Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...123124125126127128129...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56269
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ema8... No, a přesně a právě kvůli němu se zabejči, a zrovna, Just si dokaž jak jsi dobrá, a žádné další už si nedávej! Chlast té jen oslabuje a i v případě životních změn a krizí jednas nevhodne. Navíc ti to posílí sebevědomí, jak jsi dobrá a silná ženská, a že jsou věci, které nemáš zapotřebí. Drž se a vydři to!
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56270
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ema8 hádky a stres jsou nejhorší. Také jsme se doma dohadovali ani nepomohla tichá domácnost.
Zkus si říct, že nikdo tě nevytočí a neskončíš u pití.
Ty věcné kolotoče vracení se chutí mě vyčerpávaly. Já se znova napila po půlroce. Teď mám za sebou teprve 14 dní nového kolečka
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56271
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Přesně jak říká Agi. Prostě si říct, že to za to nestojí. Když se vytočím snažím se myslet na to čím to přebyji než chlastem. Tak něco uklidím. Jak tu píšete o 2 pivech a pak je chuť na další. Hold nemáme tu zaklopku tak je pro nás tabu i vůně piva
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56272
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Dnes jsem to fakt nedala a ozrala se.. musim zacit znova a naucit se zvladat hadky a těžké situace v životě. Jsem hovado co to řeší chlastem..!!
Ema8
Senior Boarder
Příspěvky: 69
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/07/2019 20:14 Provedl: Ema8000.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56273
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Nechci pusobit jako chytrolin, ale to neni reseni. Mozek pak uvazuje jinak.
Doufam, ze ted nic neresis. Nech to na rano.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56290
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Letíme do Tunisu all inclusive,tak snad to dam.Deti byly ,zklamaný,ze neleží manžel,nemohla jsem to zrušit cele.Oni poletí poprve.Budu tam mit kamosku s manželem a setká,tak přemýšlím,ze ji to reknu.Ale stydím se.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56293
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Možná kdybys ji to řekla, nenutila by te pit
Ale záleží na tom, jaky jste kámošky, žejo? V úvahu taky připadá, že se neudržís a ono to stejně praskne. Pak byste meli zkazenej celý zbytek pobytu i cestu zpatky i celý kamarádství. Záleží jen na tobě, jak si Věříš. V každém případe držím palce.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56294
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Se zkazenou dovolenou a pokazeny kamaradstvi - nevim. Kdyz je to kamaradka, tak by mela chapat, ze nektery veci musi uzrat, byt na ne ten spravnej cas, aby se daly sverit.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56295
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj holky, po delší době,
závidím Vám tu motivaci a ze srdce přeju. Já měla teď naprosto strašný 2 měsíce, ale už je to snad na dobré cestě. Pila (piju) jsem střídavě, pár dnů jo, pár dnů ne, nijak moc, ale přece. Cítím se strašně vyčerpaná, psychicky, fyzicky, děti teď odjely s tátou na dovču a já místo, abych užívala klidu, tak padám do depek. Zítra je úplněk a ten na mně moc působí, ale stejně. Nedokážu se ničeho chytit a odrazit. Psychouš mi nepomáhá, sice se vykecám, doporučí mi procházky v lese a jógu, dobrý, to dělám už léta. Asi počkat, až to přejde a pak zase najet na abstienci. Nebo najet na abstinenci a depky přejdou? Fakt nevím. Držte se .
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56296
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolino, jsem rada, ze jsi se ozvala. Obcas jsem videla, ze jsi online, ale nenapsala jsi.
Ja ti neporadim, ja depky nemam, jen spatny nalady.
A svoje supliky a furt potrebuju neco resit. Nekdo napsal ( asi holka), ze po roce abstinence najdu odpovedi. Tak vlastne uz jen 9 a pul mesice a melo by mi byt lip.
Tak ja si to postavila ted tak, ze se snazim furt neco neresit a v necem nestarat, neco ovlivnim, neco ne. A na ten rok abstinence cekam. Treba to bude fungovat i u me
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...123124125126127128129...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter