.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/05/2018 09:23 Provedl: Nespoznaný.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...76777879808182...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter