Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...79808182838485...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49454
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Angelinko vítej zpátky To je dobře, že to nevzdáváš. Taky jsem k tomu dozrála po několika selháních. Pokaždé tě to posune dál, budeš vědět, čeho se vyvarovat. Jinak napsalas to přesně


To Stef: Jak napsali chlapi, taky mám pocit, že ses z toho pěkně vykecal( však přes týden nepiju, prášky nezabírají). Problém je, že si tu zábavu chceš nechat. Myslíš, že pak nebude žádná? Bude, ale jiná.Protože to je pak bez pití celý jiný život.
Craving je silný soupeř, ale časem slábne. Minule jsi se pěkně držel přes měsíc, tak už jsi to nejhorší bažení překonal a pak jsi šel na rande s babou do hospody a pokazil sis to. Tak se toho zas chytni a tentokrát si dej schůzku někde na procházce na zmrzlinu. Takhle co tady píšeš dokola už přes dva roky. Kam ses posunul za ty dva roky? Akorát piješ více ve výčitkách. Zkus to znovu pořádně, PAL by tě uchránila tři měsíce před domácím stereotypem= páteční craving, ten by byl po té době snesitelnější. Po půl roce už máš craving pod kontrolou relativně, už ho dokážeš rozumově zpracovat.
Teď akorát piješ na prášky a to brzo dopadneš jako Džambulka.
Stefe moc ti fandím, ale mám pocit, že si stejně řekneš, že ti to takhle vyhovuje. Vím to podle sebe, dokud se nestane nějaký pořádný průser nebo ti nebude z chlastu na umření, tak se to takhle bude vlnit z kopce do kopce furt a táhnout se to jak sliz za černým slimákem.

Všem hezký den
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49456
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Angelina, ty ako si napisala ten prispevok, predpredosly, tak som sa v nom uplne videl, rovnake skoro na vlas rovnake dojmy.
Plus s tym bazenim to mam tiez tak, a aj tak, ze odzneje a pak sa vrati este silnejsie a mna dostane. Ano Ano Ano, chceme to uz dat.
Minuleho tyzdna, ma prekvapilo, ze to bazenie pomohlo pritlmit, ze som sa najedol. A este jedna duchovna vec, ze sme bytosti a sme viac, ako nasa zavislost. Zacinam si tiez uvedomovat, ze musim zmenit svoju podstatu, vlastne vzdat sa naozaj vsetkeho uplne vsetkeho, co s tym suvisi a mat pokoru a nahradit tie veci novymi, ale pak mi to zacne chybat a s cravingom sa to vystupnuje tak, ze uz tam letim.

Takze suhlasim tiez s Gennosuke, aj s tou pomocou a aj s tym nabitym programom, najhorsie je ze v praci to vo mne nabera na sile a nemoxem nic preto urobit - zmiznut daleko prec.

@Drahoslavo, ja uz sa chcem tej zabavy zbavit kvoli tomu, ze tak ublizuje, hladam si ine veci ako prirodu, beh, bicykel, vylety, ale ono ma to pak ovladne, lebo akoby mi to zacalo chybat, ta hudba a ta zabava a ta samota osamelost, tiez robi dost,
ale fakt uz sa snazim existencne od toho ex stylu zivota odpustavat ako to len viem, uvedomovat si tu destrukcnost.

Idem sa do toho poriadne fakt opriet a tento x si uz dam pozor s kym sa stretnem, plus skusim o par programov viac a ak nie tak to tej mojej mudrej sefke poviem a nech si mysli co chce. Pretoze sa nemozem nechat brzdit kvoli strachu z takych ludi, co si pomyslia, len ak by sa ludia chovali ludsky, dost by nam to kazdemu ulahcilo v zivote si myslim. Chce to fakt radikalny rez lebo inac ano je to len sliz Mas pravdu
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/07/2018 13:58 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49457
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky Drahuško :-* :-* :-*
vítej Gennosuke))) a všichni ostatní!!!
Stefi, tak jdem do toho!!!
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49459
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Vážení,

najdôležitejšia je úprimná a zodpovedná plnohodnotná inventúra svojho vlastného vnútra (podľa Modrej knihy/Big book AA); akoby si sa videl očami nekompromisného kritika aj psychiatra v jedinej osobe. Buď sám sebou a vnímaj sa súčasne zvnútra/(emócie) a z nadhľadu → zvonka/(očami kritika = porovnaj seba so spoločensky vyžadovaným normatívom v zmysle tradície a zvyklostí.)... Takto zistíš, čo všetko môžeš na aj v sebe vylepšiť, opraviť a vojsť do skutočného súladu aj rezonancie/(súzvuku) s okolím.

Získaš tak jedinečnú spolupatričnosť, zažiješ surfing životom na spoločnej "triezvej" vlne...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49460
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Pijaku. Neviem, či si ho už našiel, ale ak nie, tak skús takto. Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů). Preklikaj sa na stránku 567. Klikni na jeho meno nad tou gitarou. A dole, ako je v kocke číslo 15, si daj zobraziť všetky jeho príspevky.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49463
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Dobré ránko všichni,
v první řadě vše nej Drahušce(vím, že je to nick name, ale i přezto)

"Já", tu knížku si dnes na netu najdu a objednám.

Jinak Štefi, další noc za mnou(ty jsou vždy pro mně nejhorší) a co Ty klučino?
I když člověk nemá vyhráno, tak to probuzení bez alkoholu prostě za to stojí(je to jen můj názor).

Kde je vlastně Šantalka??? Holka i o Tobě bych zase ráda slyšela...

A co dnesky Ty Krtečku a Gennosuke?

Všem krásný den)))
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49464
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Angelina,

stačí klik a literatúru môžeš objednať ihneď, TU: 

www.anonymnialkoholici.cz/literatura/knihy.html 
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49465
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Díky Krtku. Mám to. Já neměl čas ještě zkoušet ty předešlé instrukce k hledání..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49466
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
"Ja" zlatíčko,
děkuji mooocka za odkaz.
Vidím tam 3 knihy, ale nějak to nedokážu zakliknout a objednat, žeby byl problém, že to mám html?
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49467
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Pochopila, objednávka přez email.
Děkuji :-*
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...79808182838485...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter