Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...36373839404142...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#51593
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Pijáku, tak koncert jsem ustála, jako řidič, docela jsem se i dobře bavila i přes svoji střízlivost, ostatní pili...nevadilo mi to, Asi by mě spíš vadilo nejít na takovou super akci s mojí oblíbenou kapelou. Přišla bych si jako velká chudinka , nepiju a ještě musím sedět doma . Ale dík za názor, u někoho by to asi spouštěč byl, "naštěstí" já jsem takový ten pijan, co doma sám leje. Jinak, samozřejmě, bylo by "příjemnější" tam držet v ruce skleničku spolu s ostatníma , ale jsou na tom lidi i hůř, než jen že nemůžou pít
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51595
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Agi, ja som vedela ze to zvladnes Zas sa separovat, to uplne neni ani pre mna, super si to dala
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51597
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Agi, to rád slyším, že si to ustála. Také nesedím doma.. Na koncert své kapely bych asi taky šel. O tom žádná. Ale ne s lidma se kterejma jsem kalíval.. Ale každého věc, já tvůj příběh neznám a do hlavy ti taky nevidim. Pro mě se separovat od kaličů min. půl roku byl základ. Od některých trvale. Ale já byl hospodský a barový piják..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/10/2018 22:14 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51663
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Tak jsem dnes udělala velký pokus . Měli jsme velkou oslavu, rodina, známí...všichni samozřejmě pijí.. Bála jsem se koupit alko, navíc, co kdyby mi tu něco zůstalo. Tak jsem nakoupila hrozně moc druhů mineralek, i v Německu ve skle, džusy,mosty, postavila na menší stolek k velkému. A kromě kávy a čaje jsem žádné pití nenabídla. Čekala jsem nějakou reakci, že se někdo zeptá nebo nějakou poznámku. A fakt nic , žádný dotaz, komentář, prostě nic. A byli tu dost dlouho . A vypadalo to, že to snad a i nikoho nenapadlo, nechybělo . Takže hurá, budu pokračovat ve stejné duchu. Třeba Vánoce. A mám z toho dobrý pocit , že je vlastně také chráním
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51666
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Máš šťastie na ľudí. To u nás, na ďalekom východe, neviem ako by to dopadlo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51667
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Krtku , a co to zkusit . No, prostě neměli na výběr... Ale pokud máš pravdu, tak jsem za to ráda . A ať se ozerou doma . Hostina byla veliká, tak si snad nebudou stěžovat, že bych je chtěla ošidit
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51668
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahoj a dobrý večer všem
Uz delší dobu si tady čtu a až teď jsem se rozhodla napsat, omlouvám se, ze sem, do rozbehnuteho fóra. Na začátek by se asi hodilo se trochu představit. Je mi něco málo před 30 a myslím si, ze mam problem s alkoholem. Spíš to asi vím. Začalo to tak jak to bývá, byla jsem normální konzument, tři piva někdy o víkendu, žádné tvrdé... Pak mě povýšili v práci a rozpadl se mi vztah a ja zvýšenou psychickou zátěž začala řešit dvěma, trema pivama večer před spaním. Tak to fungovalo asi rok a ja se vůbec nezabývala tím, ze je něco špatně. Tim to taky skončilo, nikdy jsem nepila tvrdé ani vino, jen pivo. Nestalo se mi, ze bych vypila víc než ty tři a ze bych nebyla schopna jit do práce, ale začalo mi docházet, ze to není správné, když jsem se za to začala stydět pred rodinou. Teď uz od července nepiji. Měla jsem od té doby celkem asi dvě piva, jenže jsem v neustálem pocitu úzkosti. Každý den přemýšlím, jak zvládnu další život bez toho jednoho piva někdy s přáteli a tak dále. Neustále myslím na to, ze jednou do toho spadnu a zničím život všem kolem sebe a to je taky důvod, proč se bojím začít nový vztah a jsem stále sama a neumím se nikomu otevřít,ze strachu, ze mu v budoucnu zničím život. Myslíte, ze jw vhodné zajít k AA? Děkuji moc za každou přínosnou radu a myslím na všechny, kdo zvládají jit dal bez téhle berlicky
Jupik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51669
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Prečo máš taký strach z alkoholu?

Neustále myslím na to, ze jednou do toho spadnu a zničím život všem kolem sebe a to je taky důvod, proč se bojím začít nový vztah a jsem stále sama a neumím se nikomu otevřít,ze strachu, ze mu v budoucnu zničím život.

To chceš celý život v strachu? Čo ak sa bojíš niečoho, čo ani nemusí prísť?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 20/10/2018 22:00 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51670
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Přesně tak, vím moc dobře, že ten strach a hlavně ta myšlenka tvoří mou budoucnost a realitu. Je to hloupost, ale neumím se tomu vyhnout a uzavírám se do sebe. Ráda bych to probrala s někým, kdo ma nadhled a tyto věci srovnané. Mam perfektní zázemí v rodině, ale nechci jim dělat starosti tímto sdělením, které by jim určitě přineslo spoustu obav.
Jupik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51671
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Nemôžeš žiť neustále v strachu z budúcnosti. Ujde ti prítomnosť. Prežiješ ju, ale nebudeš ju vnímať, pretože stále budeš v obavách z budúcnosti.

Má ten strach z alkoholu nejaký racionálny základ z minulosti? Napríklad niekto v rodine? Alebo je to len tak všeobecne, lebo sa o tom často hovorí?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...36373839404142...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter