Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...101102103104105106107...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#55340
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ja, ahoj kamaráde určitě máš pravdu! Ale já až na ten zkrat poměrně uspěšně abatinoval, takže ten střízlivý život je mi už přirozenější než pití, ale ok neuspěchám to a ještě vyčkám a diky za přání vážím si toho

Eriko není zač se omlouvat díky za reakci je pravda, že u mne osobně távislost na cigaretách je poměrně silná...vše má svůj čas , ale mám to v plánu....

Chci se prostě cítit dobře a zlé návyky/zlozvyky chci odbourat , vše co mohu ovlivnit
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55351
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Michale, já dala chlast i cigára naráz. Prostě přesně jak píšeš, jsem se naštvala na vsechny svoje závislosti, jaký jsem to ale slaboch. A oddžila si dvojité utrpení , ale najednou
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55352
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Husty! Tak to kloubouk dolu
Ja mam problem ukoncit jednu zavislost
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55353
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Nooo, Eriko, s alkoholem to bude rok bez , ale ke své dvacitce cigar jsem se zase po třech měsících jen tak z hlouposti vrátila . Ale teď již opět skoro tři měsíce nekouřím . Jsem hrozný extremista ... když kouřit tak krabku, když chlastat, tak pořádně . Proto si luxus závislostí prostě nesmím dovolit
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55354
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Agi my 2 bychom si rozuměli já to mám stejně
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55468
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak dneska to jde, protože jsem s rodinou. Kdybych byla ale sama, tak určitě střízlivá nezůstanu. Nejvíce se bojím zítra, když pojedu do města, že se neubráním a něco si koupím.Na pití myslím v kuse. Dnes pít nebudu a sem zvědavá, jestli usnu, protože posledního půl roku usínám pouze opilá
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55483
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Iveta Manová napsal:
Tak dneska to jde, protože jsem s rodinou. Kdybych byla ale sama, tak určitě střízlivá nezůstanu. Nejvíce se bojím zítra, když pojedu do města, že se neubráním a něco si koupím.Na pití myslím v kuse. Dnes pít nebudu a sem zvědavá, jestli usnu, protože posledního půl roku usínám pouze opilá
Nejhorší je, když se člověk bojí, že to zase nezvládne. Je to špatně, ale moc dobře to znám. Vždycky mám strach z víkendu, protože vím jak to dopadne. Je potřeba jít do města s předsevzetím a přesvědčením, že si nic nekoupíš...že nechceš...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55484
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak to máš pravdu, mám strach, že to nezvládnu a tu láhev koupím, ale už na sebe opravdu nechci ráno koukat do zrcadla a vidět, jak ten alkohol ze mě dělá trosku anebo zase zvracet nad záchodovou mísou jako každé ráno.Moc děkuji, prostě si řeknu ne, nechci.Dneska se držím, protože je mi zle ze včerejška, ale až mi bude líp, tak se bojím, že zase po něčem šáhnu.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55485
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Takže tento víkend opět v alkoholovém opojení. Začalo to pátkem a včera večer jsem končil. V pátek fotbal, pak v hospodě hokej a končilo to v nočním baru. Dopoledne jsem se vzbudil a šel si na oběd, kam jinam než do hospody, takže jsem v podstatě dokrmil a pokračoval. Dnes jsem vyspával kocovinu, teď navečer jsem si zašel akorát na 1 pivo na spravení, snad poslední. Od zítřka začínám znovu, den po dni. Už asi po čtvrté. Víkendy mě zabíjí, člověk má pocit, že nic nemusí, že má před sebou spoustu volného času, který jde však využít mnohem líp než se vylit jak hovado. Vím to, ale pořád dělám stejnou chybu...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55486
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Iveto, já to mám stejně. Mám sice výhodu, či nevýhodu, že nezvracím, ale proto nevím kdy mám dost. Kolikrát si říkám, kdybych se alespoň zablil, tak vím, že už nemůžu. Taky když mám kocovinu jsem přesvědčený, že na chlast už nesáhnu, ale za 2 dny kdy se dostanu do normálu už to mám v hlavě znovu a chuť dát si pivo. Přes týden se držím, ale ty víkendy, ach jooo... Je potřeba myslet na to, že je to špatně a hlavně si vzpomenout, jak člověk trpí, když pije na doraz...Snaž se přesvědčit sama sebe, že to nechceš...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...101102103104105106107...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter