Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...37383940414243...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#47951
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Depresiu mas isto aj z alkoholu este. Daj si teplu vanu skor sa ti toxiny vyplavia z tela aj temne myslienky a nejaky caj dobry a citaj si nieco vtipne alebo komediu pusti. Rano ti bude lepsie.
Ja uz od soboty nedavam ze mi debil napisal ze nedojde za nami,lebo sa to nehodi lebo sa ZENI. Kazdy den vola, pise darceky posiela. Na dobru noc sms a vidis. Zabijem sa? Nie
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47952
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Sflower, tak to je mazec
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47955
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Sflower,
to jako že milenec? Tak to máš také těžké, ale mně chlapi už dnes tolik asi nepřekvapí. Někdy si myslím, že bych se mněla lépe také sama... Když Ti pořád někdo diktuje co máš dělat, co jsi špatně udělala a jak je to správně, teď myslím pracovně, tak to také není to pravé. V jakém státě jsi se asi nesmím ptát, že?
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47960
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Nie milenec. Otec naseho syna maleho. Odisla som daleko lebo bol zly na nas. Ako sa maly narodil zacalo mu vsetko vadit a samozrejme som bola na vine vo vsetkom ja, ze sa choval ako blazon. Predtym som bola dlho po rozvode s alkoholikom (umelec) 7 rokov sama. On nasiel Boha, dcera k nemu nasla cestu aj ja. Obaja sme dospeli.
Stalo sa to vsetko zaroven ked sa narodil syn. S niekym o kom som si myslela ze je druha polka mna a spriaznena dusa. Vzdy to fungovalo aj na tom ze sme o sebe vedeli ako to mame hodene. Obom nam to bolo od zaciatku jasne (ak poznate komediu Sekretarka) teraz to bolo na telefonatoch video hovoroch. Cele noci sme si citali Kurz zazrakov, v zime lyzovali. V lete plavanie aj zoma plavaren. Joga. Zahrada. Ja som si restauraciu otvorila vegetariansku pri vsetkom este, dala svoj dom do prenajmu. Byvali sme spolu skoro rok kym sa nam maly podaril u neho.
Zrazu musel koli mne nabytok sekat. Z okna skakat. Autom do stlpov narazat. Uz som vedela ze je zle.
Odisla som co najdalej. Vzdy som chcela pri mori byvat.
Predala som vsetko a odisla kym som na materskej.
Telefonaty videohovory kazdy den, svadba mojej kamaratky spolu aj s malym, darceky, ...
Napisala som ze mozeme ist na ples u konzula a spolu narodky oslavit a nato sms ze sa to nehodi lebo sa zeni. V sobotu mi este aj jeho mama a jedina babicka co maly ma pisala.
Ma dojst na 9 dni ale za chvilu a mam mu hladat od minuleho tyzdna instruktora na strazenie pri free divingu.
Tej pani nezavidim. Viem presne aky nanu bude. Ale sokovalo a ranilo ma to strasne a on to urobil presne tak aby to bolelo co najviac.
Keby som bola ta ja predtym. Posilnila by som sa a strasne mu nadavala, kricala, preklinala a plakala.
Teraz mi je to skoro az jedno.
Na povrchu sa to vsetko odohralo ale vo vnutri mi zostal ten prapodivny klud a ticho. A preto dakujem Bohu ze abstinujem a budem sa snazit najviac ako viem. No neviem ci ta to az takto zaujimalo hahaha ale bola som toho naozaj plna.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47963
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Velmi zajímavé čtení. Tyjo...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47964
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 2 měsíce  
Renčo moc děkuji za podporu.
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47966
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Leni ( a všichni),
to mě mrzí, že jsi taky zase na začátku . Co naděláme. Budeme to brát z tý pozivitní stránky, jo? Takže březen a jaro před námi, bude tepleji, sluníčka víc a i my na tom budeme lépe a přivítáme jaro střízlivě . Nezoufej, sama zde vidíš, že těch pokusů je hoooodně u více lidí. Hezky se usměj,už i nic nevyčítej, řekni si "mám se ráda" a jdeme na to :-)Bude dobře...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47968
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 1 měsíc  
Šantal díky za fajn slova..,těším se už na další střízlivé dny, včera totál depka, dnes o trochu lépe..tak snad to klapne
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47969
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lenko, ja taky zacinala nekolikrat, neboj, ono se to zlomi. To pocasi a cely den tma moc neprida, vid.

A co pejsek, uz ho mate doma? Chodis vencit nebo na cvicak? Ted sice mrzne, ale na jare zas zacnu. Pomaha to tem mym, ale hlavne mi.

Tam poznas jinou skupinu lidi, muze Ti to pomoci v odreogavoni.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47973
Re: Suchý únor - vzájemná podpora Před 6 rok, 1 měsíc  
Renčo, pejska máme, 5. den, je to nářez tedy. Entlebuchský salašnický pes,fenka, 2 měsíce. Můžu ho mít u sebe v práci u manžela ve firmě, tak to je dobré..no zvykám si..já pejska nechtěla, dcera 12 let mi ukecala..tak jsem sama zvědavá na další dny.. , mějte se všichni krásně, přeju suché dny a týdny, pro mě zatím středu
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...37383940414243...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter