Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46806
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Allie, chapu Tvuj pohled vnimam to stejne, jen jeste nemam vyhrano, tato nemoc je moc zradna a az budu mit po ni a vporadku urcite budu zit jinak a moc se na to tesim ale momentalne tu nejistotu a strach, obavy, jak to dopadne nepreji nikomu zazit :/ .... ale snazim se dodrzovat co mam, byt trpelivy a verit, ze vse bude vporadku... to verim 23 km je pomerne dost!! To odpocinek a regenerace bodne
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46807
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Pojďme společně se pokusit podpořit nově v Novém Roce 2018


Ahoj, naposled jsem se napil na silvestra, od té doby jsem čistý. Velice podobný obrázek (možná dokonce ten stejný) měla moje babička a říkala mi, že ten kluk jsem já!!! Úplně jsem na to zapomněl a Ty jsi mi to připomněla po mnoho a mnoho letech. Je to zvláštní pocit, vybavit si něco takového po tak strašně dlouhém čase.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/01/2018 18:19 Provedl: Vinař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46808
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Vinař.Ahoj moc tě zdravím a přeji pevnou vůli ať vydrzis.Je to boj,který může člověk vyhrát jen sám nad sebou,pevnou vůlí.Ja ji neměl a mám cirhózu jater.Tak za včas zabrzdit
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46809
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
roman napsal:
Vinař.Ahoj moc tě zdravím a přeji pevnou vůli ať vydrzis.Je to boj,který může člověk vyhrát jen sám nad sebou,pevnou vůlí.Ja ji neměl a mám cirhózu jater.Tak za včas zabrzdit

Děkuji, budu se maximálně snažit vydržet. Tobě přeji, ať taky vydržíš. Četl jsem, že játra mají určitou schopnost regenerace, tak třeba se to dá v rámci možností ještě trochu napravit.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46811
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky všem,
Vinaři, to je něco, co? ten obraz mi dodává sílu....
Tento obrázek jsem dohledala po letech, opravdu mně fakt vždy šíleně nakopne, ještě sháním fotečku babičky, která mi to říkávala...
Jinak včera celý den nakupování a procházka po shoping parku. Pozdní příjezd domů.....tiše závidím všem, co byli v sobotu na lyžích, to je naprostá paráda....užívejte všichni plnými doušky, kdo na lyže odchází i dnes v neděli.
Já dnes zase do welnesu, vyřívky miluji....parťáka na běžky či lyže dnes bohužel nemám(
Takže držte se tady všichni, KRÁSNOU NEDĚLI VŠEM TADY :-* :-* :-*
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46812
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Jo, je to síla. Ten obrázek mě vrací do dětství. Neměli jsme stejnou babičku, nejsi jedna z mých početných sestřenic? Ta náhoda je neuvěřitelná.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46813
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj,

dneska mi pomohlo mít se sebou vlastní pití a jídlo, takže jsem se s úspěchem vyhnula všem barům a bufetům. A to jeden byl hned u sjezdu z vleku, nalévali přímo venku na sněhu Prostě si furt opakuju, že si dám jednu, dostanu chuť na další a můj mozek v tu chvíli vypíná, nemyslím pak už na nic jiného, než že je cestou domů večerka a já tam nutně potřebuji...Dneska nepiju skoro tři týdny a je mi už líp - poznámka pro holky - ty mě snad pochopí a ostatní prominou - začínám hubnout

Možná mé poznámky jsou všední, ale pomáhá mi to - kolikrát sem píšu jen v myšlenkách, ale přemýšlím pak pro mě správným směrem a mozek neprodukuje zmatky/zmetky...

Mějte se a klidný týden všem
Irena
Každý den se počítá :)
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46814
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Michale, já Ti moc přeju brzké uzdravení, snad bude dobře..

Irenko, seš dobrá, odolalas, vypořádala ses s tím, dopředu sis nachystala svoje jídlo a pití. Super! Neboj, za čas už to nebude takový boj, časem už ti to tak nebude vadit, ze je všude kolem chlast, prostě si dáš v bufetu čaj a tatranku a hotovo....

a ono i to hubnutí půjde chvilku samo, ubydou prázdné kalorie....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46815
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino, vím, že andělé existují, nejsou však ti okřídlení jak je známe z obrázků , ale věřím, že jsou. Vždy, když potkám člověka, který mě pomůže, nasměruje, ukáže cestu, vím, že se to neděje jen tak, zbůhdarma. Je však dobré se nad tím zamyslet a uvědomit si sílu té situace, proč vznikla, nehledat náhodu, ale cíl toho, proč sem ho potkal, pomohlo mě to posunout a využít to. Já jsem se taky párkrát, aniž bych tušil stal prostředníkem k pomoci, a je příjemné zjištění, když ten druhý ti sdělí. To není možné, to je náhoda, že jsme se nepotkali dřív. Vše má svůj čas a význam.
Víš jak bylo úžasné, když jsem odjížděl od svého léčitelé, nabitý pozitivní energií a on mě ještě navíc přidělil anděla strážného, cítil jsem že jo mám, že nejsem sám. A bylo moc dobře.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46816
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Pro Irču. Jsi bojovnice, a žádám tě, piš dále své myšlenky a pocity, tak syrové a přirozené jaké jsou. To je to co pomáhá, drží nad vodou.
Já a asi nikdo nemá rád ty, rádoby pseudo- filozofické , internetem a médií ,napapouškované lihoodborníky na všechny trable světa. Já jsem stará škola, nemusím mít šampon 5 v 1, ani 3 v 1, vzpomínám na kopřivový, nebo lipový šampon a jak voněl. A z jídel brambory na loupačku, sůl a kefír, nebíčko v papuli.
Jen těch reklam na alkohol by mohlo být míň, a v seriálu Ulice se pije nonstop, já nemám doma suchý dům, mám víno i tvrdé, a to 4 roky ani ťuk, zahrávání si s ohněm.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter