Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...109110111112113114115...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#55627
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Falkašš: Tyjo, 2 láhve rumu, to by mě položilo a že už taky něco vydržím. Ale máš pravdu, že ono už to potom nějak nepůsobí.Jiní by po dvou láhvím nemohli stát na nohou a skončili na záchytce.Máš můj velký obdiv, že jsi to zvládl a držíš se.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55630
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
To já jsem na sebe pěkně naštvaná, že nedám ani týden abstinovat a vydržet tak ten nejětší absťák.Se přímo nenávidím. Venku krásně, je neděle a já se tu utápím v sebelítosti, depce a nenávisti sama sebe
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55632
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Mate zahradku? Mne minuly tyden pomohlo okopavat kytky
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55634
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
To já jsem na sebe pěkně naštvaná, že nedám ani týden abstinovat a vydržet tak ten nejětší absťák

Vsechno zle je k necemu dobre. Aspon mas jistotu ze omezene, kontrolovane piti neprichazi v uvahu a jedina cesta je absolutni asbtinence. A taky mas potvrzeno tim ze nezvladnes ani tydenni abstinenci ze litas v opravdu velkem maleru, na hodinach je za par minut dvanact a legrace definitivne skoncila. Ted je otazka jestli to budes dal lamat sama (proc ne) a zkusis pockat co s Tebou udela nastup do prace a nebo jestli nezkusis vyhledat odbornou pomoc.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55635
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Zahrádku máme, ale všechno je hotové. Já neděle milovala, protože se nikdy nic nemuselo dělat, ale mě přestalo všechno bavit. Já sem vždy tvořila, pletla a háčkovala. Ted se na háček ani nepodívám a hlavně mě nenapadá, co bych tvořila.Nejraději bych si šla lehnout a tu depresi zaspala, ale to je mě zase líto dne.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55650
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Zkuste pohledat něco na internetu co by jste mohla dělat. Když člověk nic nedělá tak se dostaví deprese alespoň u mě
Falkašš
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55653
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Falkašš: Uvědomuji si, že u mě je to nicneděláním, co mě tak deprimuje. Ale zatím jsem prostě ve stavu, kdy mě nic netěší a nebaví. Někdy jsou ty depky takové, že bych prospala celý den a pak se za to nenávidím, takto ho promarnit. Dnes jsem ještě odpovídala na pracovní nabídky, abych měla něco v rukávu, kdyby se něco pokazilo. Zítra ještě den volna, tak doufám, že to nepokazím hned druhý den abstinence.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55687
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
"Bude sa mi super abstinovať keď..." budem mať robotu, nájdem si spriaznenú dušu, dokončíme prestavbu bytu, dieťa pôjde do škôlky... takéto "neskôr, dnes ešte nie" mi pripadajú podobne nerozumné ako "budem šťastný keď..." budem mať toto auto, budem mať vyšší plat, budem na dovolenke... samá budúcnosť, ale dnes ešte štastný nemôžem byť. Dnes ešte nemôžem abstinovať, ale potom to bude super.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55688
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Jo, to jsem si presne rikala: ted se jeste napiju, prestanu az po oslave pristi tyden a vlastne pak je jeste zabava, tak az pak
A potom z toho vyslo, ze se na oslavy jen pro se e vymlouvam a klidne se nalejvam sama doma z lahve co mam ulozenou pod drezem
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55689
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Nespoznaný napsal:
"Bude sa mi "super abstinovať keď..." budem mať robotu, nájdem si spriaznenú dušu, dokončíme prestavbu bytu, dieťa pôjde do škôlky... takéto "neskôr, dnes ešte nie" mi pripadajú podobne nerozumné ako "budem šťastný keď..." budem mať toto auto, budem mať vyšší plat, budem na dovolenke... samá budúcnosť, ale dnes ešte štastný nemôžem byť. Dnes ešte nemôžem abstinovať, ale potom to bude super.
..."úplne najsuprovejšie sa vraj odvyká zo závislosti v drevenom pyžamku pod dvojmetrovou duchnou/
(prikrývkou/dekou) alebo pri spontánnom alpinistickom výstupe nahor, cez komín krematória.


(Vtedy je/(býva) už, spravidla, na všetko času dostatok/(dosť).)

(Dokonca, ani umrieť sa už vtedy nevypláca!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...109110111112113114115...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter