Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50575
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Maris, tak to je bezvadný, to jsou přesně ty okamžiky, které si musíme užívat a cenit si jich, viď
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50576
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Přesně Šantal,kéž bych na to přišla dřív a ukončila ten nefungující vztah už dávno.Strach ze samoty mě držel,A vlastně vrhal i do opíjení se.Tím ,že jsem přestala pít jsem si začala hodně věcí uvědomovat a stávala se silnější a odolnější .A teď je mi konečně dobře.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50577
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
"takže ředkvičky cibule a česnek? Letím do obchodu" Výborné. :-D

"sek' sem se sexem"

Inak všetky príjemné zážitky sú super, ale sú to len chvíľky. Ako vydržať tých zvyšných 98 percent života.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50578
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Holky držte se, jenom jestli Vám do toho mohu mluvit, tak ten sex vemte časem na milost.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50579
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
U nás je to asi to jediné, co bez problémů funguje . Nebudu to měnit
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50580
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Nespoznaný časem zjistíš že i těch zbývajících 98 procent stojí za to.kdyz ráno otevreš oči a vidíš když můžeš vstát hýbat se mluvit slyšet jíst pít a dělat spoustu věcí které tě baví í nebaví.kdyz máš střechu nad hlavou a postel v které se vyspíš.Kdyz venku potkávám pečovatelky s kočárky vezoucími zkroucené děti,slepého se psem který neví jak přejít křižovatku,když vidím lidi trpící rakovinou a jinýma nevyléčitelnounemocí vždy si uvědomím jaký mi dal bůh dar a cítím velkou ponoru a vděčnost.Když jezdím.na štěrkovnu plavat jedu kolem domu kde je vylepen na bráně namalovaný plakát zřejmě dítětem a na něm je psáno :Kéž jsou na světě všechny bytosti šťastný. Vždy se mi světě srdce a toužebně si přeji totéž. Jedu kolem diagnostického ústavu a přemýšlím jakým osudem jsou postiženy děti ktere jsou tam zavreny. Budme vděční za každý den který můžeme prožít.muze byt i špatný plný smutku může být úplně obyčejný ale budme šťastní za tento dar který máme a to je život.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50581
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Dar, o ktorý som sa nikomu neprosil. Pokiaľ viem teda.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50582
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Nespoznaný hodně bytosti nežádalo o tento dar.zbav se své hořkosti a přestaň fňukat nad sebou.hodne lidi nemocných by s tebou menilo .Mi maminka zemřela na rakovinu střev po ozarkach a chemoterapiich ve velkých bolestech s vyvodem vychrtlá na kost. Umřela mi v náručí.a taky chtěla žít.svym postojem nepokorou privolavas na sebe další nespokojenost se sebou samým.muzes si pomoci jen ty sám.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50583
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Píše se tuvo nedostatku sexu, tak jakože jsme kamarádi, která chce "pomoci" maminka mě učila ať pomáhám v nouzi kamarádům
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50584
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj vsem, dneska jsem tedy po par hodinách spánku vstala asi zadkem napřed malá to samozřejmě vyciti a od rána kňoura... no jo no, bude to týden bez kapky, tak na mě asi jde bažení, drzim se zuby nehty, znáte to ne, proste dneska ne
Maris - byla jsem vypomoci v kojeneckem ústavu a co tam člověk vidí to fakt nechceš - jedna holcicka, které chybí kus hlavičky, pac tata přišel pod vobraz z hospody a proslapl ji hlavu, další s HIV protože maminka lékařům nic neřekla, přišla rodit rovnou z ulice (přitom by nákaze v klidu zabránili) a spoustu dalších ... jako velký respekt k personálu, delaji co můžou ale nikdy nezabrání citové deprivaci těch děti a problémům které si do života nesou. Nejhorší je, ze jejich biologicti rodiče si dobre hlídají časové intervaly, kdy musí projevit zájem a ty decka se pak nemůžou umístit do náhradních rodin, no legislativa na ho...o takže si opravdu vážme svého zdraví. Abstinenci zdar
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter