Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...44454647484950...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52444
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
ja,kdyz se zpetne podivam asi tak 20 let ale bylo vzdy spis prilezitostne a v nijak velke mire,ale nejvetsi grady to nabralo posledi 3 roky,kdy jsem dostala jak pracovni tak i psychicky zahul.Jsem spis pivar a o vikendu dam i 10 piv behem dne.u me je nejhorsi ze nemam klapku..neumim si rict DOST !! nekdy jsem schopna do toho vlomit i panaky slivovice.Vino piju spis obcas
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52445
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Jsme na tom stejně, já si pivo dám taky, vlastně už je mi to jedno. Klapku nemám a nikdy jsem neměla. Ve větší míře jsem také zacala pít předminulý rok, bylo to neskutečným stresem. Ale to nemá být výmluva. Teď už se někdy tak napiju, že nejsem schopná jít do práce. A vlastně si nic neužívám a jsem pořád ve stresu. Nevím, jestli to zvládnu, ale dnešní střízlivé ráno je fajn
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52446
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
ja mam tu nevyhodu..nebo vyhodu? ze mam praci u domu..mame totiz mensi rodinnou firmu hned vedle domu,takze neni pro me problem kdyz to na me prijde si vbehnout domu a dat si pivo treba hned rano a pak se i stane ze nejsem taky schopna pracovat a musim si jit lehnout
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52447
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Asi bych to v mém případě brala jako nevýhodu. Když odjedu do práce, tam mě vlastně ani nic ohledně alkoholu nenapadne. No každopádně večer je to přesně naopak. Takže dnes se vrhnu do úklidu a nějaké vaření.
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52449
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
jo,jo,taky mam naplanovane vareni a peceni,zatim na alko nejsou myslenky ale cim vice se blizi svatky tim mam vetsi strach,hlavne ze Silvestra kdy u nas maji byt znami a vysvetlovat nekomu ze nechcete pit je fakt tezky
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52450
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Jitka napsal:
vysvetlovat nekomu ze nechcete pit je fakt tezky
Ked som zacinal s abstinenciou, takisto som si v hlave vyrabal rozne hrozostrasne scenare, ako budem musiet niekomu siahodlho vysvetlovat, preco sa nechcem napit a ake to bude v spolocnosti trapne. Skutocnost je ale taka, ze tie predstavy boli znacne prehnane. Vacsinou (pokial nemas za znamych debilov a/alebo alkoholikov, co potrebuju, aby pili vsetci naokolo, aby zaniklo mnozstvo alkoholu co vypiju oni) mi stacilo povedat, ze nepijem, pretoze mi to v poslednej dobe nerobi dobre. Vsetci moji znami to vedeli celkom rychlo akceptovat.

Za vyse 2 roky abstinencie som narazil len na jedneho jedineho cloveka, ktoremu som musel dlhsie dookola opakovat, ze nepijem alkohol (nic som nevysvetloval, len som hadam 10x povedal "dakujem, neprosim si"), aj to bol nejaky pripity Slovak, ktoreho som nahodne stretol na dovolenke. Kamarati a rodina to zobrali uplne v pohode.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#52451
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Double, já s tímto taky mít problém nebudu, jelikož pp uvědomění mé situace musím konstatovat, že já jsem ta co pije nejvíc. Navíc zkouším končit s cigary, takže bych na ně měla o to větší chuť s alkoholem. Odhodlání je silné, ale už jsem to jednou zkoušela a přiznám se, nevyšlo to. Jitu taky si myslím, že tyto obavy jsou větší než si myslíš. Horší bude to ustát
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52454
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
chtela bych to ustat a s pitim skoncit,uz kvuli tomu ze jsem mela zhorsene jater.testy a ted napasled co jsem to prehnala me jatra bolela celou noc takze jsem nespala,navic mi byva rano spatne a to uz proste nechci zazivat,kdyz nepiju je mi tak fajn,udelam vic prace i me to bavi,jdu se psem na prochazku...atd ale kdyz mam obdobi piti,tak se mi nic nechce,polehavam,boli hlava a ty rana...vsak to znate.Dlouho jsem se odhodlavala sem napsat,ale ted jsem rada ze se mam aspon nekomu sverit
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52455
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak potom normalne povedz znamym, ze si mala zhorsene pecenove vysledky, musis 3 mesiace drzat dietu + abstinovat (samozrejme) a potom po kontrole uvidis. Nikto pricetny na Teba nebude naliehat, aby si sa napila, ked mas problemy s pecenou.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#52456
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Jitka napsal:
chtela bych to ustat a s pitim skoncit,uz kvuli tomu ze jsem mela zhorsene jater.testy a ted napasled co jsem to prehnala "me jatra bolela celou noc" takze jsem nespala,navic mi byva rano spatne a to uz proste nechci zazivat,kdyz nepiju je mi tak fajn,udelam vic prace i me to bavi,jdu se psem na prochazku...atd ale kdyz mam obdobi piti,tak se mi nic nechce,polehavam,boli hlava a ty rana...vsak to znate.Dlouho jsem se odhodlavala sem napsat,ale ted jsem rada ze se mam aspon nekomu sverit
..."ako ďalej?"

Čítaj tu:

1url.cz/GMo3R
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...44454647484950...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter