Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...29303132333435...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#47740
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Únor ještě neskončil, mám tudíž šanci alespoň pár dní suchého únoru, suchá prožít. Povedl se mi třeba minulý víkend a 15. A vždy když se mi zadařilo vydržet, následovalo pár dní s cca 2 lahvemi denně.
Jste úžasní, všichni tady? Obdivuji Vás, za výdrž v prvním týdnu, druhém a dalších dnech a měsících. Teď si nedůvěřuji, že jsem toho schopná. Ale rozhodnutá nezabíjet se dál, jsem!
Misha Michálková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47741
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Misho, a jak dlouho piješ? A ty dvě lahve - to je čeho?
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47742
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Jojo, darovaný alkohol, to je taky kapitola. Mně se mockrát stalo, že jsem lahev ještě před podarováním několikrát "otočila", tedy že jsem ji vypila sama a pak ji kupovala znovu. A znovu. Jelikož šlo vždy o drahé flašky, utopila jsem v tom spoustu peněz. No, aspoň jsem vyjímečně nepila patoky Jednou jsem se taky pustila do šéfovy wisky, co měl založenou ve skříni a asi si na ni už nevzpomněl. Nová flaška stála sedm set. Kupovala jsem ji třikrát. No bez komentáře.

Misho, jestli nevydržíš nepít ani pár týdnů, neuvažovala jsi o léčení? Třeba by ti pomohl Antabus nebo Anonymní alkoholici? Nejlepší by byla ústavní léčba, ale na to se asi necítíš. Ale takhle se jen zbytečně trápíš.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47746
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Se závislostí jsem začala cukrem, cca v 6 letech, nikotin 12, alkohol 14, pak alkohol 0, protože pervitin a od 18, po léčbě čistá,ani nikotin, protože workoholismus, cca do 33, po porodu syna a opuštění podnikání, v neuspokojivém vztahu, hups do chlastu. Takže dva roky intenzivně. Ne přes den (většinou). Dvě láhve vína, jsem myslela. Většinou tedy jednu.


Vypadnout z domova a prace, je pro mě teď nemyslitelné, ale dám si deadline. Nepodaří-li se mi být střízlivá do určitého data, půjdu se léčit. Jinak bych o domov a práci, dříve či později, stejně přišla
Misha Michálková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/02/2018 14:50 Provedl: misha.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47747
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Misha Michálková, píšeš:
"Se závislostí jsem začala cukrem, cca v 6 letech, nikotin 12, alkohol 14, pak alkohol 0, protože pervitin a od 18, po léčbě čistá,ani nikotin, protože workoholismus, cca do 33,..."

...půjdu se léčit.

...Jinak bych o domov a práci, dříve či později, stejně přišla

...obmieňaš si tie závislosti až príliš aktívne. Zabi ich rozhodne a naraz, všetky v jedinom archetype/pravzore!!!

...sú TO výhonky alebo štepy jediného prastromu závislostí.

"Ak vyrúbeš/zotneš celý kmeň závislosti a poriadne vyklčuješ všetky jeho korene, máš životnú šancu uzdraviť sa, aj zotaviť sa!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47748
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Gennosuke napsal:
[b]

Vis co Te "spustilo"? A da se tomu pro priste predejit? Protoze pokud ano tak to selhani nebylo zbytecny - je to pro Tebe dalsi zkusenost ktera Ti pomuze to priste zvladnout lip.


Ano, spustil to stres, starosti a přepracování. Kvůli tomu potřebuju na pár hodin vypnout mozek a to dokáže jen chlast.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/02/2018 18:14 Provedl: Vinař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47749
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
To je lez! sport ...jednoznacne pomuzu vypnout
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47753
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Vinaři, od včerejška přemýšlím o tom, co jsi napsal a nesouhlasím s Tebou.

Myslím, že i já nadužívala chlast jako vypínač. Je to cesta, ale podle mě špatná, možná se zdá jednoduchá, ale je to ta nejhorší. Stejně mi pomáhá i pohyb - u mě teď v zimě lyže a plavání. Dneska je bazén pomalu v každé dědině nebo jednoduše přístupný. Zrovna včera jsem tam byla celé dopoledne a plavala a plavala. No a pokud bych toto nemohla, tak bych aspoň chodila třeba jen kolem chalupy - to je zadarmo a můžu kdekoliv. Jen chci ještě napsat, že mám zdravotní problémy (prognoza u mojí nemoci je plná invalidita a vozík) , skoro hýbat se někdy nemůžu, jak to bolí, spát bolestí taky často nemůžu. Jasně, pohyb problémy nevyřeší, ale to chlast taky ne. Ten jen přidá další.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47754
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
Vinaři to je lež jako věž.Tak velká nebetycna lež,že ji není rovno.Ja jsem si byl schopen namluvit cokoli,jen abych to tam mohl pustit.Muzes ale tomu věřit třeba celý život,je to tvá volba,můžeš se chvíli držet,aby jsi pak mohl "relaxovat"ale skutečnost je to,že to jde jinak, tak,jak relaxuji normální zdraví lidé,kteří nepotřebují tyhle výmluvy.Nic jiného to není.Tyhle řeči a hlavně myšlení jsou jedním z příznaků naší nemoci.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47755
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 3 měsíce  
..."chľast je skratka, ale kam?"

...,"keď v "Peklách" alkoholu som už bol?"

...načúvaj dušu a telo, samé Ti napovedia kadiaľ ísť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...29303132333435...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter